انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی چند مدل سلاح شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
خب برادر من این که قشنگ روش نوشته زیرو

و فکر نکنم اسلحه بدی باشه
در مورد سلاح شكاري استيونس ساختusaبا پوكه پران اگه دوستان اطلاعاتي دارن ممنون ميشم بگن[تصویر: attachment.php?attachmentid=860&d=1342014491]
رويال جان من پنج تير پران سردار دارم روي لولش نوشتهserdar silah sanaye ولي روي كپش نوشته زيرو البته توي همين سايت عكسي از پنج تير سردار بود كه روش نوشته بود پاور
بنا به پيشنهاد دوستان در مورد ايراد نداشتن گذاشتن لينك يك موضوع در محل هاي مرتبط با موضوع لذا لينك :
معرفي سلاح 5تير روسي نوغان رو ميزارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-10 03:10 AM)movzar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان و استادان گرامي بين لوله اين اسلحه خالي نيست شايد تو اين عكسها بهتر ديده بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز سلاحی که عکسشو گذاشتین مارک زیروه ساخت ترکیه ست.
(2012-07-24 07:06 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنا به پيشنهاد دوستان در مورد ايراد نداشتن گذاشتن لينك يك موضوع در محل هاي مرتبط با موضوع لذا لينك :
معرفي سلاح 5تير روسي نوغان رو ميزارم

سلام استاد Khansariha (8)
میتونید درمورد اسلحه تیکا t3 یه کم اطلاعات بم بدید و اینکه ایا در ایران موجود هست این سلاح یا خیر
تشکرKhansariha (8)
سلام دوستان گرامی من هم یه دولول سردار دارم هرچه توی سایت ها گشتم نتونستم اطلاعاتی ازتوش در ارم . نمی دونم چطوری عکس بزارم . خونه رفتم سعی میکنم عکسشو بذارم تا دوستان نظرشو بگن.
تو اپلود سنتر سایت ثبت نام کن بعد عکس رو اپ کن و بزار اینجا Khansariha (8)
با تشکر فراوان ببینم موفق میشم [تصویر: go.php?go=del&cd=cbe7fe30080c2a8...f26dfe825e][تصویر: go.php?go=del&cd=0253e68dbf65b62...e3b852120b][تصویر: go.php?go=del&cd=09658705c03b24b...04b8bada53][تصویر: go.php?go=del&cd=09658705c03b24b...04b8bada53]
نه داداش لینک ها رو درست نذاشتی خرابن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع