انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی چند مدل سلاح شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
که در کلیپهای زیر توضیحات به همراه تصاویر موجود است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خيلي جالب بود
دوستان عزیز در صورت معرفی سلاح جدید یا هر تفنگی لطف کنین تصویر سلاحو قرار بدین تا اسلحه رو هم ببینیم که دارین راجعبه چی اطلاع رسانی می کنین مرسی از دوستان عزیز و زحمت کش گلمKhansariha (8)
باشه دوست خوبم ولی میشه بگی دنبال چی هستی و میخوای هوازنی یاد بگیری با چه تفنگی چه فشنگی و چه فاصله ای
والا هادی جان بعد هرگز بالاخره سهمیه یه تفنگ تک لول روس نصیب ما شد البته هنوز ندادن بهم میخواستم قابلیتهاشو بدونم و نحوه استفادش کالیبرش فک کنم۱۲ باید باشه
بسیار تفنگ خوب و دور زنی است اگر اصل باشد هر موقع گرفتی در خدمتم
در مورد اسلحه های اسپانیایی تک لول چیزی میدونید
من یه نمونه تک لول امریکایی قدیمی(شاید هفتاد سالشه)و یادگار پدر بزرگم است دستمه مارکش اینهASTRA-Unceta&Cia.s.a Cuernica mod.ciclope و زیر نوشته ها حک شدهMade in U.S.A زیر لولشم آرم و علائم زیاد داره مثلا نوشته choke17.5 ,choke18.5,...لولش81 سانت و چخماقی و بسیار خوش دست و جمع زن است لول و کپ تماما نقره ای رنگ یا همون اهن بی رنگ خودمونه لطفا اگر کسی در مورد این سلاح اطلاعاتی داره لطف کنه
چندتا عكس از زواياي مختلف ازش بزار تا دوستان راهنمايي كنند .
این هم دو تا عکس حسب الامر دوست خوبمArash1324[تصویر: 59102592658118643617.jpg][تصویر: 51960963541314758604.jpg]
سلام دوستان من یه سایتی پیدا کردم که طبق جدول اون با حروفی که زیر خزانه لول نوشته سال ساخت مشخص میشه که زیر لول این تفنگ N1 حک شده و ظاهرا N1مال سال 1968 هست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع