انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی چند مدل سلاح شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
دوست عزيز ميشه مشخصات تفنگ خودتونو بگيد و يه عكس ازش بزاريد
اسلحه من پنج تیر نیمه خودکار ساخت کمپانی کرسیل ترکیه است مدل ms 391 super x3 که اسلحه تقریبا خوبی هست فقط خواسته هایی که من ازش دارم زیاده ولی برای یک شکار چی یا تیر انداز متوسط بسیار خوب است و سال ها دوام می کند. کیفیت نسبتا بالا یی دارد و زیبایی آن نسبت به سایر مدل های ترک بیشتر است . لول آن 68cm است و گیج ga12 می باشد . خشاب آن هم پنج تایی به علاوه یک تیر در لوله اسله است 1+5 . در ضمن هم لوله اسلحه و هم خشاب آن قابل تعویض و ارتقا می باشد. چوک آن هم بالا رزوه یا سر رزوه است مثل چوک اسلحه کرال . و با تعویض چوک می توانید انواع شکار ها را داشته باشید . لوله یدکی کوتاه برای اسلاگ و چهار پاره هم همراه اسلحه می باشد ولی زیاد کار برد ندارد چون 50cm است. فولاد بکار رفته در آلیاژ لول هم فولاد ts870 by sss است که فولاد نسبتا مرغوبی است ولی به پای فولاد استیونس یا وینچستر نمی رسد. جون میده برای شکار کبک و قرقاول . خودم هم باهاش چند تا کبک زدم . برای شکار ابیا هم خوب است ولی در شکار مرغابی و غاز کمی ضعیف عمل می کند. دلیلش هم فشنگ های غیر استاندارد ایرانی است . البته با فشنگ های خارجی مثل استر لینگ یا براونینیگ ، وینچستر ، جک و ........ فوق العاده عمل می کند و هر شکاری با آن ممکن است . از خوک گرفته تا مرغابی و ابیا و بلدرچین . کلا برای افراد متوسط بسیار مناسب است و کیفیت نسبی آن از اسلحه های روسی و بعضی از اسلحه های اروپایی هم بهتر است. قیمت آن نیز کمی بیشتر از سایر مدل ها است.

[تصویر: 0xqdn2v1uvvjx06xzwrf.jpg]
[تصویر: akmyamh3li09rt475f9.jpg]
[تصویر: gdajt0w4w46zm4hcua5.jpg]
تفنگ خوشتپیه مبارک باشه
این هم یه عکس از اسلحه عموم که الان پسر عموم باهاش میره شکار . دولول کنار هم استیونس . تقریبا مال چهل سال پیشه. خودم بار ها باهاش رفتم شکار . یه تفنگ شط زن و فوق العاده دقیق. مناسب برای اهداف دور . لولش 71cm ولی خیلی خوب میزنه . من موندم چطوری کارخانه های اسلحه سازی مثل وینچستر یا اسیونس صد سال پیش اسلحه هایی تولید می کردن که هنوز هم صنایع اسلحه سازی ما نمی تونن مثل اون رو بسازن.
[تصویر: di-R0FW.jpg]
دوست عزیز حدود قیمت انرا در بازار فعلی میتوانید بگویید؟5تیر را میگویم واینکه جنس فلز لوله انرا کجا نوشته شده چون این مسئله خیلی مهمی است ایا کپ الومینیومی است یا فولادی ؟ دارم دنبال یه مورد مناسب میگردم ممنون
نوع فولاد لول روی لولش نوشته شده که الان عکسش رو ندارم باید برم منت خواهرم رو بکشم ازش گوشی موبایلش رو بگیرم باهاش عکس بگیرم و عکسش رو بزارم. ولی این مدل اسلحه پنج تیر بسیار کمیاب است و خود من هم اتفاقی گیرش آوردم. با جوازش که تو بازار موجود نیست چون دولت این اسلحه را وارد نمی کند و اگر تعدادی هم هست کسانی مثل من هستند که بی جواز خریدن و بعدا براش جواز گرفتم. و چون تو بازار کمیاب هست قیمتش هم بالاست . راستش من امسال که جواز اعلام کردن حدود 2 میلیون بدون جوازش رو خریدم. حالا جوازش بیاد نمی دونم چقدر می ارزه. ولی برتا sporter- dt 10 رو با جواز ورزشی حدود 13 میلیون خریدم. که خیلی سرم بازی در میاره و هر فشنگی رو شلیک نمی کنه.
داداشم اون کاری که گفتم رو بکن ( تو تاپیک فشنگ ساچمه ) هر کاری راه حلی داره من بهت قول میدم از همین راه دور علاجش کنم .
[تصویر: 13578499452.jpg]

[تصویر: 13578499453.jpg]

[تصویر: 13578499454.jpg]

[img]ttp://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13578499455.jpg[/img]

[تصویر: 13578499451.jpg]

[تصویر: 13578504531.jpg]

[تصویر: 13578504533.jpg]

[تصویر: 13578504532.jpg]

تفنگ سردار مگنوم چمبر 76 Khansariha (8)
آقا پيمان منظورت از اينكه دي تي تن هر فشنگي رو شليك نمي كنه چيه؟
چاشني نمي زنه؟ يا پخش مناسبي نداره ؟ البته با سلاح هاي ورزشي بهتره فشنگ 24 گرمي بزني
جواز ورزشي گرفتي؟
سلام خسته نباشید اگه کسی از این تفنگ چیزی میدونه یه بیوگرافی به ما بده ممنون برد مفیدش چنده؟تفنگ خوبی هست یا نه؟روش نوشته چیفسان من کپ سفیدشو دیده بودم اما مشکی نه آیا میشه چهارپاره زد یا نه؟

[تصویر: 13592168231.jpg]
[تصویر: 13592168262.jpg]
[تصویر: 13592168273.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع