انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دلتا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
فکر کنم چیزی در حدود 120 هزار تومن Khansariha (8)
salam man yedoone 4.5 delta dashtm 25metr borde mofid dasht aslan ghodrate kafi nadasht
دوست عزیز خوش آمدیدKhansariha (8) لطفا مطابق قوانین انجمن فارسی تایپ کنید.
(2012-04-10 10:54 AM)mohammadpw نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
salam man yedoone 4.5 delta dashtm 25metr borde mofid dasht aslan ghodrate kafi nadasht

خب دوست عزیز معلومه که قدرت یه مگنوم 350 رو نداره که ولی برای فواصل تا 25 متر خوب جواب میده اونم در حد کفتر یا کنجیشک ولی تو دقت واقعا فوق العادستKhansariha (8)
ﺑﺎ ﺳﻼﻡ
ﻣﻨﻢ ﺍﻭﻟﻴﻦ ﺗﻔﻨﮕﻢ ﺩﻟﺘﺎ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺷﻜﺎﺭﻫﺎﻱ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺯﺩﻡ ﻛﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻛﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﻣﮕﻨﻮﻡ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺑﺰﻧﻢ
ﺷﺎﻳﺪ ﺑﺎﻭﺭ ﻧﻜﻨﻴﺪ ﻣﻦ ﺗﻮ ﻓﺎﺻﻠﻪ 40ﺗﺎ50ﻣﺘﺮ ﻫﻢ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻛﻼﻍ ﺯﺩﻡ ﻭ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺩﺭ ﻣﺪﺕ ﻛﻤﻲ ﻭﻟﻲ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﻌﻮﻳﺾ ﻓﻨﺮﺵ ﺗﻮﺳﻂ ﺩﺍﺩﺍﺷﻢ ﺑﻪ ﻫﻴﭻ ﺩﺭﺩﻱ ﻧﻤﻴﺨﻮﺭﻩ ﺷﺪﻩ ﻭﺳﻴﻠﻪ ﺩﻭﺭ ﻛﺮﺩﻥ ﮔﺮﺑﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﺮﺍﻱ ﺑﺎﺑﺎﻡ
ﺍﻳﻨﻢ ﺑﮕﻢ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺗﻔﻨﮓ ﺑﺮﺍﻱ ﺷﺮﻭﻉ ﺗﻴﺮ ﺍﻧﺪﺍﺯﻱ ﻫﺴﺘﺶ
بله دوست عزیز تو دقت عالیه ولی برای شکار تا 30 متر جواب میده چون قدرتش کمه Khansariha (172)
ﺑﻠﻪ ﺩﺭﺳﺘﻪ ﺍﻣﺎ ﮔﺎﻫﻲ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﻭﺭﺗﺮ ﻫﻢ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﻛﻪ ﺯﺩﻡ ﻣﻦ ﺍﻣﺎ ﺍﺻﻮﻻ ﺣﺘﻲ ﺍﺯ ﻓﺎﺻﻠﻪ 10ﻣﺘﺮﻱ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻳﻪ ﻛﺒﻮﺗﺮ ﺭﻭ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺯﺩ
دوست عزیز من اخر متوجه نشدم شما میگید من فواصل دور هم زدم و بعد میگید تو 10 متر نمیشه باهاش کبوتر زد این یعنی چی Khansariha (214)
ﻳﻌﻨﻲ ﻣﻴﺸﻪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺑﺸﻪ ﺩﻭﺭﻡ ﺑﺰﻧﻲ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺍﻣﺎ ﺑﺠﺰ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺗﻮ 10ﻣﺘﺮﻱ ﻫﻢ ﻳﻪ ﻛﺒﻮﺗﺮﻭ ﻧﻤﻴﻨﺪﺍﺯﻩ
نمیدونم شاید فقط برای شما از این معجزه ها پیش میاد من که فقط تا 30 متر اونم به زحمت میتونستم یه قمری بزنم Khansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع