انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی انواع مدل های اوانیکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
مانستر 4.5 را یه دونه داشتن که یکی از بچه های اصفهان خرید از طریق اقای سمسار و با معرفی بنده البته.
البته من اون مشتری را نمیشناسم چون وقتی خریدن خودشون شمال بودن و اقای سمسار کپسول و تفنگ و رابط را براشون فرستادن اونجا!!!
خیلی ممنون آقا مهرشاد چند تا سوال دیگه هم داشتم (در مورد اوانیکس مانستر)
1-آیا لوله تفنگ حالت صدا خفه کن داره (توی عکس به نظر این جوری میاد چون لولش قطوره)
2-با یک بار شارژ کپسول چند تا شلیک مفید برای شکار بالای 70 و نزدیک 100 متر میشه باهاش انجام داد
3-برد نهایی برای شکار کبوتر و خرگوش چقدره(البته من خرگوش نمی زنم فقط جهت اطلاع خودم می پرسم)
4-با توجه به اینکه دارای دو کپسول هست برای پر کردنشون با تلمبه چند بار باید تلمبه بزنیم
و سوال آخر در مورد تقریبا همه ی pcpها من هفته ای 1بار و شاید ماهی 1 بار میرم بیرون(به خاطر کنکور پیش رو ) و کلا شاید 70 تا شلیک انجام بدم میخام بدونم با توجه به مندرجات سوال آخر چون هنوز کپسول دارای هوای فشرده ی زیادی هست توی این مدت که بی استفاده می مونه به pcpها آسیب میرسه یا نه ***خیلی ممنونم دوستانKhansariha (256)
1-اینی که داشتن SHB نبود و صدا خفه کن باید جدا براش تهیه میشد ولی سری جدید شرودد بارل توشون هست.
2-نزدیک 100 متر را بنداز دور فوقش 80 متر با بادی میشه زد ولی حدود 70-80 شلیک باهاش میشه زد راحت.
3-همون 70 تا 80 متر چون نمیشه دورتر را درست زد به خاطر باد و غیره. باد نباشه تا 100 متر شانسکی!
4-با تلمبه یه دو ساعتی بشه! این کپسول میخواد حتما چون 900 سی سی مخزن داره یعنی 4 برابر هاتسان لانگ
5-مشکلی نداره، من خودم حدود 100 بار میذارم میمونه.
ممنون آقا مهرشاد اگه شما نبودین ما باید چکار می کردیم ؟!!!
ولی یه سوال دیگه یادم رفت بپرسم قیمت صدا خفه کن برای مانستر چنده؟
((((((قیمت 5.5 و صدا خفه کن با هم چنده ؟)))))
خواهش میکنم.
والا قیمت جدید مانستر باید دربیاد چون نیومده هنوز ولی حول و حوش 1800 باید باشه.
صداخفه کن حدود 100 و کابل رابط شارژ هم 100 و کپسول یا تلمبه بین 350 تا 550.
من باشم مانستر نمیگیرم به خصوص با کپسول چون تنها حسن مانستر مخزن بزرگشه و برای کسی خوبه که میخواد الات شارژ را همراه خودش نبره.
من الان بخوام بگیرم حتما رین استرم یا ویندی سیتی 5.5 میخرم.
در ضمن من ترجیح میدم شرودد بارل نباشه و هر وقت خواستم صدا خفه کن را باز کنم و از صداش لذت ببرم!
خیلی ممنونم آقا مهرشاد نظر منم برگشت طرف ویندی سیتی 5.5
خب آقا مهرشاد در مورد ویندی در صفحات قبل توضیح داده شده فقط بفرمایید که طول و وزن این اسلحه چقدره؟و قیمتش رو هم لطف کنید
اصلا هر موردی این اسلحه داره و لطف کنید بیان کنید که دیگه اگه خدا بخواد تا چند ماه دیگه یه ویندی سیتی 5.5 توپ بگیرم
و یه سوال دیگه اگه بخوام براش بند بندازم یا پایه امکانش هست (بند و پایه با هم چی)
مجددا آقا مهرشاد پدر شدنتونو تبریک می گم
(2011-04-10 07:14 PM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنونم آقا مهرشاد نظر منم برگشت طرف ویندی سیتی 5.5
خب آقا مهرشاد در مورد ویندی در صفحات قبل توضیح داده شده فقط بفرمایید که طول و وزن این اسلحه چقدره؟و قیمتش رو هم لطف کنید
اصلا هر موردی این اسلحه داره و لطف کنید بیان کنید که دیگه اگه خدا بخواد تا چند ماه دیگه یه ویندی سیتی 5.5 توپ بگیرم
و یه سوال دیگه اگه بخوام براش بند بندازم یا پایه امکانش هست (بند و پایه با هم چی)
مجددا آقا مهرشاد پدر شدنتونو تبریک می گم

ویندی 1350 با مالیات ازت می گیرد. مشخصاتشم فک کنم تو سایت evanix موجود باشه.
ممنونم آقا فرشید الان رفتم سایت اوانیکس و مشخصاتش رو دیدم ولی طولش رو نزده بود ولی فکر نکنم بیشتر از 50 یا 60 سانتیمتر باشه
از اون مدل shb که گلنگدن داره (اونیکه گلنگدنش مثل رین استورمه نه مثل هاتسان جدید) خیلی خوشم اومد ولی فکر کنم اگه روش دوربین بذاریم باید از اون پایه های دوتایی استفاده کنیم نه پایه های ثابت چون اون طوری که عکسشو رو دیدم فکر کنم پایه ی ثابت دوربین به خشاب گیر کنه این طور نیست
در کل دوستان شما طراحی نوع گلنگدن سلاح رو مهم می دونید یا نه به سلیقه ی خریدار بر می گرده
همین ویندی سیتی گلنگدنه مدل رین استورمی با مدلی که گلنگدن در انتهای اسلحه قرار داره (مثل این هاتسان جدید) فرقی با هم دارن از نظر کیفیت میگم و یا بستن دوربین با پایه ی یک تکه و ثابتKhansariha (256)Khansariha (399)Khansariha (68)
دوستان یه سوال مهم
سایت همسایه در مورد محصول جدید پی سی پی هاتسان گفته قدرتش 60 ژوله و با استفاده از ساچمه ی سنگین بیشتر از 60 ژول هم میشه
آیا در مورد ویندی سیتی هم این قضیه صدق می کنه یا این گفته ی سایت همسایه تبلیغه
اگه در مورد ویندی سیتی هم صدق میکنه با ساچمه های سنگین حداکثر چند ژول قدرت میگیریم
و از دوستانی که ویندی دارن می خواستم قیمت sb که گلنگدن زیبایی داره بدونم چنده و با مدلهای دیگه ویندی چه قدر فرق قیمت داره
يه سوالم ماداشتيم . تقاوت صداي شروددبارل با معمولي كه صداخفه كن روش بستندچقدره؟ يكيه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع