انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: همه چیز در باره بالپاپ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
دوست عزیز ، لینک های عکس ارور not found رو می زنه !!! کسی دیگه از دوستان تونسته لینک ها رو ببینه؟
اقاصادق عکسا تا چند دقیقه پیش مشکلی نداشتند و من دیدمشون اما الان نمایش داده نمیشوند !!Khansariha (8)
سلام به همه دوستان
اینم قنداق at44 با چوب گردو تراشیدیمش
فقط شرمنده دوربین خیلی کیفیت جالبی نداره اما خیلی عالی شده من خودم کیف کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قنداق بالپاپ که راستیتش خیلی حال نکردم باهاش و خوب هم روش کار نکردم چون جدای از
حسنش از کوچیک شدنش پشیمون شدم اما چون تراشیده بودم رنگش کردم دیگه !!!!

(دوستان نمیدونم چرا عکس ها باز نمیشه برید به قسمت ساخت قنداق ببینید )
من عکسها رو دیدم مبارک باشه Khansariha (8)خوب شده فقط باید روی قبضه جلو قنداق کمی بیشتر کار کنید تا زیباتر بشه و سبکتر و گرفتن قنداق هم راحتتر میشه دوباره اونو اینجا میگذارم تا همه راحتتر ببینند
[تصویر: 14039824521.jpg]
سلام لطفا آدرس دقیق انجایی که چوبو تهیه کردید رو اینجا لطف مکنید بزارید آقای saburi ممنونم مهندس جان لطفا اندازه جایی که سلاح سوار میشه رو میزارید با تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)
(2014-06-29 07:23 PM)esibig نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لطفا آدرس دقیق انجایی که چوبو تهیه کردید رو اینجا لطف مکنید بزارید آقای saburi ممنونم مهندس جان لطفا اندازه جایی که سلاح سوار میشه رو میزارید با تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)

سلام باتشکر از دوستان و همکاریشون
دوست عزیز من چوبو از چوب فروشی پاچنار اگر اشتباه نکنم گرفتم .ابتدای خیابان مازندران نرسیده به پل چوبی از سمت
بهارستان . داخل خیابان که میشی مغزه ابتدای خیابان سمت چپ هستش .
فقط رفتی اونجا بگو که مابقی دوستان به قیمت 30 تومن گرفتن که به شما هم ارزون بده .
درمورداندازه من اول 2 سانتیمتر گرفتم و با مته 1 سانتیمتر عمق دادم و بعد با یک لوله 3 و سنباده 180 شروع کردم به پیشروی تا اندازه شد.Khansariha (256)
(2014-06-29 07:04 PM)taktirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من عکسها رو دیدم مبارک باشه Khansariha (8)خوب شده فقط باید روی قبضه جلو قنداق کمی بیشتر کار کنید تا زیباتر بشه و سبکتر و گرفتن قنداق هم راحتتر میشه دوباره اونو اینجا میگذارم تا همه راحتتر ببینند
[تصویر: 14039824521.jpg]
ممنون از شما دوست عزیز
راستش میدونم کارداره اما نخواستم دیگه روش کار کنم چون زیاد حال نکردم از کوتاه شدن تفنگ .Khansariha (8)
[تصویر: avatar_10913.jpg?dateline=1404722300]
با سلام خدمت دوستان و اساتید
این هم بالپاپ من که قنداق رو با دست خودم ساختم و ست ریل و بست ها رو هم از آقای رضایی عزیز تهیه کردم.
دوستان نظر بدین ممنون میشم.
با سلام خدمت دوستان و اساتید.
این هم بولپاپ AT 44 من که قنداق توسط خودم دست ساز درست شده و قطعات مورد نیاز هم آقای رضایی زحمت کشیدن.[تصویر: 14049094821.jpg]

این هارد کیس هم خودم ساختم .

(2014-07-09 04:11 PM)farhoodbadie نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم بولپاپ AT 44 من که قنداق توسط خودم دست ساز درست شده و قطعات مورد نیاز هم آقای رضایی زحمت کشیدن.

سلام دوست عزیز
مبارک باشه زیبا شده.
1. برای طرح استتار روی اسلحه از چی استفاده کردین؟
2.سایز عکستون خیلی بزرگ هست. عکس در نهایت 600 در 800 پیکسل باید باشه.
ممنون.
(2014-07-09 04:11 PM)farhoodbadie نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم بولپاپ AT 44 من که قنداق توسط خودم دست ساز درست شده و قطعات مورد نیاز هم آقای رضایی زحمت کشیدن.[تصویر: 14049094821.jpg]

با تشکر از شما دوست عزیز حالا که زحمت کشیدید لطفا به این سوال ها هم پاسخ بدید/
جنس چوب چیه؟
وزن قنداق خالی یا با اسلحه چقدره؟
چقدر زمان برای ساختن قنداق صرف شده؟
اون قسمت ته قنداق که پد سوار میشه . یه مقدار پایین تره . دلیلش سلیقه یی هست یا مهندسی هست؟
کلا هزینه ساخت قنداق چند براتون افتاده؟
با تشکر از شما
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
لینک مرجع