انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سلام
این سلاح تو کالیبر 4.5 هم تولید میشه؟
Khansariha (8)
این اسلحه با مشخصاتی که داره میتونه کاملا بخشی از بازار رو دست خودش بگیره به شرطی که به مرور قیمتش بالا نره و کیفیتش هم نه تنها بدتر نشه که بهتر هم بشه. فقط چند تا نکته که به نظرم اومد
1- با توجه به تصویر به نظر میاد خشاب 8 تایی باشه نه 7 تایی
2- اقا سهیل لطفا مدل دوربین روی اسلحه رو قید بفرمایید
3- با اونچه که من از تصاویر میبینم به نظر میاد ماشه اسلحه خیلی جلو رفته. شاید هم از روی عکس اینطور به نظر میاد ولی با دیانا و هاتسان که مقایسه میکنم به نظرم ماشه زیادی جلو رفته

ولی در کل این قیمت و وزن مسلما بازار رو رقابتی تر میکنهKhansariha (8)
سلام بر دوستان
در خصوص تعویض مخزن امکانش نیست چون مخزن با قسمت پایینی کپ یکسره هست
و تنها یک نوع مخزن بلند داره اون عکس که دوستمون گذاشتن مخزن کوتاه داره مربوط به زاگرس نیست
خشاب که دوست دیگری پرسیدند همونطور که قبلا گفتم 7 تایی هست

دوربین روی سلاح هم 50*24-6 هست با برند خود تفنگ
دوربین روی سلاح هم 50*24-6 هست با برند خود تفنگ
سلام دوستانKhansariha (8)
اينكه اسم ايراني روي برند خورده مشخصه خوبي هست ، مدت يكسالي ميشه كه اين مدل در بازار كشور هاي خارجي عرضه شده
اونجا از مشخصه price & performance راضي كننده و كيفيت ساخت خوبي برخوردار بوده ، اگر كيفيت ساخت مدل عرضه شده هم در
همون حد باشه با توجه به فاكتورهاي فني مناسب ميتونه بخشي از بازار و بدست بگيره
در مورد حجم دقيق مخزن و ارايه مدل 4/5 هنوز سوال هست !؟
خشابش هفت تیره 25 ژول ادم بادی بخره بهتره یک میلیون هم قیمتشه چه چیز این پی سی پی باعث میشه ادم نره بادی نخره با این قدرتی که داره علتی که پی سی پی خریداری میشه به خاطر قدرت بالا طرفدار داره 25 ژول بادی میخریم از همه نظر از زاگرس جلوتری
دقت بالا . خشاب . وزن دو کیلویی . اینکه لازم نیست هر دفعه پر کنید .
شما پی سی پی رو بخاطر قدرتش میخرید . همه نظرشون این نیست .اگر فقط بخاطر قدرت بود تفنگ های 7.5 ژولی و 12 ژولی و 16 ژولی و 24 ژولی ساخته نمیشدن و برند های مطرح مثل ایرآرمز و دی استیت و اف ایکس روی تفنگ هاشون پیچ تنظیم قدرت نمیذاشتن
.
.
دوستان حساب های منم پر شدن به امید خدا شنبه سفارش میدمKhansariha (214)
اگر 4.5 داشته باشه ، همون 4.5 میگیرم و قدرتش رو تا 16 ژول پایین میارم ... تعداد شلیک بیشتر و دقت بهتر بگیرم ... اگر نداشت هم همین 5.5 از ناچاری Khansariha (226)
من منتظر تست فني اين اسلحه توسط اساتيد هستم و دوست دارم بدونم چجور اسلحه اي هست. Khansariha (8)
ولي تا جايي كه تا حالا ميبينم اين اصلا شبيه ديسكاوري نيست. تنها وجه اشتراكش شايد وزنش باشه.Khansariha (226)
قيافش تو لوله و مخزن شبيه بوكانير ، قنداق شبيه پانچر ، گلنگدن شبيه تي ١٢ ، خشابش شبيه مارادرو و... هست.

ولي خوشحال ميشم اسلحه اي مناسب با قيمت مناسب باشه.
(2016-01-20 03:43 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما پی سی پی رو بخاطر قدرتش میخرید . همه نظرشون این نیست .اگر فقط بخاطر قدرت بود تفنگ های 7.5 ژولی و 12 ژولی و 16 ژولی و 24 ژولی ساخته نمیشدن و برند های مطرح مثل ایرآرمز و دی استیت و اف ایکس روی تفنگ هاشون پیچ تنظیم قدرت نمیذاشتن
.
.
اگر 4.5 داشته باشه ، همون 4.5 میگیرم و قدرتش رو تا 16 ژول پایین میارم ... تعداد شلیک بیشتر و دقت بهتر بگیرم ... اگر نداشت هم همین 5.5 از ناچاری Khansariha (226)
سلام
چون اين سلاح شكاري است با قدرت ٢٥ژول ارزش خريد بالايي نداره. يه ديانا ٣٥ بيست ژول توان داره يه تومن هزينه كپسول وغيره هم نداره با شات نامحدود تو شكارم با اين قدرتها حداكثر تو ٤٠متر ميشه حساب كرد كه دقت ديانا براش كافيه

[PISTOL]فشمي
سلام علیکم.
اقا سهیل دست شما درد نکنه بابت معرفی این اسلحه.
اولین چیزی که تو تصاویر نظر منو به شدت جلب کرد،طرح قنداق بود واقعا زیبا و ساده هست.تو دل برو هست یه جورایی.
نکته دوم ساده بودن اسلحه هست.انگار یه کپسول و یه لول گذاشتن روی یه قنداق.پیچیدگی های معمولی خیلی از پی سی پی ها رو نداره.قسمت کپ اسلحه هم به نظرم تمیز و خوب کار شده.
در کل از ظاهر اسلحه خوشم اومد به شرطی که اون مازل بریکش برداریم خخخخ.
اما مهمترین نکته برای یه تفنگ بادی دقت اون هست.من با 25 یا 30 ژول هیچ مشکلی ندارم چه برای شکار،چه برای هدف زنی اما دقت برام خیلی خیلی مهمه.اگر دقتش در حد اسلحه های معمول بازار مثل ای تی،پانچر و ... باشه با این قیمت واقعا می ارزه.
احتمال خیلی زیاد مشتریش بشم.
اما اگه دقتش تعریفی نداشته باشه و تلرانس شات هاش زیاد باشه Khansariha (226)
خیلی امید دارم با این مشخصات یه چیزی تو مایه های دیسکاوری باشه که اگه دقت و تعداد شلیکش مثل دیسکاوری باشه تو خریدش نباید شک کردKhansariha (8)
(2016-01-20 03:43 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.

مگه بادی دقت بالا نداره اینو در نظر گرفتی براش باید تلمبه یا کپسول کیت شارژ بگیری اخه 25 ژول قدرته ادم بادی میخره خیلی راحت هم کارشو میکنه کسی دنبال پی سی پی میره واسه قدرتش برای ش... یا هدف زنی تا فواصل بالا میخره نظر شخصی بود من باشم براش پول نمیدم میرم ای تی میخرم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع