انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی انواع مدل های اوانیکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(2013-09-25 08:40 AM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال
دوستان ایا ایوانیکس ویندی سیتی ورِژن 2 هم اومده که مشکل ایندکس رو نداشته باشه

سلام
همانطور که رضای عزیز گفتند آمده و در دو مدل لوله معمولی و لوله شرودد بارل هست .البته در حقیقت 4 مدل هست چون 2 نوع قنداق با چوب Sepatia و چوب گردو داره که هر دو تامهول هستند .کپسول هم جدید و کامپوزیت شده .
با سلام خدمت همه دوستان. یکی از دوستان ایوانیکس مدل مانستر داره که میگه دست دوم در حد نو هستش. قیمتشو حدود 4 م میگه . قرار برم ببینم تفنگو. میخواستم در کل نظر دوستان رو در رابطه این تفنگ بدونم که اینو ترجیح میدین یا at44 ? قیمتش منصفانه هست یا خیر؟ موقع بررسی تفنگ با توجه به اینکه تاحالا پی سی پی نداشتم ، به کجاها بیشتر دقت کنم که از در حد نو بودنش مطمعن شم؟ این تنفگ تا جایی که من فکر میکنم ساخت کشور کره هست اگه درست فکر کنم؟! آیا مدلهای متفرقه دیگشم هست ؟؟؟1
(2014-02-04 03:22 PM)sox نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان. یکی از دوستان ایوانیکس مدل مانستر داره که میگه دست دوم در حد نو هستش. قیمتشو حدود 4 م میگه . قرار برم ببینم تفنگو. میخواستم در کل نظر دوستان رو در رابطه این تفنگ بدونم که اینو ترجیح میدین یا at44 ? قیمتش منصفانه هست یا خیر؟ موقع بررسی تفنگ با توجه به اینکه تاحالا پی سی پی نداشتم ، به کجاها بیشتر دقت کنم که از در حد نو بودنش مطمعن شم؟ این تنفگ تا جایی که من فکر میکنم ساخت کشور کره هست اگه درست فکر کنم؟! آیا مدلهای متفرقه دیگشم هست ؟؟؟1
مانستر درحدنو به شرط سالم بودن 4میلیون می ارزه(من فرض بر کالیبر5.5گذاشتم).از تولیدات اوانیکس کره هست ومدل متفرقه نداره .مهمترین بررسی اسلحه های 2کپسوله بررسی عدم نشتی هست .با دقت به محل قرارگیری خشاب وخودخشاب ورنگ سایدیا گلن میشه تاحدودی حدس زد چقدر کارکرده ولی درنهایت اگر دقتش خوب باشه اسلحه سالم هست .
ولی پیشنهاد من به شما خرید ای تی 44هست .این سلاح واقعا عالی هست وقیمت مناسبی داره .بعدها که تو زمینه پی سی پی با تجربه تر شدی میتونی سلاح دیگه ای بگیری که حدس من اینه که ای تی رو عوض نمیکنی چون واقعا عالی هست
سلام به دوستان
یه سوال داشتم اگه کسی بدونه آیا دیگه زوبین محصولات اوانیکس رو وارد نمیکنه؟تو سایتش همه قیمتها رو صفر زده اگه اینطور باشه چطور میشه یه مدل خاص از این برند مثلا ویندی رو تهیه کرد؟
البته امیدوارم تو تاپیک درستی سوالمو پرسیده باشم
ممنونKhansariha (8)
میتونید برای خرید از طریق این سایت اقدام کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروشنده هم از کاربرهای همین انجمن هست و با خیال راحت میتونید خرید کنید
(2015-01-22 09:49 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید برای خرید از طریق این سایت اقدام کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروشنده هم از کاربرهای همین انجمن هست و با خیال راحت میتونید خرید کنید

منم خريد كردم ازشون و معتبر هستن و قيمتاشم خوبه
سلام دوستان
یک سوال ؟
میشه قدرت مانستر رو کم کرد.لطفا راهنمایی کنید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع