انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی انواع مدل های اوانیکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(2011-12-19 12:04 AM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
از مدیران محترم سایت یه تقاضای فوری داشتم اونم اینکه اگه امکان داره تاپیک معرفی محصولات اوانیکس رو به صورت تخصصی (یرای هر محصول یه تاپیک مجزا) درست کنن
مثل مبحث معرفی سلاح های فنری دیانا که هر محصول تاپیک مخصوص به خودش رو داره فعلا که فقط ar6 و بیلیزارد تاپیک مخصوص خودشونو دارن
آخه حیفه که معرفی محصولات با کیفیت اوانیکس در هم و برهم شده البته یکم ناگهانی درخواست شد ولی فکر کنم اینطوری واقعا بهتر باشه
متشکرم
با تشکر از مدیران و دوستان عزیزKhansariha (8)

محسن جان
بخش مربوط به سلاحهاي اوانيكس ايجاد شد و تاپيكهاي مربوطه به اين بخش منتقل شد
آقا اسمائیل خیلی لطف کردین و از شما و سایر مدیران سایت کمال تشکر رو دارم ایشالا از این به بعد به صورت تخصصی تر در مورد محصولات اوانیکس بحث بشه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان با مشکل ساییده شدن خشاب محصولات اوانیکس و نچرخیدن خشاب چه می کنند؟ کسی راهی پیدا کرده؟ خشاب یدکی با جنس بهتر پیدا می شه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.
فکر کنم داش مسیح قرار بود از جنس فولاد بسازنKhansariha (8)
من خیلی وقته دارم با دست میچرخونمش.مخصوصا خشاب های 4.5 به دلیل کوچیک بودن دندونه هاش زودتر مستهلک میشن
به نظرتون نمی شه یک روکش فلزی نازک برای قسمت خورده شده درست کرد؟ البته بعیده ...
کار نشد نداره ولی خیلی سخته
بهترین راهش اینه که یه خشاب از ی جنس خوب قالب ریزی کرد که اونم نیاز به تجهیزات داره کار من و شما نیست
اخه بدبختی ایندکس خشاب خوب طراحی نشده اگه صاف نبود و یکم قلاب مانند بود این مشکلات پیش نمیومد.کاش خشاب پلاستیک فشرده بود دیگه این بلا سرش نمیومدKhansariha (226)
فکر کنم جاشون اینجا خالیه (به همراه یه سری اطلاعات) Khansariha (8)
مدل GIANT
[تصویر: Evanix_RainstormCarbine.jpg]
مدل MONSTER و MONSTER SPECIAL
[تصویر: Evanix_MonsterS.jpg]
مدل BLACK LEOPARD
[تصویر: Evanix_BlackLeopard.jpg]
مدل AVALANCHE
[تصویر: Evnx-Avalanche1.jpg]
مدل CONQUEST
[تصویر: Evnx-Conquest1.jpg]
مدل SPEED
[تصویر: Evnx-Speed1.jpg]
ببخشید عکس اول رو اشتباه گذاشتم Khansariha (8)
مدل GIANT
[تصویر: EvnxGiant1.jpg]
سلام دوستان ضمن تشکر از اطلاعات بسار مفید ی که قرار دادید.
لطفا اگر کسی اطلاعات کاملی از مدلهای GIANT و CONQUEST داره لطفا قرار بده.Khansariha (8)
دوستان از واردات این اسلحه ها به ایران یا قیمتشون اطلاعی دارن بفرمایید.Khansariha (8)
دوست عزیز ظاهراً نمایندگی زوبین بارشون رسیده تماس بگیرید شاید وارد کرده باشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع