انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: همه چیز در باره بالپاپ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
در طرح کشیده شده ادگان به نظرم کمی قسمت تامهول و مخصوصا قبضه زیاد زاویه داره...البته احتمالا به دلیل کشیدن عرضی شکل اصلی بوده....باید کمی قبضه رو به پایین تر باشه...

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
(2014-01-17 12:07 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ته قنداقو میشه از طرف پد مته زد و توشو خالی کرد یکم تا وزن بیاد پایین. ولی تو چوب افرا اصلا ادم با وزن به مشکل بر نمیخوره چون قنداق من که کلا تو پر بود وزنش به 1کیلو با زور میرسید. خالی کردن چوب یکم ریسکی هم هست تو حمل و نقل. طرح کریکتو کاربری hellboy پارسال ساخته بود فکر کنم خیلی هم زیبا در اورده بودن یادم نیست با سی ان سی زده بود یا دست فقط یادمه بولپاپ بود خخKhansariha (8)

سلام دادا طرح اول رو من با دست زدم چنتا هم از روش کپی گرفتم خالی کردنجلوی قنداق به بالانس سلاح کمک زیادی میکنه و حدود 300 گرم هم سلاح رو سبک میکنه اما دراوردن اون با دست کلی کار داره اما نتیجه رضایت بخشه مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (48)
ایده آل بالباپ اینه که وزن قنداق و لوازم فلزی با هم حدود یک کیلو یا کمتر باشه چون قطعات فلزی با cnc زده میشه و به صورت بهینه ساخته میشه وزن زیادی نمیبره و چون قنداق هم با cnc زده میشه توش خالیه و وزن زیادی نخواهد داشت بنابراین وزن زیر یک کیلو خواهد شد
در عکسهای زیر یک مقایسه کوچک از قطعات فلزی و قنداق قرار دادمKhansariha (256)

[تصویر: 13899812962.jpg]
[تصویر: 13882504051.jpg]
امروز تونستم کار رنگ قنداق رو تموم کنم ، اون چیزی که می خوام نشد دقیقا ولی بعد از سوار شدن کیت و خود سلاح از ست شدن اون خوشم اومد :
عکس های رو به ترتیب می ذارم ، دوستان نظرات خودشون رو بهم بگن ، ممنون Khansariha (8)
قنداق قبل رنگ و سمباده و پولیش :
[تصویر: 13899906061.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قنداق رو بعد سمیاده و کمی پولیش برای رنگ کاری آماده کردم ، قبلش نظرم این بود که رنگ خود چوب باشه ولی بعدش گفتم تیره تر بشه ، بالاخره رفتم سراغ یه نفر رنگ کار چوب که تو شهرمون کارش از همه بهتر بود ، ایشون هم با توجه به نوع چوب رنگ تیره تری رو پیشنهاد دادن که من نپسندیدم ، بعد رنگ اولیه دیدم خیلی قشنگ نشده دیگه سپردم دست خودش ، قبلش نمونه های قنداق بولپاپ رنگ شده مختلفی بهش نشون دادم خوب این شد :
[تصویر: 13899906065.jpg]
[تصویر: 13899915561.jpg]

قطعات قبل از تست برای اطمینان از فیت بودن قطعات :
[تصویر: 13899917021.jpg]

برای تست بست ها و قطعات سلاح :
[تصویر: 13899917022.jpg]
[تصویر: 13899917023.jpg]

دوستان خودم از رنگ قنداق خوشم اومده ، باز نظر اساتید و تجربه دارهای این زمینه رو بشنویم خوبه Khansariha (8)
صادق جان خیلی زیبا شده ویک تشکر ویژه هم از اقای رضایی عزیز Khansariha (8)
مبارک باشه آقا صادق Khansariha (8)Khansariha (8). من فعلامنتظر چند تا تست و 2 پایه سلاح هستم تا بعدا رنگش کنم. Khansariha (8)
ممنون دوستان ، تشکر ویژه هم از آقا حمید بابت ساخت و توجه ویژه برای فیت بودن قطعات ، جای بست ها عالی بود و من بدون هیچ مشکلی سلاح رو بستم ، چند مورد رو فردا اگه وقت کردم بعد تست اولیه سلاح دوباره اینجا مطرح می کنم. همین رو بگم تست صدای شرود خوب بود (البته داخل خونه انجام شد ) و صدا به خوبی کم شده بود گرچه برام اهمیتش در فضای بیرون بیشتره تا ببینم چی میشه ! همینطور تست دقت و تاثیر شرود بر دقت سلاح و صفر کردن دوربین ؟، ولی فکر کنم باید 2 هفته دیگه صبر کنم چون پس فردا دارم برمی گردم عسلویه Khansariha (290)Khansariha (399)
من امروز تست دقت کردم . دقیقا تو صد متر شیشه دلستر پشت سر هم میزدیم . فاصله با رنج فایندر با حضور محمد و جواد . Khansariha (219)
در مورد صدا در محیط بیرون ( فقط صدای چکش و برخورد ساچمه به هدف شنیده میشه)Khansariha (8)Khansariha (219)
امروز تونستم کار رنگ قنداق رو تموم کنم ، اون چیزی که می خوام نشد دقیقا ولی بعد از سوار شدن کیت و خود سلاح از ست شدن اون خوشم اومد :
عکس های رو به ترتیب می ذارم ، دوستان نظرات خودشون رو بهم بگن ، ممنون Khansariha (8)
قنداق قبل رنگ و سمباده و پولیش :

قنداق رو بعد سمیاده و کمی پولیش برای رنگ کاری آماده کردم ، قبلش نظرم این بود که رنگ خود چوب باشه ولی بعدش گفتم تیره تر بشه ، بالاخره رفتم سراغ یه نفر رنگ کار چوب که تو شهرمون کارش از همه بهتر بود ، ایشون هم با توجه به نوع چوب رنگ تیره تری رو پیشنهاد دادن که من نپسندیدم ، بعد رنگ اولیه دیدم خیلی قشنگ نشده دیگه سپردم دست خودش ، قبلش نمونه های قنداق بولپاپ رنگ شده مختلفی بهش نشون دادم خوب این شد :

قطعات قبل از تست برای اطمینان از فیت بودن قطعات :

برای تست بست ها و قطعات سلاح :

دوستان خودم از رنگ قنداق خوشم اومده ، باز نظر اساتید و تجربه دارهای این زمینه رو بشنویم خوبه Khansariha (8)

[/quote]

سلام صادق جان مبارک باشه داداش خیلی زیبا شده اما قرار نشد رنگ مارو کپی کنی داداش کپی رایت آزاد نبودا (شوخی)Khansariha (8)

سلام خدمت دوستان
میبینم که همگی از فرصت استفاده کردین تاپیک رو پر بار کردین بابا دم همتون گرم که خوراکتون سرعته عکسها خیلی زیبا و گویا شدن واقعاً دست همگی درد نکنه مهندس رضایی گل این حاصل زحمات شماست امیدوارم به اندازه کافی از خستگی در اومده باشین.Khansariha (8)

اردتمند
علرضا خاوری
با تشکر از لطف همه دوستان عزیزخوشحالم که دوستان راضی بودند Khansariha (48) ما خدمت همه عزیزان درس پس دادیم و هر کاری انجام شد بدلیل نظر لطف عزیزان بود که با دیده بزرگوارانه از ایرادات کار چشم پوشی کردند Khansariha (8)و فقط محاسن را دیدند
----

سلام صادق جان مبارک باشه داداش خیلی زیبا شده اما قرار نشد رنگ مارو کپی کنی داداش کپی رایت آزاد نبودا (شوخی)Khansariha (8)

سلام خدمت دوستان
میبینم که همگی از فرصت استفاده کردین تاپیک رو پر بار کردین بابا دم همتون گرم که خوراکتون سرعته عکسها خیلی زیبا و گویا شدن واقعاً دست همگی درد نکنه مهندس رضایی گل این حاصل زحمات شماست امیدوارم به اندازه کافی از خستگی در اومده باشین.Khansariha (8)

اردتمند
علرضا خاوری
[/quote]

سلام علیزضا جان دست شما هم درد نکنه که در طراحی و تهیه چوب خیلی کمک کردید Khansariha (8) و با انرژی پایان ناپذیر کنار کار بودید ان شاالله بزودی ست شما رو هم افتتاح کنیم Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع