انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: در مورد محصولات هاتسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
آقا قیمتهای جدید فروشگاه ..... که تازه بارشون رسیده است رو دیدید!!!!!!!!
زنگ زدم آقای ایکس گفتم at44 چنده گفت 850. خدا بخیر کنه با این قیمتهای جدید!!!!
راستی یکی از کاربرای سایتشون که اتفاقا همشهری ما هم میشه قرار بود ازشون یه bt65 پیش خرید کنه بعدش یه سری مسائل پیش میاد و با هم بحثشون میشه.
امروز این طرف یه پست زده بود که این نکته از حرفهاش خیلی جالب بود:
"با وجودي كه مدعي اين هستند صادقن پس بدونيد كه تفنگهاي bt65 بنام at44 وارد ميكردن تا گمركي كمتري بدن و گمرك اينو فهميدن واسه همين جلوي بارشونو گرفتند و تمامي اين دروغها واسه اين بود كه بگن تركيه زلزله اومده و يورو و دلار گران شده كه قيمتهارو بالا بكشن همونطور كه اقاي .... از من ميپرسيدن جاهاي ديگه خبر داريد قيمتها چند هست حالا كه ما حقيقت هارو گفتيم بايد بشيم ادم بده و بلوكه بشیم نميدونم شما تا كي ميخواي دروغ بشنويد من كه تفنگم و خريدم شما دوستان خودانيد"
با سلام خدمت همه دوستان مخصوصا داش مسیح

بالاخره بعد چند وقت انتظار محصولات هاتسان وارد بازار شدند البته با قیمتهای باور نکردنیییییییییییییییییییییی
عصری زنگ زدم فروشگاه...............قیمتهای فضایی

at44-10...............890
at44-10 long ...........960
bt 65............. az 960 ta1200
واقعا جالبه که توی بار قبلی آقای ذکر علی at44با قیمت 700 عرضه میشده ولی اینبار حدود200 هزار گرونتر
این چه حکایتیه
من که واقعا ناامید شدم
واقعا هیچ مرجع و قانونی نیس که جلوی این یکه تازی آقایون وارد کننده رو بگیره
سلام
منم يه سري به سايت زدم همه ي محصولاتشون گرون شده؛پي سي پي كه رشد قيمتشون محسوسه ولي فنري زياد نه!!
اگه محصولاتشون فروش نره كه با قيمت هاي فضايي الان محصولات رنجرفروش نميره ارزونتر ميكنند؟؟؟!!!
Khansariha (256)
pa رو اینقدر گرون میده نه at4410 رو چون pa هست گرون هست
سلام.
به نظر من اگر به جای اینکه ما بیاییم و محصولات رنجر رو تیونینگ کنیم باید مقداری از قدرت اون کم کنیم همون کاری که خود رنجر برای دومیناتور انجام داد ودقت بهتر شد.
به منظر من اگر فنر تفنگ با فنر تفنگی مثل مگنوم 350 عوض بشه هم لگد تفنگ کم میشه هم امکان نصب دوربین به وجود میاد و به احتمال زیاد دقت افزایش پیدا میکنه ومیشه از ساچمه های سبکتری مثل پروهانتر استفاده کرد.
اساتید نظرشون رو بدن.
سلام
نظر دوستان در مورد سلاح dominator S چیه؟
دوست عزیز پست قبلی جوابتونو دادن اونو بخونید Khansariha (172)
به نظر شما dominator S تو این رنج قیمت از مدلهای گامو بهتره؟
نه دوست عزیز گامو بهتر هستش Khansariha (290)
(2011-12-14 09:21 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان مخصوصا داش مسیح

بالاخره بعد چند وقت انتظار محصولات هاتسان وارد بازار شدند البته با قیمتهای باور نکردنیییییییییییییییییییییی
عصری زنگ زدم فروشگاه...............قیمتهای فضایی

at44-10...............890
at44-10 long ...........960
bt 65............. az 960 ta1200
واقعا جالبه که توی بار قبلی آقای ذکر علی at44با قیمت 700 عرضه میشده ولی اینبار حدود200 هزار گرونتر
این چه حکایتیه
من که واقعا ناامید شدم
واقعا هیچ مرجع و قانونی نیس که جلوی این یکه تازی آقایون وارد کننده رو بگیره
من چون تو جریان قیمت های هاتسان نبودم فقط میخوام بدونم با تلمبه این قیمت هستش؟
متعلقات داره یا فقط تفنگ خالی این قیمت؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع