انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
هیچکدوم از کپسولهای co2 مناسب این کار نیستن. فشارشون نهایت 10 بار بشه
سلام دوستان به نظرتون این تو تفنگهای پی سی پی یا co2با فشر ۱۰بار بادکنیم ولوشو تغیر بدیم قدرتشون چقدر میشه قدرت شلیکش چند ژول میشه با کمپرسور باد تو فشارحودود ۶بار با کالیبر۵/۵تونست چوب ۳میل رو به راحتی سوراخ کنه میشه با ۱۰بار قدرت ۵تا ۱۰ژول ازش قدرت گرفت چون تواین فشار با تلمبه معمولی هم میشه بادش کرد اینم یجور تیونه دیگه ولی شاتش خیلی کم میشه به نظرتون چند تا شات ازش میشه گرفت ممنون میشم جواب بدین چون خیلی دوست دارم یه تفنگ پی سی پی داشته باشم باتلمبه نمیتونم بادش کنم و پول کپسولم ندارم باتشکر از دوستانی که جواب میدن
دوستان جواب نمیدین یکی کمک کنهKhansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
سلام
چند وقتیه که مدل جدید این تفنگ رگولاتور دارش اومده که قیمتش ۲۱۰۰۰۰۰هست البته خیلی خیلی زیاده ولی ارزون ترینشونه میخام کالیبر ۴/۵مشو بخرم
یه چند تاسوال دارم
کسی مدل رگولاتور دارشا داره اگه داره لطفا بگین چند شات مفید میده
بادکردنش با تلمبه چقد زمان میبره باچند تا تلمبه زدن یعنی بکشیمش بالا وبدیمش پاین چند بار باید تکرار بشه
رگولاتورش توچند بار تنظیم شده میشه تنظیمشو تغیر داد یا نه
راهی هست که قدرتشو پاین بیاریم بدون دست زدن به رگولاتور قدرتشو روی ۱۶ژول بیاریم تاتعدادشاتش بیشتر شه
تو ۳۰متری میتونه گلاغو فریزکنه
تو یه سایت خوندم ۴۵شات دقیق تو کالیبر ۴/۵با قدرت ۲۶ژول میده
مخزنش ازچه فشاری نباید شارژش پااینتربیاد
اگه قدرتشو برای کالیبر۴/۵روی۱۳ژول تنظیم کنیم بهمون ۹۰تاشات مفید میده چون حالت معمولی ۴۵شات مفید میده این کار شدنیه؟
مخزن تفنگ پی سی پی باید مثل کپسول فشار قوی هرچند سال تست هیدرو استاتیک انجام بده یا لازم نیست
یه مقایسه هم با تفنگای هم رده خودش بکنید اگه امکان داره
استحلاکش چجوری زیاد یا کم معمولا چیش خراب میشه
باسپاس فراوان از همه دوستانی که جواب میدن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع