انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
۵ صفحه راجع بهش گفتین هنوز یه گروپ ازش نذاشتین ببینیم دقتش چطوره . دوستانی که دسترسی دارند ریویو تخصصی از بررسیش بزارید

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
درود خدمت دوستان گرامی
دیروز سمت ولیعصر بودم و میخواستم برم توپخونه
که رسیدم راسته اسلحه فروشان
از کنجکاوی رفتم و این اسلحه رو دست گرفتم
به نظرم سبک و خوش دست بود
ولی فکر میکنم دیکه خیلی سادس
ادم یا بادی های چینی میوفته
اگه من بخوام بین at44 و زاگرس انتخاب بکنم حتما at44 رو انتخاب میکنم
(2016-02-02 11:49 AM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۵ صفحه راجع بهش گفتین هنوز یه گروپ ازش نذاشتین ببینیم دقتش چطوره . دوستانی که دسترسی دارند ریویو تخصصی از بررسیش بزارید

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
دوست عزیز صفحات قبل رو به دقت مطالعه کنید گروپ هست
با سلام.
من به مغازه اقای خداپرست مراجعه کردم ولی متاسفانه اسلحه ای نبود و نتونستم از نزدیک ببینم.Khansariha (8)
امیدوارم فرصتی بشه تا این اسلحه رو از نزدیک ببینم.
البته به نظرم سادگی چیز بد نیست برای من مهم دقت این اسلحه هستKhansariha (8)
سلام دوستان گرانقدر.
خوشحالم در جمع تیراندازان خوب و باسابقه هستم.
من یک تازه کار علاقمند به تیراندازی هستم.قصد خرید یک پی سی پی رو دارم که چند روز در هفته باهاش تو سالن تمرین کنم و گاهی هم تعطیلات اگه بشه برم ش...
لطفا من رو راهنمایی کنید و اگر هم از اصطلاحات استفاده میکنید یه توضیح کوچیک برای اون اصطلاح بدید که من متوجه بشم.
از همتون سپاسگزارم و منتظر راهنماییهای شما عزیزان هستم.
(2016-02-11 01:29 AM)Tazevared نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گرانقدر.
خوشحالم در جمع تیراندازان خوب و باسابقه هستم.
من یک تازه کار علاقمند به تیراندازی هستم.قصد خرید یک پی سی پی رو دارم که چند روز در هفته باهاش تو سالن تمرین کنم و گاهی هم تعطیلات اگه بشه برم ش...
لطفا من رو راهنمایی کنید و اگر هم از اصطلاحات استفاده میکنید یه توضیح کوچیک برای اون اصطلاح بدید که من متوجه بشم.
از همتون سپاسگزارم و منتظر راهنماییهای شما عزیزان هستم.
سلام به انجمن خوش امدید.
درانجمنهای تخصصی برای تفکیک و جلوگیری از پراکندگی مطالب هرکدام درتاپیک مخصوص به خودش بررسی و پیگیری میشه .شماهم سوالتون رو دراین تاپیک مطرح کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس از راهنمایی شما و پوزش بخاطر اشتباه پیش آمده.
چند هفته پیش تو فردوسی یه فروشنده که از قدیم یه
اشنا یی هم باهام داشت زاگرس و پیشنهاد کرد با دوربین
بود دقیق بررسی کردم جمع و جور و سبک و ساده بود در کل حس خوبی نداد بنظرم کیفیتش از مدلهای هاتسان پایین تره
(2016-03-09 08:01 PM)belondi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند هفته پیش تو فردوسی یه فروشنده که از قدیم یه
اشنا یی هم باهام داشت زاگرس و پیشنهاد کرد با دوربین
بود دقیق بررسی کردم جمع و جور و سبک و ساده بود در کل حس خوبی نداد بنظرم کیفیتش از مدلهای هاتسان پایین تره
بله دوست عزیز من خودم از نزدیک دیدمش و فکر کنم ساخت چین تایپه یا همون تایوان هست به سفارش ایران.
کیفیت ساخت اگه مثلا با مدلی مثل at44 مقایسش کنیم فرقی به اونصورت نداره و ننها مزیتش نسبت به هاتسان سبک بودنشه و قدرتش حدود ۲۵ ژوله که واسه یه PCP زیاد نیست اما هاتسان at44 قدرتش ۴۰ ژوله و قطعاتش پشتیبانی میشه. که حدوده ۲۰۰ تومن at44 گرونتره که ارزشش رو داره.Khansariha (8)
شارژ این سلاح با تلمبه راحت هست ؟ حدودا چند تا تلمبه تا فشار 200 میخواد؟ و اساتیدی که این سلاح را دارند دقتش را چطور میبینند و

آیا با ساچمه های سبک و ارزان هم سازگاری داره یا نه. در کیفیت ساخت نقطه ضعفی داره که درصورت خرابی به آسونی نشه درستش کرد
ممنون
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع