انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی انواع مدل های اوانیکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
دوستان چند روز پیش توی سایت صیاد میخوندم اگه سایت رو درست گفته باشم اوانیکس در حال ساخت مدل های جدیدی از rainstormوar6 هست که گویا نیمه اتوماتیک هستن و وقتی شلیک میکنین اتوماتیک مسلح میشن البته دیگه وقت نداشتم کلا اینترنتو تعطیل کردم دوستان یه تحقیقاتی انجام بدن من هم همین کارو میکنم
علاقه مندان مخصولات اوانیکس می تونند کاتالوگ جدید محصولاتش رو از آدرس زیر دریافت کنند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این مطلب رو تو پست دیگم گفته بودم ولی دیدم به اینجا بیشتر مرتبط هست.
(2011-04-27 07:22 AM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چند روز پیش توی سایت صیاد میخوندم اگه سایت رو درست گفته باشم اوانیکس در حال ساخت مدل های جدیدی از rainstormوar6 هست که گویا نیمه اتوماتیک هستن و وقتی شلیک میکنین اتوماتیک مسلح میشن البته دیگه وقت نداشتم کلا اینترنتو تعطیل کردم دوستان یه تحقیقاتی انجام بدن من هم همین کارو میکنم

بله ظاهرا خشاب با موتور برقی هست و همچنین مسلح شدن.
ولی اینطوری اصلا دیگه چیزی از حس سلاح نمیمونه،بهتره ادم بره آتاری بازی کنه!!!!!!!
در ضمن خالی شدن باطری و خرابی موتور و مکانیزم هم به استهلاک تفنگ اضافه میشه.
من که اصلا حال نکردم از ایدش.
چیزی که من خیلی دوست داشتم ساخت تفنگ تمام برقی بود.
یه باطری 500 گرمی لیتیوم پلیمر(150 تومن) حدود 260 کیلو ژول انرژی درش ذخیره میشه.
در 30 دقیقه الی یک ساعت هم شارژ کامل میشه یعنی با راندمان 10 درصد میشه 26000ژول که میشه 260 تا شلیک 100 ژولی!!!!!!!!!
خیلی دوست دارم میشد به عنوان یه طرح خوارزمی چیزی روش کار کنیم و یه حالی هم بکنیم!
البته طرحش یکم پیچیدس ولی قابل ساخت در حد نمونه هست.(بر اساس سلاح ریل گان)
كارخونه fx سلاح نيمه اتوماتيك داره كه با باد غيرمستقيم مسلح ميشه عين كلاش مدل روولوشن اگه يادم مونده باشه. اگه تفنگهاي جديد اوانيكس با شارژر فندك ماشيني باشند بد نيست.داره ميشه مثل جنگ ستارگان
رفقا درمورد راين استورم لطف مي كنيد يك سري اطلاعات كلي بگذاريد ؟(درمورد كيفيت ،‌پايه ،صداخفه كن ، دوپايه وشارژ )
رفقا من ميخواستم بگيرم امابه توصيه برادرم كه واقعا يك تيراندازحرفه اي ويك شكارچي خوب هستش كمي صبركردم تااطلاعاتم تكميل بشه Khansariha (399)
خصوصادرموردخرابي وهزينه تعميراين تفنگ Khansariha (8)
(2011-05-13 06:57 PM)saburi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رفقا درمورد راين استورم لطف مي كنيد يك سري اطلاعات كلي بگذاريد ؟(درمورد كيفيت ،‌پايه ،صداخفه كن ، دوپايه وشارژ )
رفقا من ميخواستم بگيرم امابه توصيه برادرم كه واقعا يك تيراندازحرفه اي ويك شكارچي خوب هستش كمي صبركردم تااطلاعاتم تكميل بشه Khansariha (399)
خصوصادرموردخرابي وهزينه تعميراين تفنگ Khansariha (8)

دوست عزيز در حال حاضر آقا مسيح رين استورم دارن ميتوني اطلاعات تكميلي رو از ايشون بگيري
رین استورم در سه مدل تولید میشه sb.rb.sl که بستگی به سلیقه داره و در دونوع shb و ساده که اس اچ بی مخفف

شروددبارل هست . این سلاح در تست کرونگرافی ماکسیمم قدرتش در حدود 70 ژول با ساچمه 28.4 گرینی سامیانگ

داشته البته نوسان قدرت با این ساچمه بین 66 تا 69 ژول انرژی بود.در کل کیفیت خوب ودقت عالی و قدرت بالا از

محاسن این سلاح هستش . دوست عزیز با مراجعه به صفحه اول پاسخ سوالتون کاملتر میشه .
سلام. درخصوص ايوانكس بليزارد ( و كلاً همه مدلهاي ايوانيكس ) آيا تلمبه‌ش جداگونه بايد خريداري بشه؟ در مجموع لوام جانبي چي همراشه؟ ممنون.

پيامبر اكرم(صلی الله عليه و آله):.
برترين [مرتبه] ايمان آن است كه بدانى هركجا باشى خدا با تو است.
نه چيزي همراهش نيست . وكپسول بخري خيلي بهتراز تلمبه هستش .البته فقط تبديل شارژ همراهش هست . تلمبه كلازياد
جالب نيست وفقط بخاطر سبك بودن واينكه با خودت بتوني حمل كني خوبه. شما بعد از خريد pcp به مقدار 2برابر يه فنري هر بار كه ميري بيرون باهاش تيراندازي ميكني بخاطر عدم خستگي هنگام مسلح كردن و داشتن خشاب وسرعت عمل بالا
وچون اكثر pcpها بعد از شليك 40 ساچمه شارژ ميخوان شما حداقل بايد 2بار وهربار به اندازه 200 بار تلمبه بزني كه
ميشه 400 دفعه. حالا ببين ديگه نايي برات باقي ميمونه كه تيراندازي كني؟!Khansariha (214)
بله دوست عزیز 3 مدل جدید تولید کرده 2 مدل اتومات و1 مدل ای ار6 جدید که البته مدل اتومات را دوست بسیار خوب و قدیمیم جناب اقای طالعی(زوبین) به شرکت اوانیکس سفازش دادن (فقط جهت اطلاع بود)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع