انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مشاوره سلاحهای گلوله زنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
اقای جنوبی لطفا خودتون شرح بدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی سی متر درست باید مرکز هدفو بزنه. فاصله تیرها یک ونیم الا دوسانته فکر کنم توی تصویر دوم.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

واسه برنو بلند این اصلا قابل قبول نیست. کاشکی چند تا فشنگ خارجی گیر میوردی جنوبی جان میزدی ببینیم چطور میزنه.

اسمان عزیز اسلحه شما توی سی متر دقیقا این خالو میزنه؟

حسین جان این گروپ رو در 30-40 متر روی یه ورق به قطر 1 سانت گرفتم در ارسالهای خیلی قبلم گذاشتم پیداش کنم / نقل قول میکنم

حسین جان لطفا به ارسال 1527 برنو مراجعه بفرمایید
/////////////دم اهالی انجمن همیشه گرم باد/////////////
دیدم آسمان عزیز دقیقا دو اصابت مماس هم اسلحه سالم باید این شکلی بزنه.

من پیر شدم اینطور میبینم یا اینکه بعضی سوراخ ها بیضی شکل هستند که یعنی مرمی لنگ میزده
(2015-08-28 10:38 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای جنوبی لطفا خودتون شرح بدید

سلام دوستان عزیز
اسمان جان ازتون ممنونم
عکس های بالا هر سه تفنگم با دوربین بوده و با دوربین تو فاصله های مختلف تیر اندازی کردم که تیر ها ی مربوط به یک فاصله رو با خط به هم وصلشون کردم و اصله رو به متر بالای خطها نوشتم
ونیم که خال اندازه یه ناخن هست فاصله 30 متریه
عکس اولی تمام شلیکها به هدف یا خالیه که گرد هست خال پایینی
تو تمام فواصل به ون خال گرد شلیک شده و قطرش حدودا پنج سانتیمتر هست
ولی جای سواله که بدون دوربین توفاصله 120 متر روز اول تست بهتر از الان با دوربین تو فاصله110 متر میزد
با سلام :
عجب قصه ای شده این تفنگ !!!
خوبی این بحث ها اینه که آدم کلی چیز دستگیرش میشه اعم از بحث فنی تا مشکلات بازار .........................
حسین جان شما بشدت معتقد به تئوری شل بودن لوله هستید و من طرفدار تئوری تعویض گلنگدن . هر دو این حرفها هم در جای خودش کاملا درسته . ولی مسئله اینه که دوستمون آقای جنوبی برای اینکار ها باید متوصل به تعمیر کار بشه و تعمیرکار هم مورد اعتمادش نیست .این شل بودن لول میتونه این مشکلات رو ایجاد کنه ولی چون سفت کردنش و کج شدن مگسک و... دردسر داره من میگم تعویض گلن راحتتره . ببینید ، هیچکدوم از ما نمیدونیم اگر گلن ماوزر 98 رو بگذاری رو برنو بلند چه اتفاقی میوفته چون نمیدونیم لول ماوزر چند تا رزوه داره و چند سانت میاد عقب تا فشنگ کاملا فیت بشه .اصلا موضوع سفت بسته شدن گلن نیست چون زبانه های گلن تو پل بدنه قفل میشه نه تو ابتدای لول . همونطور که شما هم گفتید در مورد 270 خودتون گلن سفت بود ولی لول سفت نبود . خلاصه هرچی گلن تو دنیاست با هم عوض کنید فقط گلنگدن -گلنگدن Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
اینم برای تلطیف موضوع . موفق باشید
راستی گلنگدن رو هم بریدن و با زاویه جوش دادن(تو عکس اینطوری دیده میشه ) ولی بدون هییچ ظرافتی اینم آدم رو ناراحت میکنه
سلام دوستان عزیز
لطفا هر اطلاعاتی در مورد این سلاح دارید اسم . کشور . ساخت و.......و حدود قیمتی رو بزارید چون یکی از آشنایان قصد خرید دارد با تشکر
به خاطر حجم و بزرگی عکس ها از دوستان پوزش میخوام
[تصویر: z8bcWxX8ygBZ4h9SoOCSOxUMxQP97kAwhCz6Zn5p]
[تصویر: P3OGqFRKaoJ6fbyRgQJ54zd2HZq5oZR5SwB94jJ4]
[تصویر: xZp9Op8q8NSMX4uakt7PkXozzEGCgQCEFSDm8CB7]
(2015-08-29 11:29 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
.اصلا موضوع سفت بسته شدن گلن نیست چون زبانه های گلن تو پل بدنه قفل میشه نه تو ابتدای لول .

کامران جان جسارت بنده رو ببخشید من با این جمله شما مشکل دارم دقیقا یکی از مشکلات ومواردی که در برنو باید درنظر گرفته بشه وبررسی بشه همین موضوع سفت بسته شدن گلنه البته گلن لخت ( بدون سوزن و توپی وضامن )درسته که گلن در بدنه کپ قفل میشه نه در ابتدای لول ناگفته نماند اگرگلن درلول قفل میشد پس دیگه چیزی به نام تنظیم هد اسپیس بی معنی بود (ارسال 177 همین تاپیک ) به فرض اینکه لول برنویی تاحد استاندارد سفت شده باشه وجلو اومده باشه اما گلنگدن روان بخوابه وبعد ازخوابیدن جلو وعقب داشته باشه 2 عامل باعثه 1 یازبانه های گلن ساییده وکوچک شدن یا نشیمنگاه وجاخاری های تعبیه شده در کپ گشاد شدن ویا هردو که براثر این جریانات قانون هد اسپیس دچار ایراد میشه وپوکه حین شلیک پس زنی ولگد زنی داره ومتعاقبا پس زنی دوده / ویا اگر لولی تاحد اخر جلو اومده باشه وگلن هم باکپ مشکلی نداشته باشه اما اگه پیشانی جنگی به هردلیلی ساییده ونازک شده باشه بازم هد اسپیس دچار مشکل خواهد شد پس هر قسمتی از سلاح به نوبه خود وبه سهم خود در دقیق یا گیج بودن سلاح دخیله / پرحرفی بنده رو ببخشید
راستی کامران جان شما تئوری خودتون واقای حقیقی رو گفتید اما از تئوری من چیزی نگفتید اصلا من تئوری دارم ندارم اصلا احمدی چکارست برگه چغندره چیه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ HOSSEINDM جان هیچ عکسی نمایش داده نمیشه لطفا مجددا ارسال بفرمایید ( دم اهالی انجمن همیشه گرم باد )
این کالیبر 30/06 هستش یا همون ام یک خودمون فکر کنم این تفنگ ساخت انگلستان باشه شما اون طرف لول رو اگه نگاه کنید کلمه 40tonباید نوشته شده باشه که یعنی تحمل چهل تن انفجار بر سانتی متر مربع اگه اشتباه نکرده باشم. قیمتش حول وحوش از دوازده تا بایسته.

فکر کنم بهش اسپرینگفیلد هم میگن.

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
لینک مرجع