انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: كداميك ، مقايسه ديانا مگنوم 460 با ديانا 52
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2014-02-11 01:51 AM)shayanmousavi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان یک سوال داشتم من میخواستم بدونم بین این تفنگ ها از نظر کلی بدون در نظر گرفتن قیمت کدوم بهتره؟
۱- دیانا ۳۵۰
۲- دیانا ۵۲
۳ دیانا ۵۴
۴- دیانا ۵۶

سلام دوست عزیز Khansariha (8)
این تاپیک برای مقایسه مگنوم 460 و دیانا 52 هست . لطفا سوالتون رو در تاپیک مشاوره مطرح بفرمایید . تشکر Khansariha (8)
(2014-02-11 01:51 AM)shayanmousavi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان یک سوال داشتم من میخواستم بدونم بین این تفنگ ها از نظر کلی بدون در نظر گرفتن قیمت کدوم بهتره؟
۱- دیانا ۳۵۰
۲- دیانا ۵۲
۳ دیانا ۵۴
۴- دیانا ۵۶

شما باید این سوال رو در تاپیک مشاوره ی خرید مطرح میکردید Khansariha (8)
برای شکار 350 بسیار عالیه و قدرتش و سرعت ساچمه گذاری از مدل های ساید لور بیشتره
ولی برای هدف زنی با ساپورت 54 خیلی خوبه چون حتی لگد هم نداره و 56 هم که واسه خودش یه پا دوشکاس(از نظر وزنی)
اما برای شکار و هدف زنی 52 بهترین گزینه هستش چون هم سبکه و هم قوی و هم دقیق با سرعت ساچمه گذاری نسبتا مناسب.
البته توی ماشین راحت نیست Khansariha (8)
درود دوستان عزیز... Khansariha (8)
به پیشنهاد آرش جان گروپی رو که اخیرا با دیانا ۴۶۰ مگنوم در فاصله ی ۴۰ متری گرفتم در اینجا قرار میدم و از دوستان ۵۲ سوار هم خواهش میکنم که گروپی رو با شرایط مشابه (البته با رعایت کامل اصول تیراندازی صحیح و گروپ گیری) در اینجا قرار بدن که مقایسه ای عملی در این زمینه صورت بگیره...
پیشاپیش ممنون از همکاری دوستان... Khansariha (8)

سلاح : دیانا ۴۶۰ مگنوم کالیبر ۵.۵
دوربین : سنتر ۳۲*۹-۳ روی زوم ۹
وضعیت تیراندازی : نشسته با ساپورت لبه ی پنجره و پتو
شرایط محیطی : فضای آزاد بدون باد
فاصله : ۴۰ متر دقیق
تعداد شات برای هر نوع ساچمه : ۶ تا

[تصویر: 13929373611.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ممنون دوست عزیز ، آرش جان بذار هفته دیگه روز یکشنبه ، دوشنبه برسم بندترکمن، یه گروپ تو همین فاصله با مدل 52 ماشه T05 می گیرم. کالیبر 4.5 ؛ البته دوربین 4-16 سنترپوینت که برای رعایت شرایط برابری روی زوم 9 اینکار رو می کنم(گرچه در این فاصله زوم بالاتر مثل 12 برای گروپ گیری بهتره !!!)
Khansariha (8)
سلام دوستان
تو کالیبر 4.5 کدومشون با ساچمه های نسبتا ارزونتر مثل پرومگنوم سازگاری بیشتری داره ازلحاظ دقت وتا 40-50 متر برا شکار مثلا کبوتر جواب میده؟
اینقد ساچمه ها گرون شدن که اول باید ساچمه ارزون پیدا کنی وبعد دنبال تفنگ مناسبش باشی Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)
سلام دوست عزیز Khansariha (8)
توی40 تا 50 متر باید حتما از ساچمه مناسب استفاده کنی چون تو این فاصله پرومگنوم پرت میزنه
از هر کدام از سلاحها استفاده کنی تا 20 _30 متر پرو مگنوم دقیق میزنه
ولی از لحاظ دقت 52 کمی میگن دقیق ترهKhansariha (214)
موفق باشی
مقایسه 52 و 460 در ماهنامه جنگ افزار

(البته شرمنده یه چند تایی غلط داره که خودم تازه پیداشون کردم!)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این عکس این دوستمون رو که تو ماهنامه زدن تو همین انجمن دیدم.چه جالب........
(2014-02-25 09:08 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این عکس این دوستمون رو که تو ماهنامه زدن تو همین انجمن دیدم.چه جالب........

چون هموني که تو عکسه مقاله رو نوشته!Khansariha (399)
سلام دوستان.
در این دو مدل احتمال خراب شدن ضامن پیستون و آسیب زدن به انگشت هست؟
چقدر میشه به ضامنشون اطمینان کرد؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع