انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دلتا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
من این تفنگ رو داشتم قدیمیش که ماشه فلزی بود ................
بیشترین شکارامو با این زدم
چندین بار تو 20 متری کبوتر زدم
دقتش محشر بود به نسبت وزن و هیکلش عالیه
ولی بعضی از دوستان با راهنمایی های غلطشون که زاده تصوراتشون بود به من گفتن که چون گلوگاه این تفنگ پلاستیکیه میشکنه من هم .. شدم و

تفنگ نازنینمو فروختم و صاحبش الان بعد 7 سال داره ازش استفاده میکنه و هیچیشم نشده

پارسال یک دلتا فوکس از اصفهان ار مغازه سمسار زاده خریدم که از نظر قنداق با دلتا فرق داره و به قول معروف تاکتیکال بود ولی کیفیتش از اون دلتای قدیمم خیلی پایینتر

بود و بعد 1 ماه حتا از بعضی قسمتها لق هم میزد و بردم با یک دوربین عوضش کردم

اما 3 هفته پیش تو یک مغاره تعمیرات تفنگ دیدم یک دلتای قدیمی ماشه فلزی داره که بدون قنداق به دیوار تکیه داده بودن ...

پرسیدم فروشیه مغازه دار گفت اره ولی قنداقش شکسته و بدون قنداقه منم به قیمت 34000 تومن خریم یک قنداق 61 چینی داشتم نشستم تراشیدم و سایز این درستش کردم
الانم واسم شده تفنگ و خاطراته اون دلتای قدیمیمو زنده میکنه
پویا جان توی 20 متری با چینی هم میتونی کبوتر بزنی
پسر عموم یه گامو داره که اوایل خیلی خوب می زد ولی حالا تقریبا کار یه چینی رو براش انجام میده
بله با تیر کمونم اگه یکم شانس بیاری میشه زد

آخه چه ربطی به چینی داشت این صحبت ؟؟ شما هدفت چیه؟ میخوای بگی گامو بده ؟ باشه اصلا شما گامو نگیر

ولی عزیز من چینی 2 برابر گامو دلتا وزن داره ...طولشم بلنتره دقتشم عمرا به پای گامو نمیرسه

خوب حالا خیلیا با چینی تو 20 متر کبوتر میزنن این یعنی چینی بهتر از گامو هستش ؟ من با مگسک تو 20 متری کبوتر زدم

شاید از 5 باری که واسه شکار شلیک کردم 4 بارش به هدف خورده تاکید میکنم با مگسک نه دوربین

چینی مدل 61 هم داشتم زیر واشو هم داشتم ...از 5 تا شلیکم یکی به هدف میخورد

حرف من این نیست که بخوام بگم چینی بده چینه مدل 61 هم به نسبت قیمتش بهترین گزینست

حتا چینی های بسیار خوب در محدوده قیمت 200 تومن هم وجود داره ولی این مقایسه شما مقایسه درستی نبود

شما چینی وردار تو 20 متر با مگسک گروپ بگیر ببین چطور میزنه
پویا جان منظورم متوجه نشدی
گفتم با چینی هم میشه زد یعنی اینکه مسلما با گامو به مراتب بهتر می تونی شلیک کنی
من خودم به خاطر قیمت و کیفیت و دقت خیلی از گامو خوشم میاد ولی متاسفانه تا حالا قسمت نشده گامو دستم بگیرم
ببخش اگه منظورم بد بیان کردمKhansariha (48)
پویا جان شما مطمئنی گامو دلتا از چینی بهتره ؟ خواهش میکنم "تمنا دارم اینقدر تعصب بیجا به خرج ندین .این دلتا تو بیست متری کفتر میزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد چینی نمیزنه؟ یا دقتش کمتره ؟

چنی طول لوله بلندتری داره "پیستونش بزرگتره .طولش بیشتره و کل قطعاتش فلزیه .دلتا یه چیزی شبیه سلاحه که 99% قطعاتش پلاستیکیه . من هر دو تا سلاح رو در دسترس دارم اگه خواستید یه مقایسه دقت و قدرت میزارم.
(2011-11-22 11:03 PM)paka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پویا جان شما مطمئنی گامو دلتا از چینی بهتره ؟ خواهش میکنم "تمنا دارم اینقدر تعصب بیجا به خرج ندین .این دلتا تو بیست متری کفتر میزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد چینی نمیزنه؟ یا دقتش کمتره ؟

چنی طول لوله بلندتری داره "پیستونش بزرگتره .طولش بیشتره و کل قطعاتش فلزیه .دلتا یه چیزی شبیه سلاحه که 99% قطعاتش پلاستیکیه . من هر دو تا سلاح رو در دسترس دارم اگه خواستید یه مقایسه دقت و قدرت میزارم.

دوست عزیز منظور ما دلتای ساخت حد اقل 5 سال پیشه که اکثر قطعاتش فلزی هست.
(2011-11-22 03:24 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پویا جان منظورم متوجه نشدی
گفتم با چینی هم میشه زد یعنی اینکه مسلما با گامو به مراتب بهتر می تونی شلیک کنی
من خودم به خاطر قیمت و کیفیت و دقت خیلی از گامو خوشم میاد ولی متاسفانه تا حالا قسمت نشده گامو دستم بگیرم
ببخش اگه منظورم بد بیان کردمKhansariha (48)
شما ببخش من منظورتون رو جور دیگه ای برداشت کردم

(2011-11-22 11:03 PM)paka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز من تعصب بیجا به خرج نمیدم

اینو مطمئن باش ..........من حداقل با 4 مدل گامو کار کردم و مدتها باهاشون تیر انداختم

این که طول لوله یک تفنگ بلندتر و حجم پیستونش بیشتر باشه تنها دلیل بهتر بودن نیست ...من انواع تفنگای چینی هم داشتم و مقایسه من مقایسه کاملترییه

تعصب هم ندارم .حاصل تجربمو دارم میگم

این حرف شما احساسیه که میگین 99%گامو از پلاستیکه

تو مدل های خوب گامو شاید 5% از پلاستیک باشه که تو اکثر برند های دیگه هم از

پلاستیک استفاده میشه و تازه اشکالی هم نداره

تو گامو دلتا روکش پلاستیکی لوله باعث این میشه که از زنگ زدن جلوگیری کنه و قنداقشم به علت کامپوزیت بودن زخمی نمیشه
این مدل طبق گفته گامو واسه تیر اندازان نو جوان طراحی شده و بسیار راحت و سبک و خوش دست با کارایی خوب واسه تفریح تو سنین پایینه
با این وجود اگه شما قدرتشو با چینی که میگی لولش بلند تره و حجم پیستونش بیشتره مقایسه کنی
gamo delta=Muzzle Velocity 4,5mm/.177 ft/s 525

B2=4.5 560ft/s

میبینید که فرق زیادی تو قدرت ندارن
تازه دلتا بسیار سبکتر و خوش دستتره
من از همين گامو شادو هزار كپ پلاستيكي كه همه ميگن بده دارم حدود 5000 تا هم تير زدم و هيچ مشكلي ندارع خيلي هم نسب به اولش دقيتر شده.Khansariha (219)
گامو دلتا تفنگی سبک و خوش دسته واز نظر قدرت اندازه یه چینی قدرت داره ول از نظر دقت من که از 10 نمره 9 بهش میدم یادش بخیر 12 سال پیش رفته بودیم زیر درخت توت وهرچی ساچمه شلیک میکردیم میخورد به این گنجیشکای بد بخت. گامو دلتا تفنگ بسیار خوش دست و سبک با نشانه گیری فوق العاده است و برای تمرین تیراندازی وشکار تفریحی بسیار مناسبهKhansariha (48)

نمیدونم دوست عزیز چرا الکی دارید تعصب به خرج میدید اصلا نمیشه برند گامو رو با تفنگ چینی مقایسه کرد اولا هیچ ربطی نداره که اون پلاستیکیه یا اون فلزی هر کدوم کارایی خودشونو دارن اصلا دقت و قدرت گامو رو نمیشه با چینی مقایسه کرد و همه گامو ها هم از پلاستیک نیستن من خودم گامو رویال دارم تو دقت و قدرت و خوش دستی و زیبایی تو رنج قیمتیش به نظر من بهترین گزینه است از دوستان خواهش میکنم با تعصب در مورد برند ها صحبت نکنن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع