انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی چند مدل سلاح شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
به به، blaserKhansariha (48)
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

دوستان کسی از این مدل قنداق سراغ نداره؟؟؟
جناب رويال بهتر نبود اين عكس ها رو در تاپيك فقط عكس تفنگ هاي مختلف مي ذاشتيد
آخه اسم اينجا معرفيه ولي شما هيچ معرفي انجام نداديد
[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]
موسبرگ maverick

به نظر من بیشترین کاربردش برای شکار بوقلمون وحشی یا گراز هستش
ولي ظاهرا تاكتيكال و دفاعي (براي خونه) به نظر مياد!
عجب پترني !:))
با سلام
خدمت همه دوستان شکار چی و شکار دوست ، چند ماهیه که اسلحه تک نخجیرمو فروختم و یه سردار مگنوم خریدم ولی هیچ اطلاعاتی در موردش تو سایتها پیدا نکردم میخواستم بدونم لول این تفنگ برای چارپاره مقاومت داره در ضمن لول بالایی دارای چوک 2 و لول پایین چوک 4 ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
دوست عزيز تفنگ حوبيه براي زدن چارپاره باهاش از چوك سيلندر استفاده كن و به تعداد كم شليك كن فقط در مواقع ضرورت و عكس پترن گيريشم تو تصاوير پترن گيري هستش Khansariha (8)
جناب رویال عزیز
تک نخجیر من فول چوک بود هر نوع چارپاره ای هم باهاش زدم مشکلی هم نداشت یعنی شما می فرمائید با چوک 2 و چارپاره 12 تایی ممکنه برای اسلحه( سردار مگنوم) مشکلی پیش بیاد
ذوست عزيز نخجير لول خوبي داره ولي با اونم نبايد تعداد زيادي چارپاره و بخصوص اسلاگ زده بشه چون علاوه بر خطر تركيدن لول عمر تفنگ رو هم پايين مياره

چوك 2 خط انچنان تفوتي با فول چوك نداره به نظر من حتما از چوك سيلندر استفاده كنيد Khansariha (8)
آقا من پرسیدم میگن در صورتی که ساچمه فشنگ فابریکو خالی کنی و چارپاره پر کنی اتفاقی نمیوفته نظر شما چیه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع