انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دلتا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2011-12-21 10:56 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-22 11:03 PM)paka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پویا جان شما مطمئنی گامو دلتا از چینی بهتره ؟ خواهش میکنم "تمنا دارم اینقدر تعصب بیجا به خرج ندین .این دلتا تو بیست متری کفتر میزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد چینی نمیزنه؟ یا دقتش کمتره ؟

چنی طول لوله بلندتری داره "پیستونش بزرگتره .طولش بیشتره و کل قطعاتش فلزیه .دلتا یه چیزی شبیه سلاحه که 99% قطعاتش پلاستیکیه . من هر دو تا سلاح رو در دسترس دارم اگه خواستید یه مقایسه دقت و قدرت میزارم.

نمیدونم دوست عزیز چرا الکی دارید تعصب به خرج میدید اصلا نمیشه برند گامو رو با تفنگ چینی مقایسه کرد اولا هیچ ربطی نداره که اون پلاستیکیه یا اون فلزی هر کدوم کارایی خودشونو دارن اصلا دقت و قدرت گامو رو نمیشه با چینی مقایسه کرد و همه گامو ها هم از پلاستیک نیستن من خودم گامو رویال دارم تو دقت و قدرت و خوش دستی و زیبایی تو رنج قیمتیش به نظر من بهترین گزینه است از دوستان خواهش میکنم با تعصب در مورد برند ها صحبت نکنن

منم این خواهش رو از دوستان خوب دارم که اینقدر از گامو بد نگن

گامو به نسبت قیمتش تفنگ بسیار خوبیه و حتا در بعضی از مدلها عالیه مثل :سی اف ایکس و سی اف ایکس رویال و ماکسیما که بسیار با کیفیت و خوشدستو سبک هستند

من تا بحال ندیدم کسی از سی اف ایکس بد بگه
royal و پویای عزیز اگه دقت کنید اشاره دوستمون paka به مدل دلتا هست که در واقع بیشتر یک مدل بچه گانه هست.مدلهایی مثل رویال و ماکسیما مسلما حرفی برای گفتن دارن.
اخه دوست عزیز مدل دلتا هم در حد خودش کارایی داره الان یکی از دوستان تایپیک گذاشته بودن که یه اسلحه سبک ارزان و کم قدرت اما دقیق میخان برای زدن حداکثر کبوتر که من دلتا رو معرفی کردم چون این مشخصات رو داره پس هر کس بنا به نیازش تفنگشو انتخاب میکنه پس نباید به هیچ تفنگی حتی چینی توهین بشه
به نظر من هم دلتا اسلحه بچه گانه نیست شما نمیتونی دلتا رو بدی دسته بچه چون میتونه باهاش هم سناشو بکشه

ولی ازش به عنوان آموزش به نوجوانان میشه استفاده کرد چون بسیار سبک و خوشدسته

به نظر من تو رنج 500 600 فوت بر ثانیه مناسب ترینه چون دقت بالایی داره
منم کاملا موافقم دوست عزیز برای تازه کار ها عالیه و برای اونایی که شکار هایی کوچیک میخان بزنن
خب خدا حفظتون كنه ما هم كه همين رو مي گيم! مدل دلتا بيشتر به درد آموزش دادن به بچه ها با نظارت يه بزرگتر مي خوره نه تيراندازي جدي.
دوست عزیز اولا اموزش به بچه ها نه به نوجوانان و جوانان حتی بزرگ سالان دوما منم نمیگم که دلتل 16 ژول انرژِ رو با مگنوم 350 مقایسه کنیم از هیچ نظری تو یه رنج نیستن ولی اسباب بازی هم نیست که بعضی از دوستان میگن و بسیار هم خطر ناک هست چون با 16 ژول انرژی تو 20 یا 30 متر مطمن باش خدا یی نکرده به جاهای حساس کسی بخوره نا کارش میکنه ما اینو میگیم نمیگیم که به درد شکار خرس میخوره هر چیزی به درد کار خودش میخوره
رویال عزیز من فکر نمی کنم هیچ کدام از دوستان اینجا به تفنگ بادی حتی 7 زول به چشم اسباب بازی نگاه کنن.در واقع من به شخصه معتقدم حتی به تفنگهای ایرسافت هم نباید به چشم اسباب بازی نگاه کرد.چون دیدم که چطور ته یک قوطی پلاستیکی رو سوراخ کرد.بحث بر سر مقایسه این مدل با مدلهای دیگه حتی از لحاظ قدرت هم رده هم نیست.بذار یک بار نظر خودم رو در مورد دلتا بگم:
تفنگی ظریف و زیبا با قدرت کمتر از متوسط با قیمت بسیار مناسب،کیفیت متوسط و وزن کم بسیار مناسب برای آموزش و ایجاد علاقه در نوجوانان و کودکان با نظارت بزرگسال و شکارهای کوچک در رنج پایین.Khansariha (8)
حالا شما بفرمایین غیر از اینه؟راستش من اگه بخوام برای یه بچه بین 8 تا 15 سال یه تفنگ مناسب پیشنهاد کنم یا دلتا یا دیانا 21 رو انتخاب مناسبی می دونم.
خود گامو دلتا و دلتا فوکس رو در ستهای پدر و فرزند در کنار تفنگی مثل هانتر یا مدلهای قویتر دیگه پیشنهاد می کنه.
درسته دوست عزیز منم همین نظر رو دارم ولی بسیاری از دوستان عادت به مقایسه ای گرفتن که اصلا دو تفنگ نه از نظر قیمت نه وزن نه قدرت نه کیفیت و نه هیچ وجه مشترکی دارن انجام میدم من از این شاکیم مثلا اکثر دوستان دارن گامو رو زیر سوال میبرن و فقط یه مثال میزنن اونم شادو های تازه با کپ پلاستیکی و دارن اون با 52 یا 54 دیانا مقایسه میکنن من از این واقعا ناراحتم اصلا صحبتی از مدل های پر طرفدار سی اف ایکس و سی اف ایکس رویال یا ماکسیما به میون نمیاد
(2011-12-24 12:25 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویال عزیز من فکر نمی کنم هیچ کدام از دوستان اینجا به تفنگ بادی حتی 7 زول به چشم اسباب بازی نگاه کنن.در واقع من به شخصه معتقدم حتی به تفنگهای ایرسافت هم نباید به چشم اسباب بازی نگاه کرد.چون دیدم که چطور ته یک قوطی پلاستیکی رو سوراخ کرد.بحث بر سر مقایسه این مدل با مدلهای دیگه حتی از لحاظ قدرت هم رده هم نیست.بذار یک بار نظر خودم رو در مورد دلتا بگم:
تفنگی ظریف و زیبا با قدرت کمتر از متوسط با قیمت بسیار مناسب،کیفیت متوسط و وزن کم بسیار مناسب برای آموزش و ایجاد علاقه در نوجوانان و کودکان با نظارت بزرگسال و شکارهای کوچک در رنج پایین.Khansariha (8)
حالا شما بفرمایین غیر از اینه؟راستش من اگه بخوام برای یه بچه بین 8 تا 15 سال یه تفنگ مناسب پیشنهاد کنم یا دلتا یا دیانا 21 رو انتخاب مناسبی می دونم.
خود گامو دلتا و دلتا فوکس رو در ستهای پدر و فرزند در کنار تفنگی مثل هانتر یا مدلهای قویتر دیگه پیشنهاد می کنه.
حرف شما درست
بحث از این به وجود اومد که بعضی از دوستان دلتا رو با چینی مقایسه کردن و گفتن چینی از دلتا بهتره
و من 100%با این مخالفم و به نظرم اصلا قابل مقایسه نیستن و کلاس دلتا از همه نظر از چینیه 40 تومنی بالا تره
و دلتا نه فقط واسه نوجوانان حتا برای بزرگسالانی که دنبال تفنگی با وزن کم دقت بالا و قدرت متوسط هستند میتونه گزینه مناسبی باشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع