انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دلتا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام
دلتا یک تفنگ بادی محصول شرکت گامو هست و اولین تفنگ بادی که من باهاش شکار کردم.نسبت به قیمتش تفنگ خیلی خوبیه هم از نظر دقت هم از نظر قدرت . الان تو بازار قیمتش یه چیزی حدود 120 هزار تومان هست.قدرتش هم جوری است که بشه باهاش کبوتر شکار کرد همین چند روز پیش هم باهاش 7 تا کبوتر زدم.امیدوارم مطلب به درد بخوره.:D
سلام دوست عزیز من هم از این نمونه تفنگ دارم خیلی قدرتش خوبه همونطور که خودتون هم نوشتید میشه باهاش کبوتر زد .
من که ازش خیلی راضی هستم ولی حالا مجبور شدم بفروشمش .
داماد ما هم یکیشو داره از بندر دیلم خریدیمش 90000تومن تفنگ عالی و جمع و جوریه واسه شکار سریع از تو ماشین خدا عوضشون بده اینو ساختن زحمت کشیدن بخداKhansariha (256)Khansariha (8)
سلام
من دلتا کالیبر 5.5 دارم اصلا قدرت نداره .فکر کنم 4.5 این تفنگ بادی بهتر باشد. ولی دقت خوبی داره من خودم تو حیاط خونه باهاش تمرین تیر اندازی می کنم به سیبلی که پشتش کارتن گزاشتم که ساچمه کمونه نمی کنه. ولی با در مورد شکار با این بادی (البته 5.5 که من امتحان کردم) موافق نیستم چون کبوتر را فریز نمیکنه و زنده میمونه که بی انصافیه.
(2011-09-21 12:32 PM)hamedof نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر تفنگی رو باهاس به نسبت خودش سنجید. گامو دلتا یه تفنگ خیلی سبک (2کیلو) و البته با قدرت خیلی کمه و خیلی ارزونه. قیمتش 100 هزار تومنه.
من به پسرم قول دادم واسش یه دونه بخرم. قرار بوده چند تا کار بکنه تا بخرم، همش رو انجام داده جز آخریش! اونم اینه که بتونه یه چشمش رو ببنده و یه چشمش رو باز بذاره تا هدف بگیره! Khansariha (227)

خوش بحالت داداش که داری واسش تفنگ میخری خیلی لذت بخشه وقتی واسه پسرت پیزی میخری . من پسرم الان کوچیکه اما بزرگ بشه به حد تفنگ بادی برسه واسش حتما یک پی سی پی درحد 2یا3 میلیون تومن میخرم باید با اخرین مدل روز حال کنه .. خیلی عزیزه Khansariha (214)

داداش پسرت چند سالشه ؟
والا پسر من زیر دو ساله و من با هزار جور دوز و کلک PCP رو از چنگش در آوردم و فکر کنم وقتی کمی بزرگتر شد اجازه میده من هم به PCP دست بزنم Khansariha (226) والا اصلا ول کن تفنگ نیست
من خودم اولین تفنگ غیر چینیم همین دلتا بود خیلی سبک و من باهاش با یک دست ار حدود 10 تا 15 متری میله آنتن و سکه و چیزهایی رو که میشد از اون فاصله دید میزدم البته مال حدود 8 سال پیش ود که چشم و دست و پا و همه چیز در حد خوبی بود برای افراد کم سن و سال خیلی خوبه
هر نوع تفنگ بادی برای افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود. بچه ممکنه بزند با ساچمه در چشم کسی و یا شوخی شوخی کار بده دست خودش. چندین سال پیش بچه ایی رفته بوده روی پشت بام که کبوتر بزنه که خورده بود ساچمه در چشم بچه دیگری در 2 خانه پایین تر و خلاصه.... این پرونده فکر کنم هنوز در اگاهی کرج موجود باشد.
ولی از همه این حرفا گذشته این دلتا تفنگ خوشگلیه... از اون دست تفنگا که طراحی اش از کیفیت کارش خیلی جلوتره.
(2011-09-22 11:21 AM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر نوع تفنگ بادی برای افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود. بچه ممکنه بزند با ساچمه در چشم کسی و یا شوخی شوخی کار بده دست خودش. چندین سال پیش بچه ایی رفته بوده روی پشت بام که کبوتر بزنه که خورده بود ساچمه در چشم بچه دیگری در 2 خانه پایین تر و خلاصه.... این پرونده فکر کنم هنوز در اگاهی کرج موجود باشد.

با این یکی موافقم
پسر عمویه من اومد با تفنگ بادیش بزنه به پلاک یکی از اشناهامون اشتباهاً ا کنار پهلوش کشیده رفته فقط لباسش پاره شده بوده
سلام دوستان. تفنگ بادی دلتای من مدل قدیمی هست که دستگاه ماشه فلزی داره و کلا کیفیتش از گامو های جدید بیشتره البته خیلی آسیب دیده. الان هم لولش ترک برداشته. ولی حق داره منم بودم ترک برمیداشتم. روزهایی بود که بالای ۹۰۰ تا تیر باش میزدم. ولی همین الانشم میشه تعمیرش کرد. فردا دارم میبرم تعمیرش کنم. خدا کنه لولش گیرم بیاد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع