انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تک لول امریکایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
این تاپیک هم برای اطلاعات تک لول های آمریکائی گشوده شده و دوستانی که از این مدلها دارند در این قسمت میتوند موضوعاتشون را مطرح کنند .

(2012-04-18 08:44 AM)radreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ارادت به همه دوستان و مدیران سایت ببخشید من نتونستم موضوع جدیدی رو شروع کنم اگه ممکنه مدیران سایت زحمت ایجاد موضوع تک لول امریکایی رو هم بکشند و پست منو منتقل کنند
من یه نمونه تک لول امریکایی قدیمی(شاید هفتاد سالشه)و یادگار پدر بزرگم است دستمه مارکش اینهASTRA-Unceta&Cia.s.a Cuernica mod.ciclope و زیر نوشته ها حک شدهMade in U.S.A زیر لولشم آرم و علائم زیاد داره مثلا نوشته choke17.5 ,choke18.5,...لولش81 سانت و چخماقی و بسیار خوش دست و جمع زن است لطفا اگر کسی در مورد این سلاح اطلاعاتی داره لطف کنه
دوست عزیز یه عکس از قسمت های مختلفش بنداز Khansariha (172)
دوستان بهترين تك لول آمريكاي 6 خطه كه مال شركت استيونسه هم كوسه هم پرون تو سه رنج لول دار70و81و91 سانت يكي از اقوام ما يكيشو داشت پارسال فروختش 1800
[تصویر: 51960963541314758604.jpg]
[تصویر: 59102592658118643617.jpg]
این هم دو تا عکس از Astrsی مورد بحث
سلام دوستان من یه سایتی پیدا کردم که طبق جدول اون با حروفی که زیر خزانه لول نوشته سال ساخت مشخص میشه که زیر لول این تفنگ N1 حک شده و ظاهرا N1مال سال 1968 هست
اسم شركتش ASTRA-Uncetay Cia
خیلی شبیه مدل استیونس امریکایی هستش Khansariha (214)
من خیلی دقت کردم روی کپ بعد از کلمه Guernica ظاهرا Spineنوشته بوده که توسط کارخانه بطرز ماهرانه ای توسط ماشین و نه دستی یا دایره های کوچک توی هم لاک گرفته شده و زیر آن Made in U.S.Aحک شده ایا این احتمال مطرح نیست که مهد اصلی این سلاح اسپانیا بوده ولی بعدا امریکا انرا خریده باشه؟
دوست عزیز استرا اصولا اسپانیایی است وبیشتر سلاح جنگی تولید میکرد الان را خبر ندارم ولی کلت های استرا معروف بود تفنگ خوبی است سگش میارزد به این اشغالهایی که به اسم تفنگ بدست مردم میدهند مبارکت باشد
تشکر دوست عزیز انشااله شما هم به هر چی میخوای برسی
سلام دوستان

اینم تک لول آمریکایی بنده که ساخت کارخانه جات استیونس ومدل 94سی میباشد وبسیار مقاوم و مخصوص اسلاگ زنی وشلیک چهار پاره و برای 15 سال پیش هستKhansariha (214)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع