انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی انواع مدل های اوانیکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
سلام به همگی بعد از مدتی شب گذشته وقت کردم نگاهی به شوروددبارل رین بندازم

جالب اینجاست که متوجه شدم این اسلحه 43 سانتیمتر بیشتر طول نداره گفتم برای دوستان جالبه اینم عکس . [تصویر: %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1000.jpg]

[تصویر: %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1002.jpg]
دقیقا همانطور که قبلا هم گفتم کلیه اس اچ بی ها طول لوله کوتاه تر از مدل معمولی است.با تشکر از مسیح عزیزKhansariha (8)
(2011-07-13 07:05 AM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-07-13 02:08 AM)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوانیکس یک محصول با کیفیت متوسط به بالاست.
ولی قیمتش تو ایران خیلی بالاتر از بازار های جهانیه که به زودی این مشکل هم رفع میشه.

یکم توضیح بدید لطفا چجوری برطرف میشه؟
میخواد خبری بشه؟

چون تا به امروز وارداتش فقط دست یک نفر بود و هر قیمتی دوست داشت میفروخت
ولی الان دیگه خیلیا تو راه دارن که به زودی وارد بازار میشه
سلام ميگند اين مدل من استر اوانيكس زود خراب ميشه ميشه اساتيد بگند كجاي اين تفنگ بيشتر خراب ميشه ضمنا اين بهتراست يا سوماترو2500باحجم كپسول 500سي سي براي خريد به هردودسترسي دارم
دوستان یک کلیپ از جیانت اتوماتیک(10 شات در 1 ثانیه)
البته توی تاپیک کلیپ ها هم میزارمKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-07-13 09:14 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1002.jpg]
[تصویر: 0_69123_7c0df33_XL.jpg]

مسیح جان به نظرت اگه مثل مارادو که بین پوشش لوله و لوله،4تا پوشش تفلون کار شده(آقا پورنگ زحمت عکسشو کشیدند)،ماهم همچین کاری بکنیم صدای رین کمتر نمیشه؟Khansariha (226)
لازم به ذکر میدانم از یک طرف این تفلن ها تو خالی میباشد. تو پر نیست. و برای کالیبر 5.5 سوراخ روی تفلون حتما باید 6.25 میلیمتر باشد. نه بیشتر و نه کمتر. و کاملا این تفلون بر روی لوله کیپ شود میتوانید به عکس سر لوله بنجامین در عکس تاپیک قبلی نگاه کنیدKhansariha (8)
(2011-11-01 02:41 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لازم به ذکر میدانم از یک طرف این تفلن ها تو خالی میباشد. تو پر نیست. و برای کالیبر 5.5 سوراخ روی تفلون حتما باید 6.25 میلیمتر باشد. نه بیشتر و نه کمتر.Khansariha (8)

مرسی پورنگ جان،عکس از قسمت پشتیشون نداری؟Khansariha (8)
این هم دو عکس دیگر برای بهتر متوجه شدنKhansariha (8) [تصویر: review1.png][تصویر: gg.png]
مرسی پورنگ جانKhansariha (8)
به نظرت اگه اون فضا رو با اسفنج،نمد(یا متریال مشابه) پر کنیم،تاثیری داره؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع