انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مشاوره سلاحهای گلوله زنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
(2015-08-23 11:28 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام:
دوست عزیز آقای جنوبی به انجمن خودتون خوش آمدید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من مسایل مطرح شده توسط شما رو بدقت خوندم و پاسخ های دوستان رو هم بررسی کردم .ای کاش قبل از خریدتون با دوستان آشنا میشدید خصوصا جناب احمدی عزیز (آسمان ) که در مورد برنو مطالعه دقیقی دارند و بنده به سهم خودم از پست های ایشون استفاده زیادی میکنم . اگر اجازه بدید من هم چند سوال مطرح میکنم و خواهش میکنم برای جواب دادن دقت کنید :
1_ آیا اسلحه فروشی که ازش برنو رو خریدید آشناست ؟ دوست است ؟ کسی معرفی کرده ؟
2-آیا روز تست اسلحه ، اسلحه فروش فشنگ آورده بود ؟
3-اگر اسلحه فروش آورده بود ، اجازه داد شما فشنگها رو دقیق ببینید ؟
4-تعمیر کاری که دسته گلن رو خم زد اشناست ؟
5- آیا شماره سریال گلن رو قبل از خرید نگاه کردید و بیاد دارید ؟
6-امکان گذاشتن عکس از زاویه بالا ، از کپ و گلنگدن دارید ؟
آقا بخدا من بازجو نیستم ها !!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخ به یک مورد شک کردم میخوام اطمینان نسبی پیدا کنم .
در مورد پرت زدن یا گیج زدن تفنگ هم بعد از جوابهای شما مطلبی را عرض خواهم کرد فقط یادم نیست فرمودیددر هنگام تست ، تیرانداز خودتان بودید یا شخص دیگری ؟اگر امکانش هست قبل از هرگونه تیراندازی مجدد جهت تست اسلحه ، با هم چند چیز را چک کنیم تا با توجه به گرانی مهمات ، با یک تیر دو هدف را زده باشیم !!!!!!!!
موفق باشید

سلام دوست عزیز
آره ای کاش یه ماه پیش با این سایت آشنا شده بودم تا همچون مشکلی برام پیش نمیومد
ممنونم از شما و تمام دوستان دیگه که وقت گذاشتین و پیگیر مشکل ما هستین ان شاالله که بتونیم با کمک همدیگه حلش کنیم

اما در مورد سوالاتون
1.هیچ آشنایی قبلی نداشتم کسی هم معرفی نکرده بود ولی به نظرم آدم خوبی بود کلاهبردار فک نکنم باشه
باهاشم تماس گرفتم و مشکلمو باهاش در میون گزاشتم گفت بیار تا نگاش کنیم و درست راستش کنیم در حالی که میتونست بگه قبل از خرید باید درست نگاه میکردی و الان به ما ربطی نداره
ولی اینو نگفت و کلی تحویل گرفت
2.فشنگا رو خودم برده بودم
4.شناختی با تعمیرکار نداشتم
5.شماره گلنو قبل خرید درست چک نکردم ولی یه عکس ااز قسمت کپ و گلنش گرفتم تا شماره سلاح معلوم باشه ولی شماره گلن توش نداره
6.در حال حاظر دوباره دوربین بستم روش و بدون دوربین امکان عکس گذاشتن نیست ولی اگه بتونم یاد بگیرم چجوری با گوشی باید عکس بزارم میتونم عکسهای زیادی از زوایای مختلف ولی با دوربین براتون بزارم
7.تیر انداز همش خودم بودم
ضمنن باید عرض کنم بنده با گلوله زنی زیاد تیر اندازی کردم و بار اولم نیست و این چهار یا پنجمین گلوله زن بنده هست
من اولین تفنگم یه برنو بلند بود که بسیار تفنگ خوب و دقیقی بود ولی پنج تیر روسی و اسرار یکی از دوستان منو وسوسه کرد ونو فروختم و پنج تیر روس گرفتم که اصلا خوب نمیزد فروختم و بعد ون 308 داشتم یه مدت ونم تفنگ خوبی بود ولی هر از گاهی یه بار ازیت میکرد و بد میزد یا اگه میخاستم گروپ بگیرم از هر چهار پنجتا تیرش یکی یهو پرتو پلا میزد بعد ون برنو متوسط داشتم که ونم خوب نبود و چون قبلا یه برنو بلند خیلی دقیق داشتم اینبارم به امیدی که اینم مثل ون خوب باشه دوباره برنو بلند گرفتم ولی این کجا و آن کجا
جنوبی عزیز اصلا نگران نباش اگه تفنگ شما در هنگام خرید ازش راضی بودی مطمئن باش این مشکل شم براحتی قابل حله ایراد از این دو جا بیشتر نیست یا گلن فاصله پیدا کرده مشکل هداس پیس داری یا قنداق با لول درگیره چرکی روغنی چیزی حائل بین لول وقنداقه این موارد و چک کنی درست میشه

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

(2015-08-24 01:09 AM)jonoobi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-23 11:28 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام:
دوست عزیز آقای جنوبی به انجمن خودتون خوش آمدید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من مسایل مطرح شده توسط شما رو بدقت خوندم و پاسخ های دوستان رو هم بررسی کردم .ای کاش قبل از خریدتون با دوستان آشنا میشدید خصوصا جناب احمدی عزیز (آسمان ) که در مورد برنو مطالعه دقیقی دارند و بنده به سهم خودم از پست های ایشون استفاده زیادی میکنم . اگر اجازه بدید من هم چند سوال مطرح میکنم و خواهش میکنم برای جواب دادن دقت کنید :
آقا بخدا من بازجو نیستم ها !!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخ به یک مورد شک کردم میخوام اطمینان نسبی پیدا کنم .
در مورد پرت زدن یا گیج زدن تفنگ هم بعد از جوابهای شما مطلبی را عرض خواهم کرد فقط یادم نیست فرمودیددر هنگام تست ، تیرانداز خودتان بودید یا شخص دیگری ؟اگر امکانش هست قبل از هرگونه تیراندازی مجدد جهت تست اسلحه ، با هم چند چیز را چک کنیم تا با توجه به گرانی مهمات ، با یک تیر دو هدف را زده باشیم !!!!!!!!
موفق باشید

سلام دوست عزیز
آره ای کاش یه ماه پیش با این سایت آشنا شده بودم تا همچون مشکلی برام پیش نمیومد
ممنونم از شما و تمام دوستان دیگه که وقت گذاشتین و پیگیر مشکل ما هستین ان شاالله که بتونیم با کمک همدیگه حلش کنیم

اما در مورد سوالاتون
1.هیچ آشنایی قبلی نداشتم کسی هم معرفی نکرده بود ولی به نظرم آدم خوبی بود کلاهبردار فک نکنم باشه
باهاشم تماس گرفتم و مشکلمو باهاش در میون گزاشتم گفت بیار تا نگاش کنیم و درست راستش کنیم در حالی که میتونست بگه قبل از خرید باید درست نگاه میکردی و الان به ما ربطی نداره
ولی اینو نگفت و کلی تحویل گرفت
2.فشنگا رو خودم برده بودم
4.شناختی با تعمیرکار نداشتم
5.شماره گلنو قبل خرید درست چک نکردم ولی یه عکس ااز قسمت کپ و گلنش گرفتم تا شماره سلاح معلوم باشه ولی شماره گلن توش نداره
6.در حال حاظر دوباره دوربین بستم روش و بدون دوربین امکان عکس گذاشتن نیست ولی اگه بتونم یاد بگیرم چجوری با گوشی باید عکس بزارم میتونم عکسهای زیادی از زوایای مختلف ولی با دوربین براتون بزارم
7.تیر انداز همش خودم بودم
ضمنن باید عرض کنم بنده با گلوله زنی زیاد تیر اندازی کردم و بار اولم نیست و این چهار یا پنجمین گلوله زن بنده هست
من اولین تفنگم یه برنو بلند بود که بسیار تفنگ خوب و دقیقی بود ولی پنج تیر روسی و اسرار یکی از دوستان منو وسوسه کرد ونو فروختم و پنج تیر روس گرفتم که اصلا خوب نمیزد فروختم و بعد ون 308 داشتم یه مدت ونم تفنگ خوبی بود ولی هر از گاهی یه بار ازیت میکرد و بد میزد یا اگه میخاستم گروپ بگیرم از هر چهار پنجتا تیرش یکی یهو پرتو پلا میزد بعد ون برنو متوسط داشتم که ونم خوب نبود و چون قبلا یه برنو بلند خیلی دقیق داشتم اینبارم به امیدی که اینم مثل ون خوب باشه دوباره برنو بلند گرفتم ولی این کجا و آن کجا
سلام آقای جنوبی واتس اپ دارین؟

(2015-08-23 07:31 PM)jonoobi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آسمان جان
میخام عکس بزارم آپلود راحت میشه ولی ونجایی که گفتین آدرس سایتو کپی پیست کنید بلد نمیشم
با گوشی چجوری باید این کارو انجام بدم؟

بنده با گوشی فقط مطلب ارسال کردم ونمیدونم چجوری باید عکس فرستاد // از دوستانی که باگوسی بلدن عکس بفرستن تقضادارم که اقای جنوبی رو راهنمایی کنن //
سلام اسمان عزیز ایشون باید از همین جا که نوشته رو تایپ میکنیم فلش سمت چپ رو انتخاب کنن سپس چهار تا گزینه میاد که ایشون باید تصویر دوربین رو انتخاب کنن سپس از همین جا به گالریشون برن عکسی رو که گرفتن انتخاب کنن وفلش سمت راست و بزنن و صبر کنن تا تصویر بارگیری شه و ارسال شه

(2015-08-24 01:21 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنوبی عزیز اصلا نگران نباش اگه تفنگ شما در هنگام خرید ازش راضی بودی مطمئن باش این مشکل شم براحتی قابل حله ایراد از این دو جا بیشتر نیست یا گلن فاصله پیدا کرده مشکل هداس پیس داری یا قنداق با لول درگیره چرکی روغنی چیزی حائل بین لول وقنداقه این موارد و چک کنی درست میشه

به عقیده بنده ازاونجایی که اقای جنوبی میگن که حین تست وخرید سلاح خوب بوده وبعد از نصب دوربین وخم گلن بد شده دیگه نباید مشکل از هد اسپیس باشه مگر اینکه دو احتمال 1حین خم گلن به گن اسیب رسونده باشن 2ویا اینکه اسلحه فروش ویا نصاب دوربین گلنو عوض کرده باشن وحالا دیگه گلن فعلی با این برنو ست نباشه // اقای جنوبی مواضب باشید که ناخن پوکه کشو نشکونید ویا دفرمه نکنید ناخن درطولش یه حالت فنریت خوبی داره ونباید اونو ازبین برد واگرم نتونستید درش بیارید اصرار نکنید وشما فقط بادراوردن مجموعه سوزن هد اسپیس روچک کنید ناگفته نماند نباید مته کاری روی کپ وخزانه وهمچنین بررسی قنداق بالول وکپ رو فراموش کرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آسمان عزیز وقتی گلنو خم بد بده چرخش کافی رو نمی کنه در نتیجه هد اس پس بد وا میسته و حتی خطرناکه احتمال انفجار داره

خم گلن نمیتونه آسیبی به گلن بزنه هر چند ناشیانه این کار انجام شده باشه چون با حرارت گرمش میکنن و با ضربه خمش میکنن وان چنان نیرویی هم لازم نداره و حتی میتونین دوباره گرمش کنن وبه شکل سابق برش گردونن

با سلام:
موفق باشید

استاد کامران به بنده لطف دارن (( اسمان کوچکترین عضو انجمنه )) کامران جان درمورد 4 خط اخر بیشتر شرح بدید
جنوبی جان لطفا عکس بفرستید از تمام زوایای برنو وگلن ودوربین وپایه دوربین / نگفتید برنو روچند خریدید /
(2015-08-24 10:07 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اسمان عزیز ایشون باید از همین جا که نوشته رو تایپ میکنیم فلش سمت چپ رو انتخاب کنن سپس چهار تا گزینه میاد که ایشون باید تصویر دوربین رو انتخاب کنن سپس از همین جا به گالریشون برن عکسی رو که گرفتن انتخاب کنن وفلش سمت راست و بزنن و صبر کنن تا تصویر بارگیری شه و ارسال شه

سلام حسین جان
این فلش سمت چپی که گفتین کدومه پیداش نمیکونم ؟؟؟؟؟
من با گوشی کار میکنما گوشیمم سامسونگ s3 هست
گلن بسته شده (خوابیده) نباید هیچ گونه حرکتی به عقب وجلو داشته باشه شما این مورد رو نیز بررسی کنید وجوابشو ارسال بفرمایید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: c819409d17b4dbf746139287f4026a79.jpg]

اونجایی که نوشتهquick

اگر با تپاتالک کار میکنین و این فلوس نداره حتما ورژن برنامه تون قدیمی هستش به روز رسانی کنیین

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
لینک مرجع