انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: همه چیز در باره بالپاپ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
فکر میکنم این طرح خیلی زیبا باشه و در صورت اجرا طرفدار پیدا کنه ... Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-09 08:14 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمیدجان خیلی زیبا شده ،خسته نباشیKhansariha (8)

سلامت باشی آقا رضا قابل شما رو نداره امر بفرمایید تقدیم کنم Khansariha (8)Khansariha (8)دیگه با قنداق دست ساز خودم خداحافظی کردم ولی این چیز دیگه ای است
(2014-02-09 11:29 AM)drivyyy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-09 06:23 AM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما همه منتظر دیدن هنرمندیهای شما هستیم سهیل جانKhansariha (8)

قسمت آلومینیومی که برای سوار کردن دوربین ساختین روی دقت تاثیر منفی نذاشته ؟
منظورم اینه ریلی که خود کارخانه برای نصب دوربین بر روی اسلحه تعبیه کرده برای قرار گرفتن دوربین به موازات لوله است

ریلی که شما ساختین دقت مشابهی بهتون داده ؟

این جور تغیرات فیزیکی تاثیر منفی روی دقت نهایی نمی زاره ؟

شخصا طرفدار تیون نیستم حتی اگه کار حرفه ای و دقیق انجام شده باشه باید عملکرد اسلحه قبل و بعد از اعمال تغییرات بررسی بشه

اگه خرج و زحمتی که می کشین تاثیر منفی داشته باشه ارزشش رو نداره Khansariha (226)

البته اگر شما یک بار اسلحه بالپاپ دست بگیری دیگه اصلا سراغ معمولی ها نمیرید Khansariha (256)
در ضمن همانطور که دوستانی که این ست رو دیدند اذعان کردند این ست کیفیتی بالاتر از خود اسلحه ای تی داره و کلاس اونو خیلی بالا میبره و تاثیری در دقت نداره چون همه قطعات حساس با دقت 0.05 میلیمتر ساخته شده اند
(2014-02-09 09:07 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر میکنم این طرح خیلی زیبا باشه و در صورت اجرا طرفدار پیدا کنه ... Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این طرح گران است و مزیت خاصی ندارد مثلا شرود آن فقط تزیینی است و اگر کم بودن صدا مهم باشد باید یک خفه کن به آن اضافه کنید که قیافه کلی آن به هم میریزدو قنداق آن نامناسب است و اصلا کاربردی ندارد و مطمنا سنگین بالای 5 کیلو است.Khansariha (8)
(2014-02-04 09:34 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم مدل دیگه

[تصویر: 13915364321.jpg]
[تصویر: 13915364322.jpg]
[تصویر: 13915366841.jpg]
[تصویر: 13915368871.jpg]

با سلام ...
آیا امکان خالی شدن چوب زیر مخزن و جلوی ماشه برای قرارگرفتن چراغ قوه وجود داره؟ بنظرم میتونه کاربردی و زیبا باشه . دوستانی که تجربه استفاده از سلاح بالپاپ شده رو دارن راهنمایی کنن جابجایی چوب برداشته شده و چراغ قوه های معمول و موجود در بازار چفدر تفاوت وزن و تغییر در تعادل سلاح ایجاد میکنه و آیا با اینکار باز هم میشه بند و دوپایه رو ببندیم ؟Khansariha (8)
نیاز به برداشتن چوب زیر مخزن نیست چون چراغ قوه های مختلف ابعاد متفاوت و قدرتهای متفاوت دارند و شما میخواهی برای کدامیک اینکارو انجام بدهید ولی میتونید از رابطهایی که تو بازار هست واونو روی دوربین نصب میکند استفاده کنیدKhansariha (8)
پی سی پی های کلاس bt65قابل بالپاپ شدن هست؟
سلام خدمت دوستان عزيز
دو طرح قنداق بولپاپ ديدم گفتم شايد دوستان خوششان بياد
قنداق بولپاپ ساده و فلزي
[تصویر: 56971875014229121899.jpg]

قنداق چوبي
[تصویر: 03749685364389523663.jpg]
موفق باشين
اين هم يه طرح براي بولپاپ at44 دستكش

(2014-02-14 07:33 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پی سی پی های کلاس bt65قابل بالپاپ شدن هست؟

pcp های هاتسان برای بالپاپ عالی هستند چون مخزن آنها برای شارژ شدن نیاز به باز و بسته شدن ندارد و میتواند ثابت باشد و ساید لور هستند که در بالپاپ خوشدست میشوندKhansariha (8)
3شنبه هفته قبل مهمان دوست خوبم اقای حمید رضایی بودم وست بالپاپ رو از ایشون تحویل گرفتم .طراحی قطعات فلزی عالی انجام شده .قنداق بسیار خوش دست وخیلی سبک چوب گردو هم عالی تر از قطعات فلزی کارشده .جا داره همین جا تشکر ویژه از حمید جان بکنم .

البته من رو قبضه دارم اج میزنم که بزودی اماده میشه وبعد اون میره برای رنگ امیزیKhansariha (8)
اج قبضه انجام شد تصمیم دارم قسمت زیر محل قرار گیری دست چپ هم اج بزنم وزیر قبضه هم اج فیل نصب کنم

اون چوب سنجد هست با نقش بینظیر ،قسمتهائیش پوکیده ونمیشه برای قنداق بالپاپ استفتده کرد .یک تنه خیلی خوب الان 3ماه گذاشتم تو اب روان تا شیره اش بره برای قنداق بالپاپ بعدیKhansariha (8)

Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع