انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی انواع مدل های اوانیکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
ولي دركل 2 تا 3 ژول چيزي نيست وتو همه تفنگها اي تلورانس هست . مثلا والتر 1250 روش نوشته 40 ژول ولي فكركنم تا
45 ژولم بشه ازش انرژي گرفت . ولي دركل 3 4 ژول عددي نيستكه براش ادم چونه بزنه .تازه اين هفته دوباره ميشه
كرونوگرافي كرد ولي من ميگم 40 ژول برا هرنوع شكارتو رنج بادي كافيه چه برسه به 66 ژول

مخلصKhansariha (8)
احسانی جان منهم طالب اون مدل تپانچه بودم حدود 50 ول هم انرژی میده
اما متاسفانه اینجا نمیارند بیارن هم جرمه
اقا محسن منم گفتم مهم نیست،فعلا کل کل سر چیز دیگس!!!!
در ضمن ساچمه سامیانگ و ایون جین یکی هستند داش مسیح:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدونم مهرشاد جان ولی اسمشو گفتم که شما گفتی فراموش میکنی Khansariha (8)
کسی از دوستان تفاوت بین monster با Giant رو میدونه ؟ (بجز قدرت که Giant 55 ژول و 60 monster ژول هستند)
[تصویر: Giant.jpg]
کاتالوگ 2011 ایوانیکس هم با حجم 2.71 مگ براتون گذاشتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دركل اگه كل كل سر قدرته كه تفاوت اونقرها نيست.. اگه سر دقته كه جفتشون دقيقا . اگه سر تيپ و قياف اس كه
اونم سليقه ايه. اگه سر كاليبره كه اونم چون شما كابردهاتون با هم فرق داره اونم درست نيست . اگه سر سمبوسه
است يه سمبوسه به ما بدين شرو بكنينKhansariha (214)
راستي منم اومدم تو كل كل . دري نوشابه ها رو اماده كن دادا !!!!!
دوستان اون اسلحه ای که موقع ورود به سایت عکسش هست ویندی سیتیه یا نه؟
در ضمن دوستان میخوام همراه ارسالهام از امضا استفاده کنم باید چه کار کنم؟
محسن جان وارد کنترل پنل کاربر میشه و قسمت تغییر امضا مطلب مورد نظرت رو وارد میکنی
Khansariha (215)دوستان مدل ویندی سیتی shb sb خیلی قشنگه دیگه آدم فکر می کنه با گلوله زن کار میکنه آیا قیمت این مدل با مدل های دیگه ویندی سیتی فرق داره یا نه
ولی در مورد عکس سلاح سر درب ورودی سایت به احتمال 98%ویندی سیتیه مگه نه دوستان
منتظر نظرات گرم دوستان هستیم
نه محسن جون اون عكس صفحه اول سايت مدل royale 400 از كارخونه fx سوئد هستش كه تفنگ حيلي با كلاس بالايي هست وقيمت مدلهاي اين كارخونه در حد daystate هست وچون مخزنش 400 سي سي حجم داره اسمشو گذاشتن رويال 400Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع