انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: كداميك ، مقايسه ديانا مگنوم 460 با ديانا 52
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2014-01-08 02:10 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا امین جانKhansariha (8)
همونطور که وایرخ هنوز به 80 می نازه بدون شک بی نقص ترین تفنگ دیانا 52 هست و بس.Khansariha (8)Khansariha (219)
سلام
بله دکترجان اب پاکی روریخت رودست همه.حرف اول واخررو زدند.منم کاملا موافقم رودست 52تفنگی نیست البته توفنری ها.خودم عاشق این52هستم بلاخره یه روز میخرمشKhansariha (256)
زنده باد شاه دیانا52 و 52 سواراKhansariha (219)
یعنی وقتی میری تفنگ فروشی و 52 رو دست میگیری،نمیخوای دوباره بدیش به فروشنده و میخوای برش داری و بیاری(کاری که قبلا من کردمKhansariha (219)حیف مدت وصال کم بود!Khansariha (172))
آقایون الکی به 52 ننازید! 460 رو عشقه!
من از هر دو استفاده کردم و توانایی خرید 52 نو یا 460 دست دو رو داشتم ولی در نهایت 460 دست دوم رو انتخاب کردم به همون دلایلی اول تاپیک گفتم!

نقل قول :تندر جان شما كه 460 كاليبر 4/5 داري داداش ، اگر زحمتي نيست يه گروپ بگير بزار . البته اقا صادق 52 كاليبر 4/5 بايد داشته باشند كه از نظر كاليبر يكي هست و مقايسه معقول تر .

آرش جان بنظرم به چند دلیل این تست استاندارد نیست:
1- تفنگ من دستکاری شده هست و در حالت کارخونه نیست.
2-من تفنگم رو چک نکردم و ممکنه که عیبی داشته باشه که باعث تغییر نتیجه گروپ بشه.
3- خیلی چیزا در دقت دخیله؛ تمیز بودن لوله، تیرانداز، شرایط اسلحه و شرایط محیطی...

ولی در هر صورت من سعی میکنم یه گروپ -تا حد ممکن- استاندارد بگیرم و نتایج رو در تاپیک بذارم.

Khansariha (8)

[تصویر: 940.jpg]
خوب گروپ 52 هم که داریم فراوون! حضرات 460 باز بیاین ببینیم چه در چنته دارین! امیر حسین جان 460 شما تیون شده هست؟ 52 من و آقا رضا هم که تیون شده ان.به خصوص 52 اقا رضا که 4.5 هم هست بهتره برای مقایسه.Khansariha (8)
(2014-01-08 04:42 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-08 02:10 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا امین جانKhansariha (8)
همونطور که وایرخ هنوز به 80 می نازه بدون شک بی نقص ترین تفنگ دیانا 52 هست و بس.Khansariha (8)Khansariha (219)
سلام
بله دکترجان اب پاکی روریخت رودست همه.حرف اول واخررو زدند.منم کاملا موافقم رودست 52تفنگی نیست البته توفنری ها.خودم عاشق این52هستم بلاخره یه روز میخرمشKhansariha (256)

سلام و درود Khansariha (8)

ناصر جان من هم باتوجه به اينكه 460 دارم با نظر شما و دكتر عزيز موافقم البته با اين قسمت كه ديانا 52 تفنگ خوبي هست ولي از 460 بهتر نيست . انتخاب بين اين دو بيشتر به سليقه افراد بستگي داره .Khansariha (8)
(2014-01-09 12:29 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب گروپ 52 هم که داریم فراوون! حضرات 460 باز بیاین ببینیم چه در چنته دارین! امیر حسین جان 460 شما تیون شده هست؟ 52 من و آقا رضا هم که تیون شده ان.به خصوص 52 اقا رضا که 4.5 هم هست بهتره برای مقایسه.Khansariha (8)
سلام و درود به دكتر عزيز Khansariha (8)

دكتر جان شيپور جنگ بصدا در مياري با 460 سوار ها خخخخخخ

ولي خدايي عجب دوئلي ميشه اگر دوستان و طرفداران اين دو سلاح بصورت جدي بيان جلو تا ببينيم چي تو چنته اشون هست .

بنظرم اگر دو تاتفنگ در شرايط استاندارشون و يا هر دو تيون شده باشند و شرايط گروپ گيري استاندارد رعايت بشه نتيجه بهتري خواهيم ديد . Khansariha (219)
(2014-01-09 12:29 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره تیون شده است ولی نه اونی که شما فکر میکنید؛ فنرش کوتاه شده هست...
امییییییییییییییییییر؟؟؟؟؟ مگنوم 460 رو می گیری فنرش رو کوتاه می کنی؟؟؟ مگه رنجره!Khansariha (219)Khansariha (8)
البته باید یک نکته رو خدمت دوستان عرض بکنم 52 و 460 از نظر دقت در یک سطح هستند و هر دو از بهترین ها فقط یک نکته هست حتی تفنگ های کاملا نو هم از نظر دقت با هم یکسان نیستند مثلا 3 تا 460 اکبند رو هم گروپ بگیریم ممکنه در حد میلیمتر دقتشون با هم فرق کنه تا برسه به تفنگ های کارکرده .اگر تفاوتی بین 460 و 52 در گروپ ها مشاهده بشه بر میگرده به درجه سلامت تفنگ ،به دقت تیرانداز،به ساچمه و کمی هم شانس ........پس به نظر من ادامه این بحث اب در هاون کوبیدنه و نتیجه ای هم نداره.Khansariha (8)
اگه نتيجه گرفتيد كه كدوم يكي بهتره،خدا خيرتون بده بيزحمت به ديانا هم اطلاع بديد كه اون يكي ديگه رو توليد نكنهKhansariha (8)
(2014-01-09 01:52 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته باید یک نکته رو خدمت دوستان عرض بکنم 52 و 460 از نظر دقت در یک سطح هستند و هر دو از بهترین ها فقط یک نکته هست حتی تفنگ های کاملا نو هم از نظر دقت با هم یکسان نیستند مثلا 3 تا 460 اکبند رو هم گروپ بگیریم ممکنه در حد میلیمتر دقتشون با هم فرق کنه تا برسه به تفنگ های کارکرده .اگر تفاوتی بین 460 و 52 در گروپ ها مشاهده بشه بر میگرده به درجه سلامت تفنگ ،به دقت تیرانداز،به ساچمه و کمی هم شانس ........پس به نظر من ادامه این بحث اب در هاون کوبیدنه و نتیجه ای هم نداره.Khansariha (8)

کاملا موافقم به خصوص قسمت اخرشKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع