انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تک لول امریکایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
سلام امین جان ما که از این عکسا چیزی نفهمیدیم فقط یه تیکه لوله معلومه.نمیدونم بقیه میتونن کامل ببینن
(2013-09-14 06:32 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم تک امریکای ما که فکر کنم تو دنیا یکی باشه ازش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داداش اسم این تفنگ استیونس است؟قنداقس رو کجا ساختی ؟از چه چوبی ؟هزینه ساختش چه قدر شد؟شرمنده که زیاد سوال می کنم.
(2013-09-14 08:45 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بله استیونس هست ولی متفاوت با مابقی استیونس ها خخ
قنداقشم چوب گردو تیره هست ساخت خودمهKhansariha (8)

سلام داداش ما هر چه گشتیم تو شهرمون چوب گردو نبود حالا اگه من بخوام چوب گردو بخرم خودم یکی درست کنم چقدر هزینه چوبش است؟داداش بدم به نجار های شهر می تونن برام درست کنند؟ ببخشید شما نجار هستید؟
سلام دوست عزیز اسلحه قشنگ و زیباییه ولی امریکایی و استیونس نیست
کار برادران ترکه اون هم کارگاهی اگه شک داشتی سر فرصت با دلیل و مدرک حرفم رو ثابت میکنم
انشااله ماشش برات بچکهKhansariha (8)
آقا رضا حق با شماست روي يك طرف كپ نوشته شده MODEL STEVENS
شک نکنید این اسلحه ترکه من از اینا زیاد دیدم هرچیم دوست داشته باشن روشون حک میکنن یه بار یکیشو دیدم طرح ایتالیایی بود روش زده بود مدل یو اس ا روی لولش علامت برتا بود یه طرف کوپشم حک شده بود استرا حالا کدوم یکیش واقعی بود استیونس اسلحه این مدلی نداشته ونداره اینو به یقین میگن چون تکلول استیونس زیاد دیدم هیچکدوم تاشو نبود این عقاب رو اسلحه های ترک زیادی دیدم هر کدوم یه چیزی روش حک شده بود.به قول بعضیا یه عقابی البته بعضیاشون اسلحه بدی نیستن
دوست عزیز جناب فرجی
کسی منکر اطلاعات ذیقیمت شما در مورد سلاح نمیباشد اما اسلحه شما همانطور که اقا رضا جعفری و مهدی عزیز گفتند قطعا و یقینا امریکایی نیست و ترک ترک ترکه بدلایل زیر
اولا:هیچ شرکت امریکایی تا بحال این مدل سلاح تک لول لولایی به این مدل تولید نکرده و نمیکند و این طرح مختص ترکهاست
ثانیا :اسم سلاح شما چیه؟مهمترین اصل در تشخیص سلاح اسم و رسم و ارم و علائم شرکت سازنده اون میباشد و تک لول استیونس یک مدل سلاح از کارخانه ساویج امریکا میباشد که همانطور که مهدی گفت مدل دیگه ایه.و به صرف نوشته مدل استیونس یا ساخت امریکا که برادران ترک استادند نمیشه اطمینان کرد
ثالثا:شما لطف کن پشت کارت سلاح رو نگاه کن و ببین ساخت کجاست و تصویر رو توی همین صفحه قرار بدهKhansariha (8)
رابعا:توی سایت شکاربان قسمت سلاحهای مجهول الهویه مطرح کن و نظر بهرنگ عزیز رو جویا شو ایشون چون توی کانادا اسلحه فروشه بیشتر اسلحه ها رو میشناسه و خیلی وقتها حتی بهت میگه استاد کارش کی بوده و نظرش از هر کارشناسی که میشناسم درست ترهKhansariha (48)
(2013-09-15 02:48 PM)radreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ شرکت امریکایی تا بحال این مدل سلاح تک لول لولایی به این مدل تولید نکرده و نمیکند و این طرح مختص ترکهاست

یه سوالی که الان تو ذهنم مطح شد اینه که:
خداییش الان شما طرح تمام سلاح هایی که توسط تمام شرکت های آمریکایی (حداقل از 35 سال پیش به اینور) ساخته شده رو دیدین؟
(2013-09-15 03:01 PM)HirkanFighter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-15 02:48 PM)radreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ شرکت امریکایی تا بحال این مدل سلاح تک لول لولایی به این مدل تولید نکرده و نمیکند و این طرح مختص ترکهاست

یه سوالی که الان تو ذهنم مطح شد اینه که:
خداییش الان شما طرح تمام سلاح هایی که توسط تمام شرکت های آمریکایی (حداقل از 35 سال پیش به اینور) ساخته شده رو دیدین؟

نه دوست عزیز حرف جنابعالی متین ولی کسی نمیتونه توی چند جمله تمام منظورشو برسونه من اول با تبلت وصل شده بودم و چند بار اصل حرفو نوشتم ولی ارسال نشد و نوشته ام پاک شد.من نوشته بودم تا کنون توی هیچ سایت و فرومی ندیدم این مورد رو که امریکا همچین مدلی بسازه
شما هم مته به خشخاش نذار اگه میتونی علمی صحبت کن و مثلا بگو این فلان ارم و علامت مال شرکت ایکسه و یا به فلان دلیل دیگه حرفت سند نداره
دوست بزرگوار قرار نیست بنده تمام سلاح های امریکایی رو دیده باشم اما چون خودم یه سلاحی خریدم که بهتر از این روش حک شدهmade in u.s.a و حتی طرح تک لول استیونس معروفه و یا لولش با استیونس 6 خط مو نمیزنه ودر اول همین تایپیک درباره اون بحث شده بیشتر توی نخ سلاح امریکایی بودم و در این موردکمی تجربه دارمKhansariha (256)
شما هم برادر فرجی عزیز تصویر پشت کارت سلاح(جواز حمل 5 ساله) رو بذار و همه رو راحت کن نیازی به توضیح اضافه نیست
دوستان یه جستجو کنن تو اینترنتاحتمالا تنها امریکایی این مدلی مال شرکتا cz-usaالبته فرجی جان من کاری به اسلحه شما ندارم محض کنجکاوی ولی اگه کسی اشنای اسلحه ساز قدیمی داره میتونه بپرسه .در ضمن ترک لول ۸۱هنوزم هست ما با عراق هم مرزیم کوتاه وبلند شو دیدم تا دلتون بخواد فرم های مختلفم دارن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع