انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مشاوره سلاحهای گلوله زنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
نیمروز جان سی ودو هم زیاده پارسال من در حد خیلی تمیز واسه یکی از دوستان گرفتم 17تومن

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
بسیار عالی ،خیلی خوبه این قیمت
هر یک از ما از یک شهر ایران هستیم ولی برا یک تفنگ چرا این همه اختلاف قیمت در شهر های هر کدوممون وجود داره ...اونم اختلاف میلیونی
(2015-08-30 10:27 PM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر یک از ما از یک شهر ایران هستیم ولی برا یک تفنگ چرا این همه اختلاف قیمت در شهر های هر کدوممون وجود داره ...اونم اختلاف میلیونی
Khansariha (8)Khansariha (256)براي اينكه ملت پول عشق ميدن و نه پول جنس.هرچي عشق و خواست نسبت به يك سلاح بيشتر=طمع فروشنده و قيمت اون سلاح هم تبعا بيشتر.شما اگه بدوني ماشين 7ميليونيت رو توي بازار شهرتون 21ميليون بابتش پول ميدن*به چه قيمتي ميفروشي(7يا21ميليون)؟.يك اصل كلي اقتصاد=عرضه با قيمت* رابطه معكوس و تقاضا با قيمت*رابطه موازي دارد.هرچي تقاضا به نسبت عرضه(ايجاد فضاي رقابتي) بالاتر بره=قيمت جنس بالاتر ميره.Khansariha (8)Khansariha (256)
فرمایش شما صحیح ولی استاد خوبم ،من خودم رو واقعادعاشق اسلحه میبینم ولی بعضی قیمتا باعث میشه که ...فروشندها هم میدونن که عاشقای اسلحه کین که قیمت رو بالا پایین کنن ولی ایکاش قیمتا هم یه جورایی مشخص بود ...
(2015-08-30 12:21 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-29 11:29 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
.اصلا موضوع سفت بسته شدن گلن نیست چون زبانه های گلن تو پل بدنه قفل میشه نه تو ابتدای لول .

کامران جان جسارت بنده رو ببخشید من با این جمله شما مشکل دارم دقیقا یکی از مشکلات ومواردی که در برنو باید درنظر گرفته بشه وبررسی بشه همین موضوع سفت بسته شدن گلنه البته گلن لخت ( بدون سوزن و توپی وضامن )درسته که گلن در بدنه کپ قفل میشه نه در ابتدای لول ناگفته نماند اگرگلن درلول قفل میشد پس دیگه چیزی به نام تنظیم هد اسپیس بی معنی بود (ارسال 177 همین تاپیک ) به فرض اینکه لول برنویی تاحد استاندارد سفت شده باشه وجلو اومده باشه اما گلنگدن روان بخوابه وبعد ازخوابیدن جلو وعقب داشته باشه 2 عامل باعثه 1 یازبانه های گلن ساییده وکوچک شدن یا نشیمنگاه وجاخاری های تعبیه شده در کپ گشاد شدن ویا هردو که براثر این جریانات قانون هد اسپیس دچار ایراد میشه وپوکه حین شلیک پس زنی ولگد زنی داره ومتعاقبا پس زنی دوده / ویا اگر لولی تاحد اخر جلو اومده باشه وگلن هم باکپ مشکلی نداشته باشه اما اگه پیشانی جنگی به هردلیلی ساییده ونازک شده باشه بازم هد اسپیس دچار مشکل خواهد شد پس هر قسمتی از سلاح به نوبه خود وبه سهم خود در دقیق یا گیج بودن سلاح دخیله / پرحرفی بنده رو ببخشید
راستی کامران جان شما تئوری خودتون واقای حقیقی رو گفتید اما از تئوری من چیزی نگفتید اصلا من تئوری دارم ندارم اصلا احمدی چکارست برگه چغندره چیه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ HOSSEINDM جان هیچ عکسی نمایش داده نمیشه لطفا مجددا ارسال بفرمایید ( دم اهالی انجمن همیشه گرم باد )
با سلام :
جناب احمدی شما صاحب منصب مطلق تاپیک برنو هستید و تاج سر بنده :Khansariha (8)Khansariha (8)
من فکر میکنم جمله ام رو خوب بیان نکردم و فرمایش شما کاملا درست است . منظور بنده این بود در مورد آقای جنوبی مشکل از ناحیه سفتی و شلی بسته شدن گلن نیست و چقدر خوب شد شما به این نکته اشاره کردید تا ابهام از بین بره الان مشکل از بازی مختصر فشنگ بین گلنگدن بسته و خزانه لوله است . از شما چه پنهان در مراقبه و کشف و شهود راجع به انواع سلاح گرم Khansariha (280)Khansariha (280)Khansariha (280)، همینطوری و ییییهو !!!! یه راه دیگه برای آزمایش بنظرم رسید که با بدجنسی تمام !!!!تا خود اقای جنوبی به تاپیک سر نزنه از گفتنش خود داری میکنم !!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (187)Khansariha (187)Khansariha (187)Khansariha (187)Khansariha (187)
در مورد تئوری شما هم باید بگم تا جاییکه من متوجه شدم شما وبنده در یک جناح بودیم و هردو معتقد به تعویض گلنگدن .
مطلب آخر هم اینکه دوست عزیز اقای مهدی -دی-ام اگر به بنده 270 ساخت چک یا آمریکا را هم با نصف این قیمت پیشنهاد بدهند نمیپذیرم زیرا این تفنگ هرچه باشد در نیمه راه فرسودگی است و پس از فرسودگی لوله باید یکی از دو کالیبر موجود در کشور را روی آن سوار کنند و در آن صورت هم قیمتش به یک چهارم این مبلغ نزول خواهد کرد .شاید بهتر باشد دوست شما با این مبلغ یک ساچمه زنی آکبند مانند بنلی یا برتا یا نیو ای-5 +یک گلوله زنی ایرانی خریداری کند در هر صورت این معامله یک به 5 به ضرر دوست شماست
شما و اهالی انجمن به بنده لطف داریدمن خودمو کوچکترین عضو انجمن میدونم /// شما وبدجنسی؟ مگه میشه ؟؟ مگه داریم ؟؟ به جان خودم الان به اقای جنوبی sms میدم که بیاد
سلام به همگی علل خصوص دو استاد گران قدر آقا اسمان و آقای کوهنورد
در خدمت دوستان هستم
با سلام :
ما میخواستیم یه شب زود بخوابیم ها خخخخخخخخخخخخخخخ
یه چیزی رو به ذهنم رسید ، شما عزیزان هم نظر بدید ممنون میشم .
خیلی خلاصه اش کنم :
الان ما یک تفنگ داریم که به هر دلیلی حالا یا گلنگدن نامناسب یا زیاد شدن فاصله هد اسپیس یه ......در خزانه لوله این تفنگ ، فشنگ کمی لقی داره . آقامحمد این لقی رو اندازه گرفتند و حدود یک میل اعلام کردند بنظر شما اگر ما یک دایره از فلزی مانند ورق گالوانیزه یا حلبی به اندازه پیشانی جنگی ببریم و روی پیشانی چنگی سوار کنیم و سط آنرا هم برای عبور سوزن سوراخ کنیم و در این حالت چند شلیک آزمایشی انجام دهیم ، ایا ممکن است این عمل خطر ناک باشد ؟ اگر این امزشدنی باشد دقیقا مارا راهنمایی میکند که اشکال تفتگمان از کجاست و راه اصلاح چیست . چرا گفتم ممکن است خطر ناک باشد ؟ به این دلیل که ممکن است با فشرده شدن بیش از حد فشنگ به جلو فاصله پرش گلوله دچار اختلال گردد .البته بنظر بنده احتمال خطر کمتر از 10 درصد است زیرا برای یک شلیک درست ، استقرار کامل فشنگ در جان لوله الزامیست . جنوبی جان اگر با این آزمایش اسلحه دقیق شلیک کرد کار تمام است .
دوستان نظر بدهید
با سلام خدمت اساتید بزرگوار خصوصا کوهنورد عزیز توی تئوری شدنیه اما اون صفحه رو چطور سر گلن ثابت ومحکم میکنیم؟

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
لینک مرجع