انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
دوستان دقت کنید در تاپیک ((((((((معرفی)))))))) نمیان درباره مشکلات شارژ و کپسول و تلنبه حرف نمیزنن چون این یه تفنگ استاندارد ۲۰۰ باره و مشکل خرید کپسول و تلنبه ، به اسلحه ربطی نداره . یا با فلان تفنگ مقایسه کنن که اصلا در کلاس این تفنگ نیست .
تازه وارد شده ، بعضی عزیزان سعی کردن تهیه کنن برسی کنن که کار رو برای ما راحت کنن . حالا دوستان میان ساز مخالف میزنن. اجازه بدین آخه اول اطلاعات و وضعیتش مشخص بشه .
حالا اینکه یه نفر پول نداره کپسول بخره گناه سازنده چیه
برای مثال من هم تلنبه دارم هم کپسول هم چندتا تفنگه دیگه . خب میام اینو هم میخرم . مشکلش چیه . مثلا منی که کپسول و تلنبه دارم دلیلی نمیبینم اینو ول کنم فنری بخرم
بهتره کمی تخصصی تر بحث کنیمKhansariha (8)Khansariha (8) پست های مقایسه ای باید توی تاپیک مقایسه مطرح بشن
(2016-01-21 03:31 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دقت کنید در تاپیک ((((((((معرفی)))))))) نمیان درباره مشکلات شارژ و کپسول و تلنبه حرف نمیزنن چون این یه تفنگ استاندارد ۲۰۰ باره و مشکل خرید کپسول و تلنبه ، به اسلحه ربطی نداره . یا با فلان تفنگ مقایسه کنن که اصلا در کلاس این تفنگ نیست .
تازه وارد شده ، بعضی عزیزان سعی کردن تهیه کنن برسی کنن که کار رو برای ما راحت کنن . حالا دوستان میان ساز مخالف میزنن. اجازه بدین آخه اول اطلاعات و وضعیتش مشخص بشه .
حالا اینکه یه نفر پول نداره کپسول بخره گناه سازنده چیه
برای مثال من هم تلنبه دارم هم کپسول هم چندتا تفنگه دیگه . خب میام اینو هم میخرم . مشکلش چیه . مثلا منی که کپسول و تلنبه دارم دلیلی نمیبینم اینو ول کنم فنری بخرم
بهتره کمی تخصصی تر بحث کنیمKhansariha (8)Khansariha (8) پست های مقایسه ای باید توی تاپیک مقایسه مطرح بشن
سلام معرفي وقتي كامل ميشه كه مزايا ومعايب معرفي بشه

[PISTOL]فشمي
هیچ کالایی تا وقتی به طور کامل و عملی تست نشه نمیشه در موردش نظر قطعی داد. حتی گاهی گذر زمان لازمه تا برخی مزایا و معایب یک جنس مشخص بشه. به هر حال هر فردی به یک کالا به دید کاربری خاصی نگاه میکنه. 25 ژول هم توان کمی نیست. شاید اینقدر صحبت از بی تی 65 و سوماترا و ای ار 6 و گان پاور شده که دیگه این اعداد کوچک به نظر میاد ولی فراموش نکنیم دیانا 52 هم همین توان رو داره و من ندیدم کسی چه توی ش... و چه توی هدف زنی شکایتی داشته از اون داشته باشه. با وجود اینکه بسیاری از شرکت‌ها روی پی سی پی تمرکز دارند اما هنوز هم بادیهای فنری تو خط تولید هستند و مشتری زیادی هم در بازار دارند و نمیشه گفت صرف پی سی پی بودن یک سلاح بادی دلیل برتری اون به سایر کلاس های سلاح های بادی هستش. حتی این مثال رو میشه در مورد سلاح های خفیف هم زد که در همین کشور های اروپایی در برخی مدل ها قیمتی کمتر از پی سی پی ها دارند.
به هر حال فکر کنم بهتره اجازه بدیم کالا تست بشه تا ببینیم چند مرده حلاج هستش. هر چی هم باشه از وزنش اصلا نمیشه گذشتKhansariha (8)
سلام وقت بخیر
لطفا اختلافات اطلاعات درج شده در لینک زیر و اطلاعات معرفی محصول رفع اشکال شود :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجم مخزن؟ طول لوله؟ تعداد خان؟ ....
تشکر. :exclamation:

فرستاده شده از ST27aِ من با Tapatalk
سلام

به نظرم اگه نزدیکای انتهای مخزن هم یک بست دیگه داشت بهتر بود.
حالا اینکه میتونست چقدر توی عملکرد و استحکام تفنگ کمک کنه، اما حداقل برای من حس بهتری ایجاد میکرد.
امروز بعد از مدت ها رفتم فردوسی(فکر کنم حدودا بعد از 5 ماه!!!)
با خودم گفته بودم بعد امتحانات برم ولی کاری هم نداشتم(چون حدود 4 ماهی دست به تفنگ نزدم)برای همین رفتم به اقای ساچمه ای هم سر زدم و سلاح جدید را دیدم.
چیز های خوشحال کننده زیادی از کار های ایشون دیدم که همش مرتبط به این تاپیک نیست،و اما سلاح:
سلاحی بسیار سبک،از نظر خوش دستی هم بد نبود،مخزن بسیار کوچکی هم داشت(میشد گفت مخزن قلمی)و ...
انشاا... دوستانی که در اختیار دارن ازش تست کرنو گرافی و دقت بزارن.
نمیتوانم اظهار نظر زیادی بکنم چون به نظرم برای یک اظهار نظر کامل،لازم هست سلاح باز بشه تا تک تک اجزا داخلیش هم مورد برسی قرار بگیره،اما از ظاهرش به نظرم باید طراحی ساده ای داشته باشه(و مصرف کننده را به دردسر نندازه)
--------
از نظر منم با سلاحی مثل دیسکاوری در یک رده است،نه از نظر قیافه چون روی قنداقش بیشتر کار شده و کمی هم ظاهر معمولی تری داره بلکه از نظر عملکرد و استفاده برای شخص تیرانداز
و در ضمن 25 ژول قدرت برای کار های معمولی بسیار هم مناسبه،درسته اکثر سلاح های 5.5 پی سی پی 40 ژول هستن،اما 40 ژول برای کار های معمولی زیاد هست.و انچنان فرقی بین 25 تا 40 توی هدف زنی تفریحی نیست.
سلاحی که دیدم،اگه از نظر دقت و تعداد شات(مصرف هوای بهینه) مناسب باشه،یک مورد بسیار عای برای تیراندازی تفریحی هست و تمام نیاز های منو برطرف میکنه.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا محرابKhansariha (8)
بعد از اينهمه مدت رفتي فردوسي ، خب يه فروند از اين PCP ميخريدي يه ري وي يو توپ ازش برامون جور ميكردي ! به كلكسيون خودتونم يه گلي ميزديKhansariha (219)
حقيقتآ سايز ، وزن و ارگونومي جمع جورش به عنون FUN PCP خيلي وسوسه كننده است ، خصوصآ براي كار با تلنبه خيلي رديفه ، هنوز منتظر خبر حجم مخزن و ورژن 4/5 هستيم؟Khansariha (399)
با سلام
قصد مقایسه این سلاح با سلاح های فنری رو ندارم اما برای اینکه منظورم رو درباره این سلاح درست بیان کنم باید یه مثال کوچیک بزنم . کسی که برای ش.... پی سی پی میخره توقع قدرت و دقت بالا در فواصل دورتر رو از سلاح داره ( نسبت به فنری ها ) و به همین دلیل با مشکل محدودیت شات و کپسول و تلمبه کنار میاد . اما وقتی قراره قدرتی معادل یه فنری داشته باشه پس از نظر من توجیهی برای ش... نداره . منظورم این نیست که قدرتش کمه . قدرت بالای 40 ژول برای هر کاری ( چه ش... و چه هدف زنی ) زیاده اما به خاطر 25 ژول نمیشه با محدودیت شات و کپسول کنار اومد ( منظورم فقط ش... هست . چون تو ش... کپسول و تلمبه واقعا دست و پا گیر هست و اگر قدرت با فنری ها تفاوتی نداشته باشه ...... البته ممکنه کسی توی ش... مشکلی با حمل کپسول نداشته باشه و در این صورت این اسلحه انتخاب خوبی هست . )

اما میرسیم به تارگتینگ . به نظر من برای این کار مناسبه و میتونه انتخاب کسانی باشه که دنبال اسلحه ای ارزان قیمت و خوب برای هدف زنی هستند . چون توی هدف زنی دیگه مشکل حمل کپسول و ... وجود نداره . برای دقت هم باید منتظر باشیم تا ببینیم توی دقت حرفی برای گفتن داره یا نه ( که این مهمترین فاکتور توی هدف زنی و ... هست ) ولی اگر دقتش هم قابل رقابت با برند های دیگه باشه اسلحه ی مناسبی برای مسابقات بنچ رست و .... هست . در کل اسلحه ای با قیمت مناسب و طراحی خوب و وزنی بسیار مناسب هست و من کالیبر 4.5 آنرا بیشتر میپسندم . برای مقایسه با بقیه پی سی پی ها هم کمی زود هست و باید مدتی بگذرد و خریداری شود تا دوستان بتوانند معایب و مزایای آنرا بیان کنند . اما به نظر من اسلحه ی مناسبی هست برای هدف زنی تفریحی و ...
در انتها باید عرض کنم که قصد من در چند خط اول مقایسه نبود بلکه مثالی بود تا بتونم کاربرد این اسلحه رو از نظر خودم بیان کنم . [تصویر: khansariha%20(8).gif]
سلام کسی از این سلاح گروپی نمیگیره؟؟؟؟
کرنوش نمیکنه ؟؟؟؟
تلورانس شات هاش رو نمیگه؟؟؟
خخخخخخخخخخKhansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
Khansariha (8)
سلام این سلاح توسط من بهمراه چنددتن از مدیران سایت کرنو و تست شده بزودی نتایج رو قرار میدم اما قدرت بیش از 25 و حدود 32 ژول بود
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع