انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: كداميك ، مقايسه ديانا مگنوم 460 با ديانا 52
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2014-01-09 01:21 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره تیون شده است ولی نه اونی که شما فکر میکنید؛ فنرش کوتاه شده هست...

سلام Khansariha (8)
پس با اين وجود بايد دقتش عالي شده باشه .

خودم دنبال ساچمه جي اس بي هستم تا يه گروپ ديگه بگيرم و بزارم . Khansariha (8)

(2014-01-09 01:52 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته باید یک نکته رو خدمت دوستان عرض بکنم 52 و 460 از نظر دقت در یک سطح هستند و هر دو از بهترین ها فقط یک نکته هست حتی تفنگ های کاملا نو هم از نظر دقت با هم یکسان نیستند مثلا 3 تا 460 اکبند رو هم گروپ بگیریم ممکنه در حد میلیمتر دقتشون با هم فرق کنه تا برسه به تفنگ های کارکرده .اگر تفاوتی بین 460 و 52 در گروپ ها مشاهده بشه بر میگرده به درجه سلامت تفنگ ،به دقت تیرانداز،به ساچمه و کمی هم شانس ........پس به نظر من ادامه این بحث اب در هاون کوبیدنه و نتیجه ای هم نداره.Khansariha (8)
سلام اقا رضا Khansariha (8)

فرمايش شما صحيح . علاوه بر دقت معيارهاي ديگري هم در انتخاب يك تفنگ دخيل هستند . Khansariha (8)
از نظر كيفيت كه هر دو در يك سطح هستند . نقاط قوت و ضعف در هر دوي اين تفنگ ها وجود داره .برسي اين دو تفنگ ، باتوجه به نظرات و تجارب شما و دوستان مي باشد Khansariha (8)
اگر شما از تعمیرکارهای تفنگ بادی سوال کنید اصلا حس خوبی نسبت به 460 ندارن شکستگی قطعه ای که سیلندر رو به اهرم متصل میکنه رو ضعف این تفنگ میدونن .به نظر من ایمنی ساچمه گذاری در ساید لور ها بیشتره .نقاط قوت 460 به 52 وزن کمتر و خوشدستی بیشتر و قدرت بیشتر هستش.
[تصویر: 13892701201.jpg]
من اگه فقط 1 حق انتخواب توی فنریا دیانا داشتم(فقط یک دونه تا اخر عمرم)حتما میرفتم سراغ دیانا 52 و یک دونه کالیبر 5.5 را برمیداشتم و تا اخر عمرم میرفتم شکار و تیراندازی.Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)
اما بعدا اگه شد و علاقه داشتم میرم یک 460 را در کنارش میخرم.تا یک لول ثابت شکاری تر داشته باشم.
الانم خیلی علاقه مند به یک 48-52 هستم(با این که 54 و ای تی دارم)Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان یک سوال اساسی برام پیش اومده:
چرا سرعت شلیک درج شده در سایت دیانا و قدرت شلیک درج شده در کاتالوگ برای این دو تفنگ دقیقاً یکسان است اما دوستان 460 رو قوی تر از 52 میدونن؟
راستی تعداد حلقه ها و قطر فنر رو از دوستان کسی میتونه اندازه ی دقیقش رو در این دو مدل به من بگه؟
در عمل هم قوی تره علتش هم میتونه به علت کورس بیشتر پیستون 460 باشه و هم احتمالا مسیر انتقال هوا به جان لوله .
سلام

این چقدر شبیه 460 مگنومه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
رو 460
چه فنری بزارم خوه میخوام فنر فابریک رو در بیارم فنر هم کارکرده نیست؟
من 2 سال 460 داشتم کالیبر 4.5

از نظر دقت بسیار دقیق بود در حد 52 . قدرتش به نظرم بیشتر از 52 البته یک کمی

مسلح کردنش راحتتره از 52

اما به نسبت 52 ظریفتره به نظرم 52 محکمتره و همچنین

بالانس 52 از 460 بهتره

اونم به دلیل طول کوتاهتر و توازن وزنی بهتر در 52 . مخصوصا زمانی که دوربین روش نصب میشه این موضوع رو بهتر میشه حس کرد

شاید به همین دلیله که دوستانی که 52 دارن اونو دقیق تر میدونن . چون وقتی تفنگی بالانس بهتری داره باهاش میشه شلیکهای دقیقتری هم رو دست داشت

اما با ساپورت فکر نمیکنم در دقت فرقی داشته باشن
درود.
52 تفنگیه که میشه اونو جزو عالی ترین فنری ها دونست . که هم بدرد شکار میخوره و راحت میشه باهاش پیاده روی کرد و هم میشه در تیراندازی امتیاز بالایی باهاش کسب کنی . 460 هم تفنگ خوبیه اما همون طور که دوست عزیزمون عرض کردن به دلیل بالانس بهتر 52 دقتش بالاتره . به نظر من واسه شکار هم میتونه مفید تر باشه چون هرجایی نمیشه ساپورت گیر آورد. اما همه ی این عوامل به تیر انداز و تجهیزات دیگر هم بستگی داره (ساچمه . دوربین. عوامل جوی و....) که ممکنه یه نفر با 460 از یه فاصله ای بتونه راحت در نوشابه رو بزنه اما یه نفر دیگه با 52 نتونه اینکارو انجام بده. در کل استفاده درست از این دو تفنگ میتونه این دو تارو به دو رقیب سر سخت واسه هم تبدیل کنه. اراتمند همگیKhansariha (8)
سلام عزیزان یک سوال داشتم من میخواستم بدونم بین این تفنگ ها از نظر کلی بدون در نظر گرفتن قیمت کدوم بهتره؟
۱- دیانا ۳۵۰
۲- دیانا ۵۲
۳ دیانا ۵۴
۴- دیانا ۵۶
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع