انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تک لول امریکایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
اقای میرلوحی اولا ازت بعیده با این لحن جواب کسی رو بدی ما که همدیگه رو ندیدیم حداقل تو پست گذاشتن حرمت همدیگه رو حفظ کنیم.شاید من هم سن پدرتون باشم دوما اونی که این سایتو نوشته یکیه مثل منو وشما از نوع خارجیش یعنی اصلا اشتباه نمیکنه ؟ سومادوستان اون عکس تفنگ که اول زده با اون چیزی که دست اقاست مقایسه کنید شکل کوپش ومحافظ ماشه... چهارما من تا حالا فقط اسلحه پلاستیکی دست نگرفتم. دیگه هم این بحثو ادامه نمیدم دوستان اگه خواستن ادامه بدن بنده هم ادعای کارشناس اسلحه بودن ندارم خیلی از تفنگارو هم فقط اسمشو شنیدم
شب خوش
دوستان اگه انگ پریدن وسط به بنده نزنید بنده با نظر اقا مهدی موافقم هم بابت تذکر دوستانه اخلاقیشون هم نام تفنگ،
به قسمت جلویه ماشه توجه کنید در هیچ یک از مدلهایه h&rدکمه خلاص کردن لوله یا همون شکوندن لوله در جلویه محافظ ماشه نیست،
جناب میرلوحی شما تفنگو دست گرفتی خلاص کنه لوله کجا بود؟
با معذرت خواهی از اساتید ... من کلا 2 نمونه تک لول آمریکایی دیدم تا حالا ،یکی استیونس 6 خط که نمونه ساده هم داره ،استیونس روش نوشته شده ،یکی هم وینچستر ،که از استیونس ساده تر هستش ... هر دو با اهرمی از بالا مثل دولول شکسته میشن ...
طول لول تک وینچستر کوتاه تر از استیونس هست ...البته نمونه های که من دیدم
(2015-07-25 09:26 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه میشه یه سایت امریکایی اشتباه بنویسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من کی گفتم H&R دیگه سلاح تولید نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط گفتم بعضی از شرکت ها.در ضمن تفنگای زیادی داریم که شبیه همه مثل تک بایکال و تک پاکستان
اینم اثبات حرف بنده.یه سر به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزنید.من نمیدونم چرا هر وقت یکی میخواد اطلاعات بالا ببره و چنتا تفنگ رو معرفی کنه یکی میپره وسط میگه مام آرهKhansariha (226) حالا دیگه من چجوری به این بشر باید ثابت کنم این هرینگتونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخ
تو قسمت جستجوی این سایتی که گذاشتم کلمه the long rider را سرچ کنیدKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و سرچ کلمه THE LONG RIDERS Khansariha (8)

ولی از اون تفنگهایی که بسیار دورزنه لولش مرگ نداره
من از تک تک کاربران عزیز عذر خواهی میکنم.ولی من که الکی یه کامنت نمیذارم بگم فلان تفنگ فلان اسم رو داره که بعدشم خلافش ثابت بشه آبروم بره.درستی حرفم رو هم ثابت کردم.هر چی باشه بنده به بزرگتر های انجمن خیلی اعتقاد دارم با توجه به این که مو رو از ماست میکشن نمیشه مطلب کشکی گذاشت تو تاپیک.ولی این هرینگتون بود. ثابت هم شد من دیگه حرفی ندارم.بازم عذر میخوام شرمنده.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
نخجیر دولول سه نوع تفنگ با قیافه متفاوت میزنه.مثلا دلیل نمیشه من تا مدل اسلیمی رو دیدم بگم این اصلا نخجیر نیستKhansariha (8)
دوستان من یک تک لول استیونس پنج خط دارم که بچک خراب شده چفت نمیشه و قنداق هم ترک داره یه تعمیرکار و قنداق ساز خوب معرفی کنید . ممنون میشم

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
این گونه مسایل از استادخوبم جناب کوهنور سوال کنید ایشون راهنمایی میکنن در حد عاااالی. خدا ایشون از ماها نگیره.
به انجمن هم خوش امدین عزیز
با سلام .
چند روز پیش خدمت یکی از دوستان بودیم یک تک لول وینچستر امریکا داشت با یک تک لول ساواج (استیونس) هر دو چخماخی و پران
هر دو هم با قیمت تقریبا 5 تومن حالا دقیق یادم نیست یک کم کمتر بیشتر
چند عکس از تک وینچستر گذاشتم که دیدنش خالی از لطف نیست
[تصویر: 0efb4116-491f-4fb8-be99-f52b8fef63b1.jpg]
[تصویر: 8a1eb721-a7b7-4cb3-9f3e-826a362bb567.jpg]
[تصویر: f7abd3b3-9636-4a02-80a7-e4871ee3c5f3.jpg]
[تصویر: 58a3e0bf-e1da-4357-a785-9e41cd44be0c.jpg]
[تصویر: 79b9d590-07fc-4424-926e-1d5300b136a5.jpg]
جناب RAK صندوق دریافت پیامتون پر شده
عکس از استوینس ندارید؟
سلام دوستانKhansariha (8)
این هم چند تا عکس از وینچستر یکی از دوستان،نکته ی جالب اینکه این مدل سلاح با این عمر زیادش پوکه پران هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (48)
Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
لینک مرجع