انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مشاوره سلاحهای گلوله زنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
بله این امکان هست که هد اسپیس رو تنگ کرده،اما شما قبلش یک فنر ملایم تر روی توپی گلن بنداز شاید مشکل برطرف شد.در ضمن خاکریزی مدتها پیش تمیز کرده خزانه رو شما باید هر چند وقت یکبار خزانه رو تمیز کنید و به اون اکتفا نکنید.

حسین حقیقی

شما اون ازمایش کاغذ رو روی هد اسپیس که شرح دادن دوستان در تاپیک های مختلف انجام بده تا از میزان هد اسپیس مطمئن بشی.

حسین حقیقی

اما من بیشتر احتمال کثیفی خزانه رو به اضافه سفت بودن فنر توپی میدم.

حسین حقیقی

ایا قبل از این که هد اسپیس رو تنظیم کنه بازم گلن سفت بود؟اخه در تنظیم هد اسپیس باید فری بور یا فضای ازاد لبه پوکه تو خزانه رعایت بشه و مرمی قبل از خانها فاصله پرش داشته باشه نه اینکه با خانها حرکتش رو شروع کنه.

حسین حقیقی
با توجه به فرمایش شما،فک نکنم از هداسپیس باشه چون ،چون قبل از فرستادن و بعد از فرستادن نزد جناب خاکریزی کماکان گلن سفت باز و بسته میشه ... البته باید اساتید نظر بدن
جناب حقیقی قدرت فشنگ تاثیری در باز وبسته شدن گلن واره یا نه؟
اگر فشنگی زیاد از حد شارژ باروت بشه پوکه رو شاید بیش از حد منبسط کنه و به جداره خزانه بچسپونه،اما در مورد اسلحه ایشون این طور نیست چون با اکثر فشنگهای متعارفی که موچوده و برای اسلحه دیگران ؛مشکل ساز نیست برای اسلحه ایشون مشکل ایجاد کرده.

حسین حقیقی
حقیقت یادم نمیاد قبلش چطور بوده خیلی ساله میگذره ولی وقتی لبه ته پوکه رو زخمی میکنه احتمالا هد اسپیس خیلی تنگ شده،در مورد ازاد بودن مرمی قبل از خان میخاستم بپرسم پس این اصطلاح مماس خان چیه که من از بعضی ریلود کننده ها شنیدم مگه نباید یک مقدار از مرمی با خان ابتدای لوله درگیر بشه؟
منظور اینه طول کلی فشنگ میتونه تو دقت تاثیر داشته باشه؟اصلا چرا ففشنگهای مختلف طول متفاوتی دارن؟من خودم فشنگ ریلود با سر اس اس تی طولش از یه حدی کمتر میشد پرت و پلا میزد ولی تو طول 3.32 خوبمیزد
بنده دوسه تا تخجیر دیدم که این مشکلو داشتن و دلیلشم تنگ تراشیدن خزانه بود
به احتمال زیاد نخجیر دوستمون هم این مشکلو داشته باشه که با برغو کردن خزانه توسط یه تعمیرکار خوب با ابزار دقیق مشکل حل میشه
Khansariha (8)
مرمی در ابتدا نباید بیاد به خان بچسپه اون اصطلاحی که میگن منظور نوک مرمی هست نه جایی که مرمی کلفته، منظورتون از فشنگها اگر مرمیه ؛بله مرمیها با وزنهای مختلف ساخته میشن درتنیجه طولشون هم فرق میکنه؛طول مرمیها در دقت تفاوت ایجاد میکنند.

حسین حقیقی
(2016-01-03 12:48 PM)esmaeelkia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حقیقت یادم نمیاد قبلش چطور بوده خیلی ساله میگذره ولی وقتی لبه ته پوکه رو زخمی میکنه احتمالا هد اسپیس خیلی تنگ شده،در مورد ازاد بودن مرمی قبل از خان میخاستم بپرسم پس این اصطلاح مماس خان چیه که من از بعضی ریلود کننده ها شنیدم مگه نباید یک مقدار از مرمی با خان ابتدای لوله درگیر بشه؟
منظور اینه طول کلی فشنگ میتونه تو دقت تاثیر داشته باشه؟اصلا چرا ففشنگهای مختلف طول متفاوتی دارن؟من خودم فشنگ ریلود با سر اس اس تی طولش از یه حدی کمتر میشد پرت و پلا میزد ولی تو طول 3.32 خوبمیزد

اگه مشکل هد اسپیس باشه یا باید مقداری لوله شل بشه ویا سلاح رو با چند تا گلن دیگه امتحان کنید تا شاید گلنی پیدا بشه که خارهاش لاغر شده باشه ویا پیشانیش کم قطر تر باشه واین تنگی هد اسپیس جبران بشه
خیر فری بور باید به صورتی باشه که مرمی قبل از شلیک با خان درتماس نباشه ودارای فاصله استانداردی از خانها باشه بعد که شلیک انجام شد مرمی بتونه از پوکه جدا بشه وپس از طی اون فاصله با خان درگیر بشه
بله طول کلی فشنگ تاثیر گذارست
اگه همه فشنگای دنیا یک شکل ویک اندازه بودند که دیگر تنوع کالیبر بی معنی بود هر کالیبری توسط چندتا مهندس ساخته شده وفراخور زمان خودش پیشرفته بوده ودر طی زمان وپیشرفت علم وظهور طراحان جدید وازمون وخطاهای بسیار کالیبرای متفاوت با خصوصیات و توانایی های متفاوتی ساخته شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال دیگر اینه که اگر هد اسپیس خیلی تنگ و کم باشه بازم رو دقت تاثیر منفی میزاره یا فقط تو حالت زیاد بودنش دقت رو کم میکنه؟
تماس مرمی با خان مانوری هست که ریلودر برای افزایش دقت انجام میدهد ولی چون باعث افزایش فشار میشود باید با دقت انجام شده واز فشار کم شروع کرده و با دیدن اولین نشانه فشار کاهش پودر بدیم، مهمات کارخانه ای باید در تمام سلاح های آون کالیبر چه لیوراکشن چه نیمه اتوماتیک، و...
از مارک های مختلف عمل کنه به همین خاطر جوری ساخته شده که مشکلی پیش نیاره البته اینکار برای تیراندازی با حداکثر دقت هست و برای تیراندازی شکاری لازم نیست
لطفا اگه تو کار ریلود هستید یا افرادی رو که اینکار رو انجام میدن میشناسین در مورد یک اطلاعات در اختیار بچه ها قرار بدین چون خیلی میتونه کمک کنه Khansariha (256)
از قیمت ها مرمی وباروت و چاشنی و میزانی فراوانی در بازار و همچنین ابزار ریلود شروع کنین البته اگه امکان هست و زحمتی ندارهKhansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
لینک مرجع