انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تک لول امریکایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
ای کاش ما هم به این کالیبر های به قول دوستان زنونه !!!!!!!!!!!!!! و یا جوانانه دسترسی داشتیم واقها دوست دارم یه کالیبر 20 داشته باشم برای خیلی از شکار ها از کالیبر 12 بهتر عمل میکنه Khansariha (8)
دوستان من ديروز يك تفنگ تك لول امريكايي توي اسلحه و مهمات دست يه نفر ديدم كه خيلي برام جالب بود و متاسفانه نذاشتن ازش عكس بگيرم ...
اين تفنگ ساچمه زني بود و با گلنگدن مسلح ميشد و يك چيزي مثل خشاب زيرش داشت و مخزنش جا براي ٣ تا فشنگ كاليبر ١٢ داشت ...
روي اسلحه هيچ نوشته اي پيدا نكردم ...
سر لولش شعله پوش داشت و قبل از شعله بود چند تا شيار روي لوله بود مثل آبشش هاي كوسه ...
توي جوازش خورده بود ساچمه زني گلنگدني و ساخت آمريكا ...
خيلي باحال بود ، كسي در مورد اين تفنگ اطلاعاتي داره ؟
سلام دوست عزیز اون اسلحه ای که شما دیدی سه تیر امریکایی احتمالا برونینگ باشه راستش من یه بار یکیشو دیدم سال ۹۱تفنگ خوش دستی بود ولی باهاش شلیک نکردم ولی دوستانی که دیدن خیلی تعریف میکردن قیمتش هم فکر کنم الان بالای ۱۵باشه البته دقیقا نمیدونم ولی کم گیر میاد اونی که من دیدمو ۸تومن فروخته بود وقتی باخبر شدم دیر شده بود اگه گیرت اومد وسالم بود بگیرش
من شبيه اين سلاح را البته ساخت آلمان ديده ام لوله اي قطور و سنگين داشت و گلن گدني و سه تير بود ولي ظاهر جالبي نداشت و شما اگر به سايت هاي خارجي شركت هاي توليد كننده سلاح سر بزنيد چنين مكانيسمي را در توليدات جديد نخواهيد يافت و به نظرم سيستم هاي گلن گدني در ساچمه زني گيج 12 با آن فشنگ قطور زياد مناسب نبوده و در هنگام مسلح شده با مشكل مواجه باشند و از طرفي سرعت مسلح شدن پايين و وزن بالاي سلاح از عوامل منفي آن به شمار روند و نقطه مثبت آن استحكام بالاي لول و سيستم قفل گلن گدن آن باشند
چرا رضا جان یه سری به سایت ساوج ارمز و برونینگ بزن هنوزم این نوع اسلحه رو دارن. البته منم شنیدم نوع المانیش هم هست که البته قدیمی تره ولی خودم ندیدم ولی امریکاییه زیاد سنگین نبود
بله حق با شماست ولي تصديق بفرماييد كه در مقوله ساچمه زن مدل هاي گلن گدني درصد ناچيزي از آمار را به خود اختصاص مي دهند و حتي برادران duck commander هم با مدل هاي نيمه خودكار (فكر كنم بنلي) به شكار پرندگان آبزي مي پردازند:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان چند وقت پیش که تفنگ رو خریدم شلیک که می کردم بعضی پوکه ها گیر می کرد خلاصه دیشب دل زدم به دریا یه فیلم از باز کردن اسلحه وینچستر نگاه کردم بعد دیشب رفتم تفنگ رو باز کردم ولولش رو جدا کردم خلاصه شاید باورتون نشه زیر لول جای که پوکه کش قرار داشت این قدر خاک وکثیفی بود که حد نداشت خلاصه با اسپری پاکش کردم یکم هم روغن زدم امروز بدون جواز بردمش کوه شلیک کردم پوکه رو تا نزیدیک 1مترشایدم بیشتر پرتاب می کرد این قدر تیهو بود بالای 30تا می دیدمشون اما همینکه بشون می رسیدم فرار می کردن 1تیر بیشتر نکردم هیچی هم نزدم که شکار بانی سر رسیدم خلاصه من زود فلنگ رو بستم وفرار کردم.
مدلهای گلنگدنی جدید که تولید میشن مجهز به لوله اسلاگ هستن و صرفا برای شکار بزرگ استفاده میشن ونه هوازنی و شکار پرنده که بسیار دقیق هم هستن.
داداش یه سوال این تفنگ های گلنگدنی لوله هاشون خان دار هستش یا به حالت سیلندر ؟؟؟ چون از دقت صحبت کردید گفتم احتمال داره خان داریاشن
مدلهای ساخت براونینگ (A-bolt) دارای لوله های خاندار هستن ولی از نوع لوله های ساوج اطلاع دقیقی ندارم ولی به احتمال بسیار قوی اونا هم مجهز به لوله های خاندار هستن.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع