انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(2018-05-23 11:45 AM)taktirandas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
درمودر تفنگ کرال مثل بریکرومگا تحقیق کردم ولی این چند وقته انقد قیمت رفت بالاکه دیگه توان مالیشوندارم سمت تفنگای کرال برم
ولیدلیل بعدیم وزن بسیار کم بوچی وان
ساچمه جتوگفتم چون ارزون تره من شاید بعضی روزا۲۰۰یاشایدم بیشتر برای سرگرمی و..تیربزنم اونجوری برام خیلی گرون درمیاد بعد تفنگو برای دفع افات و..حداکثر تا۳۰متر نیاز دارم گروپم برای دیدن دقتش توهمین فاصله میخواستم ببینم بدردم میخوره یانه
امروز به سرم زد که تفنگ پی سی پیو باco2پرش کنم چون هم فشار کارش کمتره وهم همه جا باقیمت خیلی ارزون تر میشه گیرش اورد مثل ک‌پسول co2اتش نشانی که فشار کار ۶۰تا۷۰بارداره و هزینشم از تلمبه یا کپسولپی سی پی کمتره همچنین دردسرشم خیلی کمتره فشار کارکمتر استحلاک کمترم برای تفنگ میاره ازاونجایی که co2تواین فشار تبدیل به مابع میشه مثل رگلاتور عمل میکنه وشات های منظمی هم میده
اگه به جای هوای خشک ار این گاز استفاده کنیم به تفنگ اسیب میرسهً
باسپاس فراوان از پاسخ شما

دو تا مشکل هست یکیش اورینگها هستن چون co2 موقع تبدیل به گاز سرد میشه اورینگهای کپسول ترد و شکننده میشن پس باید عوض بشن دوم اینکه کپسول تفنگ باید یه محفظه کوچک داشته باشه تا گاز مایع قبل از رسیدن به ولو تبدیل به گاز بشه و مایع از ولو خارج نشه مثل تفنگ بنجامین دیسکاوری
پس بایداورینگارا عوض کنیم ازکجااین اورینگارامیشه پیداکرو دردست رس هستن این اورینگا قیمتشون چقده
این تفنگ بااسم بوچی وان رگلاتور دارهست رگلاتور میتونه کار اون محفظه توی بنجامینو انجام بده یعنی میتونه مایع رابه گاز تبدیل کنن یانه
پس مدل های co2مثل بوچی وان یا مثل تپانچه سی پی وان co2را به مخزن دوم وارد میکنن یا کپسول یکبار مصرف مستقیم به ولووصل میشه
راهنمایی کنین که چتوری میتونم اینکارو انجام بدم
راستی گازco2باعث زنگ زدن وخرابی یا انفجارنمیشه امنیت داره که ما بافشار۶۰یا۷۰بار باگازco2مخزنو پورکنیم مانومتر چتور خراب نمیشه
اگه درست متوجه شدباشم پس اگه اورینگارا عوض کنم نیازبه اون محفظه نیست تا مایع به گاز تبدیل بشه چون دیگه اورینگ خراب نمیشه پس رگلاتورتوش دیگه نیاز نیست باشه میشه درش اوردوتفنگو باگاز co2شارژکنیم
اگه گاز به صورت مایع ازولو خارج بشه چه مشکلی پیش میاد درصورتی که اورینگارم عوض کرده باشیم
یعنی هیچکی نیست جواب بده اساتید گرامی به من مبتدی لطف کنین کمک کنین
مثل اینکه تواین انجمن استاد که چه شاگرد استادم نداریم که کمک کنن بهتر اسم انجومنو بزارید انجمن مردها
دوست عزیز این کار از اساس مشکل داره. چه اصراریه که پی سی پی رو با co2 پر کنی ؟
چون میگن باتلمبه خیلی خیلی سخته پرکردنش به اندازی که من فکرمیکنم غیرممکن باشه باتلمبه پی سی پی رابادکرد
راستی مخزن پی سیپی هم باید بعدچند سال تست هیدرو استاتیم انجام بده یانیاز نیست
هالااگه بخوایم مخزن خود تفنگ co2را باco2 پرکنیم چی میشه باکپسول اتیش تشانی مدلco2 فشار کافی برای اینکارا داره
میدونین فشار کار کپسول اتشنشانیco2چندبار فشارگازشه اگه نشد ازابن استفاده کنیم مخزنco2اکفاریومو میشه ازش استفاده کردمیدونین فشار کارش چند باره
مهم تین دلیلم برای باد کردن پی سی پی باco2هزینه خیلی کم وراحتی کار با این گاز مثلا یه کپسول ۳کیلویی اتشنشانی برای شارژش کم تراز ۳۰هزارتمن میدیم ولی برای کپل۱۲گرمی موجود توبازار۷هزارتمن باید بدیم که اینجوری هرکپشول کمتر از۲۰۰تومن برای شارژش هزینه بر میداره میتونیم کپسولای یک بار مصرف تفنگمونو سوپاپ دار کنیم که جای میریم ۳یا۴تا یابیشتر به اندازه نیازمون کپسول های شارژ شده وارزون وسبک وزن ببریم
راهنمایم میکنین که چه سوپاپی واز کجا تحیه کنم برای این کار میشهاز سوزن باد چرخ ماشیم برای این کار استفاد کرد
ببخشید پستام تولانیه چومیخواستم یه تفنگ بخرم ولی هیچکی نبود جواب بده هالا تفنگا خیلی بالارفتن مجبورم یجوری از تفنهای co2شایدم تپانچه سی پی وان استفادن کنم
فشار کپسول co2 اتشنشانی مناسب این کار نیست. استفاده از تپانچه گازی رو هم توصیه نمیکنم چون قانونی نیست. بهترین کار خریدن یه پی سی پی با تلمبه است. اینقدر هم که میگن شارژ با تلمبه سخت نیست. فشار کار پی سی پی طوریه که بهتره از روشهای نامتعارف خودداری کنید.
تپانچه cp1که گفتم مجاز تمامی تفنگ های بادی گازی وپی سی پی بالا۳۰سانتی مترمجازن ولی شکار باهاشون غیر مجاز
همجا میگن تلمبه رطوبت هوارا داخل مخزن تفنگ میزیزن وباعث زنگ زدن مخزن وخرابی تفنگ میشه من مازندران هستم اینجاخیلی رطوبت داره باعث خرابی تفنگ نمیشه
یه سوال خیلی مهم مخزن تفنگ پی سی پی مثل کپسول های تحت فشار باید تست هیدرواستاتیکی انجام بده یانیازی نیست
برای شارژ مخزن ۱۸۰سی سی چند بار باید تلمبه بزنیم تاپرشه
چقدرباید به تلمبه فشار بیاریم برای باد کردن تفنگ فشاری که برای پاین بردن تلمبه لازم از باد کردن تفنگ بادی مثل هاتسان ۱۱۰۰thسخت تر یا نه چون میخوام بخرم موندم چیکار کنم اگه میشه درزمینه تلمبه راهنمایم کنین تابتونم درست تصمیم گیری کنم یابه روش های دیگه مقایسه کنید
تلمبه از مسلح کردن اسلحه ایی مثل 1100 بیشتر انرژی میبره. کلا با پی سی پی باید کمی فنی هم باشی که هر موقع اورینگ پاره کرد خودت تعمیرش کنی وگرنه اگه هی بخوای دست به دامن تعمیر کار بشی هزینه ات بالا میزنه. چقدر قصد هزینه داری ؟
پس خرید پی سی پی منتفی شد ارزش نداره برای تیر اندازی با پی سی پی این همهدردسر بکشیم سختی کار با فنری خیلی کمتره برای تیر اندازی با تفنگ پی سی پی باید انرژی به مراتب بیشتر از یه فنری نیاز که ارزش استفادشو با تلمبه به صفر میرسونه
باز برگشتم سرخونه اول میدونید کپسول co2که برای اکواریوم استفاده میشهمثلا سه کیلوی فشار کارش چند بار
مناسب تفنگ این نوع تفنگ هست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع