انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی چند مدل سلاح شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
دوست من جوابتون رو اینجا دادمKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
من قصد خرید یک صلاح شکاری رو دارم که کم دردسر باشه و خیلی ازیت نکنه.
میخاستم ببینم شما چی معرفی میکنید ؟ یا ملاک من برای خرید چی باید باشه ؟
اگه ممکنه قیمت هم ذکر کنید !
دوست عزيز ملاك هايي مثل قيمت و نوع شكار و سليقه خودتونو بايد بگيد
قیمت تا سقف 3 4 ملیون.
بیشتر برای شکار تفریحی میخام.
بی دردسر بودنش برام مهمه.یعنی ازش خوب نگهداری کنم در عوض خیلی دچار مشکل نشه.
سایز فشنگ های بزرگ تر بیشتر به کارم میاد. 1و2و3و ...
خیلی از چهار پاره استفاده نمیکنم.
منم خودم نخجیر 2 رو پسندیدم.
اگه سلاح های بهتری با این قیمت و شرایط وجود داره لطفا بهم معرفی کنید." به همراه قیمت دولتی و ازاد":khansariha (8):
دوست عزيز به نظر من اگه بتوني يه دولول اكار سهميه دولتي بگيري اگه كمي هم شيريني بدي خيلي خوب ميشه اگه نه من يه تك لول رو پيشنهاد ميكنم
سلام دوستان به نظرتون سلاح برتا اکسترما2 در ایران گیر میاد مجوز دار یا بدون مجوز فرقی نمیکنه
این عکسش هستKhansariha (89)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا چی میگی اکسترما2 کجا بوده خدای تفنگه اگه گیر اوردی مارو هم خبرکن
اتفاقا احتمال اينكه تفنگ هاي اينچنيني تو ايران گير بياند زياد تر شد، چرا كه در طرح بخشش عمومي سال 90 احتمال دارد بعضي از افراد سلاح هاي جديد اروپايي و آمريكايي تحويل داده باشند و جواز گرفته باشند ولي تا مدت قانوني اجازه فروش بايد صبر كرد
ولی اکسترما2 اصلأ فکر نکنم جواز بشه(براش مجوزصادربشه)چون نواخت تیرش همونطور که میدونید بالاست 12شلیک در1.65ثانیه انجام میده
دوستان کسی در مورد سوزنی دولول بغل هم کوسه ساخت بلژیک اطلاعاتی داره Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع