انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دلتا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2014-01-05 08:37 PM)nockdan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز. دلتای من تو10متری20 سانت پایین میزنه.با توجه به راهنمایی های دوستان در بخش های دیگر انجمن اونو باز کردم ودیدم فنرش خم شده اونو عوض کردم و واشر پیستونشم زدگی داشت اونم تعویض کردم.داخل محفظه پیستونشم روغن زیاد بود اونم پاک کردم راستی یادم رفت بگم لوله اسلحه رو هم به چند نفر استاد در این زمین نشون دادم گفتن ایرادی نداره.لطفا راهنماییم کنید که من خودم شخصا مغزم هنگ کردهKhansariha (226)

سلاو درود Khansariha (8)
لطفا عنوان كنيد روي تفنگ دوربين نصب كرديد ؟ از چه نوع پايه اي استفاده كرديد (يه تكه يا دوتكه )؟
خوب بر فرض استفاده از دوربين . جهت رفع مشكل : پيشنهاد من اينه كه دوربين رو شيم گذاري كنيد زير رينگ عقب دوربين كه از ته قنداق حساب كنيم ميشه اولين يه لايه به ضخامت يك ميليمتر قرار بدهيد .Khansariha (8)
سلام این تفنگ گامو دلتای ماشه فلزی هست که فکر کنم سال 80-82 به قیمت 60 تومن خریدم!
من دیروز تو برف رفتم سار ( سیتی به زبان گیلکی) بزنم 3 تا 4 تا رو زدم پرهاشون ریخت و خونریزی کردن ولی پرواز کردن رفتن! منم دیگه بی خیال شکارشون شدم! ساچمه از مگنوم پرو نوک تیز استفاده کردم !
تعداد تیراندازی توی این 10 سال شاید زیر 500 بار تیر خالی شده! بیشتر نیست!
چیکار کنم که قدرتمندش کنم؟
من کل تاپیک رو از اول تا اخر خوندم دوستان راست میگن که این اسلحه فقط به درد شکار گنجشک میخوره و پرنده توی تیپ سار و کبوتر رو نمیتونه بزنه و فقط زخمی میکنه که فقط عذاب وجدانش برای ادم میمونه!
من چیکار کنم که تفنگ رو قوی تر بکنم؟

راستی اینم عکس تفنگ دلتا ماشه فلزی خودم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه طول گام های فنر رو بلند تر گرفت تا در یه بازه ی زمانی نسبتا کوتاه قدرت بیشتری داشته باشه یا یکم به واشرش روغن بزنید تا این چند روز فصل شکار سپری بشه ولی بعدش واشرش باید عوض بشه و روغن ها تماما پاک بشن ولی در کل برای شکار حداقل باید به فکر شادو یا کرال مگنوم باشید !

داداش مگنوم 35 چطوره؟
(2014-02-07 08:00 PM)lloyd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-07 07:01 PM)lloyd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش مگنوم 35 چطوره؟

دوست عزیز پستتون رو من ویرایش کردم به دلیل اینکه لزومی نداشت دوباره پست اولتون که حاوی عکس های با اندازه فوق العاده بزرگ بود نقل قول کنید.لطفا اگه قصد گذاشتن عکس دارید سایزش مناسب انجمن باشه.

ضمنا این پست اخیرتون هیچ ربطی به تاپیک نداره و اگر قصد مشاوره خرید دارید در تاپیک مرتبط باید دنبالش باشید.
دوستان قدیمی تر هم با اینکه بارها گفتیم بحث های مشاوره و مقایسه جاش در تاپیک های معرفی نیست باز انگار نه انگار.Khansariha (226)
برید کنار خاکی نشید!!
این تاپیکو از زیر خروارها خاک بیرون کشیدم
گامو دلتا بنده در سال 81 به قیمت 34000 تومان خریداری شد
سلام
من یه دلتای ماشه فلزی دارم که دقتش پایین اومده
و البته واشر سر تلمبه اش هم خوردگی داره
یه راهی جلو پام بذارید که بتونم دقتش رو ردیف کنم
ممنون
من برا تولد ۶ سالگیم این تفنگو واسم خریدن تا الان هیچیشو عوض نکردم هنوزم داره خال میزنه گپ و ماشش هم فلزیه یعنی همه چیزش فلزیه فقط قنداق که اونم...چی بگم...شکست الان میخوام بدونم قنداق دلتا فاکس به دلتای معمولیه من میخوره...؟!قدرتش کم شده میخوام تیونش کنم کسی میخواد تیون دلتا رو با من صحبت کنه بگه...
Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع