انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: كداميك ، مقايسه ديانا مگنوم 460 با ديانا 52
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2014-01-07 12:35 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه من هم نظر شخصیم رو بگم:
من الان 460 کالیبر 4.5 دارم.
قبل از که بخرمش بین 52 و 460 تردید داشتم.
با 52 و 460 شلیک کردم و 460 رو به چند دلیل به 52 ترجیح میدم:
1-مسلح سازی 460 بخاطر زیر شکن بودن از 52 خیلی راحت تره.
2-قیافه ی 460 از 52 خیلی قشنگ تره.
3-طراحی 460 ظریف تر و خوش دست تره.
Khansariha (8)

به به... می بینم که رفقا زیر آبی میرن!! اونم تو آبهای یخ زده شیراز!Khansariha (219)

امیر جان کجای قیافه 460 از 52 قشنگ تره!! آدم 52 رو نگاه می کنه یاد خفیف روگر میفته!
ولی ظرافت بیشتر 460 رو قبول دارم.Khansariha (8)
راستی 460 هم شدیدا مبارک باشه!Khansariha (48)Khansariha (8)
بدون تردید 52رو میپسندم اونم کالیبر5.5
(2014-01-07 04:24 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-07 12:35 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه من هم نظر شخصیم رو بگم:
2-قیافه ی 460 از 52 خیلی قشنگ تره.
3-طراحی 460 ظریف تر و خوش دست تره.
Khansariha (8)

امیر جان کجای قیافه 460 از 52 قشنگ تره!! آدم 52 رو نگاه می کنه یاد خفیف روگر میفته!
ولی ظرافت بیشتر 460 رو قبول دارم.Khansariha (8)

سلامت باشید دکتر جان.
عامو 52 کجاش خوشگل تره؟ اصلاً قنداق و بچه قنداقش با هم در توازن نیستن! شکل کلی قنداق هم ضایع هست؛ انگار با پرینتر سه بعدی ساختنش! خخخـ!
فقط 460!
mort a 52! خخخخـ!
اصلاً لامصب تو دست عین 270 میمونه!

[تصویر: 13891045981.jpg]
سلام به همه
به نظر من هم تفاوت این دو خیلی ناچیزه فقط بحث نوع استفاده و سلیقه فرد باقی می مونه
اولش که اقا ارش این تاپیک را باز کرد با خودم گفتم این تاپیک اخر سر منو میسوزونه خخخخخخخ
460 با اون استایلش!!!هنوزم که هنوزه عاشقشم.و از اون طرف 52 اسب اصیل دیانا!!!(چون دیانا واقعا مثل اسب هست و نجابت از سر و روش میباره و نمیشه بهش کمتر از گل گفت)
به نظر منم انتخاب بین این 2 فقط و فقط به علاقه شخصی برمیگرده،اما اگه به من باشه میگم باید 54 و 52 و 460 همه را با هم باید داشته باشین تا بیشترین لذت را ببرین.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
460 و 52 با یک دوربین لیپرز 4-16*40 و 54 با لیپرز4-16*50(تا قشنگ سنگین بشه خخخخخ)
به نظرم افرادی که این 2 را همزمان دارن خیلی راحت تر میتوانند مقایسه بکنند(از لحاظ فنی).امیدوارم هنوز اقا حامد (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)هنوز این 2 اسلحه را داشته باشه تا بتوانه یک مقایسه اساسی با شرایط کاملا یکسان بینشون انجام بدن.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام به همه دوستان و اساتید Khansariha (8)
من نه 52 دارم نه 460
تصمیم داشتم یه 52 بخرم , با باز شدن این تایپیک یه انتخاب دیگه هم دارم که این منو گیج میکنه و از یه طرف هم مسمم
دوستانی که میگن برای نوع مصرف باید تفنگ رو انتخاب کرد به نظر من شکاری بودن یا نبودن این دو سلاح مهم نیست من درر حال حاظر 350 دارم که به اصطلاح سلاح شکاری هست ولی تو فاصله های که نیاز به دقت در شکار داریم (40 متر به بالا) خصلت شکاریشو از دست میده ، درسته که سریع تر مسلح میشه خوش دست تره اما با وضع موجود که پرنده ها همه دانشگاه رفته هستن و نزدیک شدن بهشون مث قبل راحت نیست (حداقل تو محل ما) دقت تو شکار حرف اول رو میزنه از طرفی زدن پرنده در فاصله دور لذتی داره که با هیچ چیز قابل تعویض نیست، مخصوصا خوابوندن کل دوستان خخخخخ ، از نظر وزن هم 3.7کیلو با 4 کیلو زیاد تفاوتی نداره هر دوتاش سنگینه خخخخ
البته این نتیجه با خوندن تایپیک ها گرفتم نه به صورت تجربی
ببخشید پرحرفی کردمKhansariha (8)
دقیقا همین تصورو زمانی داشتم ۳.۷ با ۴ کیلو فرقی نداره،دوسته همشهریه من فرق داره،دوربینم بندازی روش بیشتر مشخص میکنه،تفنگ شکاریو اگه بشه بند دار کرد و بشه راحتتر براش جلد دوخت،بهتره ،میری تو بیشه جنگل شاخه درخت،سر خوردن،بارون برف،سرما،و... هم هست،من خودم چپ دستم برایه همین زیرتاشورو ترجیح میدم،اما تا جایی که من میدونم ۵۲ رو راحتتر میشه جلد کردو بنددار،شاید نوشته هامو بخونی بگی پر از تناقضه و سردر گم بشی،بله تناقض توشون هست چون زندگی جمع تناقض هاست،بازم بسته به نیازت باید انتخاب کنی،شرط اونم اینه نیازاتو خوب بشناسی،

موفق باشیKhansariha (8)
بی شک 52 شاه فنریاست تو دنیای تفنگای فنری اگه تفنگی باشه که همه موارد توش رعایت شده باشه قطعاً همین 52 هست چه از نظر گروپ گیری چه شکار چه از نظر وزن.
دقیقا امین جانKhansariha (8)
همونطور که وایرخ هنوز به 80 می نازه بدون شک بی نقص ترین تفنگ دیانا 52 هست و بس.Khansariha (8)Khansariha (219)
(2014-01-08 02:10 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا امین جانKhansariha (8)
همونطور که وایرخ هنوز به 80 می نازه بدون شک بی نقص ترین تفنگ دیانا 52 هست و بس.Khansariha (8)Khansariha (219)
منم با این جمله موافق هستم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع