انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تک لول امریکایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
maxusعزیز با تشکر .میشه نوشته های روی سلاح (ارم و مشخصاتش) رو بگی
با سلام خدمت دوست عزيز اينها رو رو سلاح نوشته و چند تا عكس ديكه از سلاحmod.ciclope
ASTRA-Unceta&Cia.s.a
-Unceta&Cia.s.a

دوست عزیز میدونید این عبارت معنیش چیه چون من یه تک اسپانیایی مال 31 سال پیش دیدم که دقیقا این عبارت رو نوشته شده بود
(2012-08-07 04:57 PM)maxus نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوست عزيز اينها رو رو سلاح نوشته و چند تا عكس ديكه از سلاحmod.ciclope
ASTRA-Unceta&Cia.s.a

متشکرم دوست من.دقیقا سلاح من هم همین نوشته ها داره انشااله وقتی تحویلش گرفتم عکسهای بیشتری از اون میگذارم راستی دقت و بردش چطوره اگه با بقیه سلاححهای دم دستتون تیراندازی کردید میشه یه مقایسه ای بکنید ممنون میشمKhansariha (8)
(2012-08-07 07:59 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-Unceta&Cia.s.a

دوست عزیز میدونید این عبارت معنیش چیه چون من یه تک اسپانیایی مال 31 سال پیش دیدم که دقیقا این عبارت رو نوشته شده بود
با سلام خدمت رویال عزیز من با جستجو در اینترنت به این نتایج رسیدم
شرکت اسپانیاییAstra Uncetaدر سال 1908 در Eibar ایالت باسک که مرکز مهم تولیدات نظامی بود تحت نام Esperanza y unceta بوسیله آقای خوان اسپرانزا و پدرو یونستا تاسسیس شد و در سال 1913 به یک کارخانه بزرگتر در Guernicaمنتقل شد و S.A در زبان اسپانیایی معادل Inc در زبان انگلیسی و به نظرم به معنی صنایع یا کارخانجات میباشد
خیلی ممنون از تحقیقتون پس باید تفنگ با کیفیتی باشه
با تشكر از دوستان عزيز به خاطر اطلاعاتتون.اين تفنگو من حدود 2 سال ميشه كه ميبرم كوه البته قبلا خانواده موافقت نمي كردنند نمي بردم ولي تو اين مدت تا حالا خيلي بهم حال داده كبك هاي زيادي زدم البته با توجه به ناشي بودنم تو اهداف پروازي هم بشقاب زياد تركوندم و با چارپاره زياد سيبل زدم ولي به گرازي چيزي شليك نكردم و فقط با ساچمه هاي مهام بوده و روباه و تو فاصله 40متري با ساچمه4 زدم يك متر هم تكون نخورده و سر جاش مونده زمين خلاصه اسلحه ديونه اي ولي جمع ميزنه و شانس برخورد ساچمه تو هوا كمتر از تفنگ هاي ترك هستش و اينو بگم تفنگ هاي ترك فقط واسه اهداف پروازي خوبن ولا غير و چون من عاشق شكار كبك و باز هم كبك ميخام اسلحه رو واگذار كنم.و چند تا عكس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا اون اسپاینی که نوشته منظور اسپانیا نیست تعداد پیم و دستساز بودن کپ تفنگه دوست عزیز
دوستان الان قیمتش چنده؟
(2012-08-27 01:10 AM)هادی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا اون اسپاینی که نوشته منظور اسپانیا نیست تعداد پیم و دستساز بودن کپ تفنگه دوست عزیز

اقا هادی تشکر میشه یه کم بیشتر توضیح بدی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع