انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
با سلام دوستان دیروز یکی از این تفنگارو دست گرفتم البته روش زاگرس نزده بود 900w بقیمت 950 هم میداد بنظر بنده در مورد خشاب، طراحی ظاهری، وزن، قنداق و کیفیت کلی بمراتب بهتر از هاتسان بود خیلی خوش دست و سبک بود با توجه به گروپی هم که دوستان زحمتشو کشیده بودن ارزش خریدش بیشتر از at 44 هستش
دوستان کسی هست که توی این انجمن این تفنگ رو تهیه کرده باشه و بتونه یه نظر درست درموردش بده چون تو این شیش صفحه فقط در مورد ظاهرش بحث شده و خیلی بحث فنی نشده
شارژ این سلاح با تلمبه راحت هست ؟ حدودا چند تا تلمبه تا فشار 200 میخواد؟ و اساتیدی که این سلاح را دارند دقتش را چطور میبینند و

آیا با ساچمه های سبک و ارزان هم سازگاری داره یا نه. در کیفیت ساخت نقطه ضعفی داره که درصورت خرابی به آسونی نشه درستش کرد
ممنون
سلام .چندماهي كه يكيشون دارم روش زاگرس نزده اما تفاوتي باش ندارم .گپش الومينيوم قطعات داخلش همينطور .لولش بسيار ضعيف وبايد مراقب باشم كمترين فشاري بهش نياد.جنس مخزنش نميدونم چيه رنگ مسي داره ولي خيلي محكمه چونكه بيشترمواقع تا 250 بار شارژش ميكنم واهن .ربا بهش نميچسبه .لودش همون گلنگدن از استيله ماشش سفت ويه تغيراتي بهش دادم كه بسيار حساس شده اما ديگه ضامن عمل نميكنه.گپش چون ازالومينوم نرمه بعداز 500شات فشارناشي از شليك .لودبه عقب ميكوبه ودسته گلنگدن وپيچ داخل كه چكش به عقب ميكشه درقسمتي كه قفل ميشه واسه شليك .فرورفتگي ايجاد كرده يعني اون پيچ نگه دارنده ودسته لود با فشارشليك كمكم گپ گشاد ميكنه وباعث لقي لود ودرزمان شليك .گلن يك ميل مياد عقب وهواپرت ميشه .گپش بايد ازجنس بسيارمحكمتري ميساختن .دسته گلنگدن هم ضعيف بايد موقع كشيدن از ته دسته بگيرم ومسلح كنم سايز لودش هم بسيار ايراد داره.تمام اين معايب برطرف كردم .حالا ميريم سر ژول ودقت 25ژول ودقت دربيست مترافتزاح بيش از 5سانت البته در 160 بار دقت بهتري با يك خشاب داره.....خب دوستان تمام اين معايب طي يكماه برطرف كردم حالا يه پي سي پي بالاي سي ژول بادقت خطاي 2سانت در50 متر براي 20 شات پشت سرهم و30 شات خوب البته بانصب يك فشار شكن ومتاسفانه رگلاتور دراين سلاح قابل نسب نيست بدليل سايز نامناسب مخزن.فاسله صدمتر 7سانت خطا داره ودر 120 متري 3 عددكبوتر چاهي شكار كردم.
سلام بر agaey عزیزKhansariha (8)
بابت توضیحاتی که درباره زاگرس فرمودیدن جای تشکر داره. فقط اگه امکانش هست درباره نصب فشار شکن توضیح بده که چند خریدی و چطوری نصبش کردی. اگه چندتا عکس ازش بزاری خیلی بهتر میشه فهمید.
(2016-08-08 05:59 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر agaey عزیزKhansariha (8)
بابت توضیحاتی که درباره زاگرس فرمودیدن جای تشکر داره. فقط اگه امکانش هست درباره نصب فشار شکن توضیح بده که چند خریدی و چطوری نصبش کردی. اگه چندتا عکس ازش بزاری خیلی بهتر میشه فهمید.

سلام دوست عزيز مدتيه تبلتم سوخته ودر سوگواري بسر ميبرم.ولا چه عرض كنم .ازاساتيت عزيزتقاضاي رگلاتوركردم كه گفتن چونكه مخزن كوچيكه نميشه.ساخت خودمه. ساختارش دقيقا شبيه رگلاتور كه توي سايتهاهمه عكسش ديديم وباساختارش اشناييم دراصل رگلاتور درست كردم اما چون تعداد شات بسيار كم شد فنرشو دراوردم وطوري شكلش تغير دادم كه هواي خود مخزن كار فنر انجام بده كه ديگه ميشه همون فشار شكن وپشت مخزن والوجاسازي كردم. متاسفانه كرنو ندارم كه تلرانسش بگيرم ولي از دقتي كه در 50 متري داره حدس ميزنم تلرانسش شبيه بوكانير باشه شايدهم بهتر.فيلم گروپ 80مترگرفتم مدتي تلاش كرم درسايت قرار بدم كه هركاري كردم اپلودنميشد خودتم درجريان مشكل اپلودم هستي ازدوستان هم كمك خواستم ولي .....تا اينه تبلتم افتادتوي رودخانه والفاتحه .الان هم ازسيستم اقوام به سايت سرميزنم.چيزي كه دردقت تفنگ متوجه شدم اينه كه 80درصددقت به تلرانس بستگي داره كه بانسب رگلاتوروتغيراتي درچكش بدست مياد.در روزهاي اينده اگه شد عكس وفيلم گروپ خدمت دوستان نشون ميدم.
سلام ما چند وقت پیش یکی از اینارو گرفتیم به مبلغ 860 هزار تومن البته روش نوشته ویکتور 1000 که وزن بسیاز سبکی داره و خوش دسته ولی یکم نیاز به تیون داره که واقعا میتونه تفنگ قابل قبولی شه
.....................
سلام دوستان
من اولین بارم تواین انجمن میام اگه میشه راهنمایی کنید
این تفنگو توسایتادیدم ارزون ترین پی سی پی بازار تاجایکه من میدونم اگه میشه راهنمایی کنین که کالیبر ۴/۵این تفنگ خوبه برای هدف زنی ودفع افات مثل کلاغ و‌.. تاچند متر اینکارا میکنه گوروپش در کالیبر۴/۵ توفاصله ۳۰یا۵۰متر چند سانته اگه امکانش هست باساچمه معمولی جت سرتخت وسر تیز تستو انجام بدین
امروز دیدم توسایتا رگولست
اولین پی سی پی که میخوام بخرم رهنمایی کنین
باسپاس فراوان
ببخشید باتلمبه بادکردنش چقد سخته میشه من ۵۰کیلو وزن دارم میتونم اینکارو کنم باچند تا تلمبه زدن باد میشه
باسپاس فراوان
چرا جت سرتخت و سرتیز؟کسی که دنبال گروپ هست بنظر من حد اقل باید از ساچمه بیژن قوطی فلزی استفاده کنه.در ضمن این سایت دریایی از اطلاعات مفید در مورد انواع تفنگ هست پیشنهاد میکنم در مورد چند pcp مثل کرال و هاتسان هر کدوم یکی دو مدلش اینجا مطلب بخون بعد تصمیم بگیر .اگرم میخوای تفنگ بخری صرف ارزان بودن رو در نظر نگیر چون باید کارایی ،کیفیت و دوام هم داشته باشه وگرنه پولتو ریختی دور.
سلام
درمودر تفنگ کرال مثل بریکرومگا تحقیق کردم ولی این چند وقته انقد قیمت رفت بالاکه دیگه توان مالیشوندارم سمت تفنگای کرال برم
ولیدلیل بعدیم وزن بسیار کم بوچی وان
ساچمه جتوگفتم چون ارزون تره من شاید بعضی روزا۲۰۰یاشایدم بیشتر برای سرگرمی و..تیربزنم اونجوری برام خیلی گرون درمیاد بعد تفنگو برای دفع افات و..حداکثر تا۳۰متر نیاز دارم گروپم برای دیدن دقتش توهمین فاصله میخواستم ببینم بدردم میخوره یانه
امروز به سرم زد که تفنگ پی سی پیو باco2پرش کنم چون هم فشار کارش کمتره وهم همه جا باقیمت خیلی ارزون تر میشه گیرش اورد مثل ک‌پسول co2اتش نشانی که فشار کار ۶۰تا۷۰بارداره و هزینشم از تلمبه یا کپسولپی سی پی کمتره همچنین دردسرشم خیلی کمتره فشار کارکمتر استحلاک کمترم برای تفنگ میاره ازاونجایی که co2تواین فشار تبدیل به مابع میشه مثل رگلاتور عمل میکنه وشات های منظمی هم میده
اگه به جای هوای خشک ار این گاز استفاده کنیم به تفنگ اسیب میرسهً
باسپاس فراوان از پاسخ شما
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع