انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت جای بند برای سلاح بادی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
من میگم جای بند رو بیخیال شو
پیچ نگهدارنده قنداق وپیچ نگهدارنده ته قنداق باز کن و سرو ته بند اسلحه رو با پیچها ببند
اینچوری الکی تفنگ نازنینو سوراخ سوراخ نمیکنی
شما ها چطور دلمون میاد تفنگتون رو سوراخ کنید که یک بند بزنید بهش؟من که انگار دارم بچه رو سوراخ میکنمKhansariha (367)Khansariha (226)Khansariha (290)
سلام و درود
میخوام روی کرال بریکر بند وصل کنم . برای قسمت عقب ، طرح دارم اما برای قسمت جلو ( بچه قنداق ) نمیدونم جای بند رو کجا نصب کنم ... از طرفی هم نمیخوام قنداق رو سوراخ کنم ... میخواستم بدونم آیا میشه از قسمت جای نصب پایه برای نصب بند استفاده کرد ؟؟؟ آیا جای بندی در بازار وجود دارد که داخل آن قسمت پیچ شود ؟؟؟ آیا آن قسمت استحکام کافی را دارد ؟؟؟
با سپاس
دوستم روی مکسی همین کار رو کرده،مشکلی نیست،طرحتون برای قسمت عقب چیست؟
سلام و ممنون بابت پاسخ
یعنی رزوه های اون قسمت مقاومت کافی رو داره ؟ و نکته ی بعد اینکه اون جای بندی که به قسمت جلو پیچ میشه رو آماده از بازار میشه تهیه کرد یا باید خودمون برای ساختش اقدام کنیم ؟؟؟ دوستتان خودش جای بندی که پیچ شده رو ساخته یا از بازار تهیه کرده ؟
برای قسمت عقب قنداق ، از کفش قنداق استفاده میکنم . طرح رو از روی عکسی که دوست عزیز Hashem52 در تاپیک " بچه های با حال مازندران " ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) قرار داده اند ، انتخاب کرده ام . البته نحوه اتصال بند به کفش قنداق رو باید به آن صورت انجام بدهم که چرم ، کشیده نشود و کش نیاید ، کفش قنداق را خودم باید طوری طراحی کنم که به بریکر بخورد ...
درود،فکر کنم جابند از بازار خرید ولی پیچش رو تعویض کرد،چون جابند بازار پیچش از نوع خودرو یا همون سرتیز هست که به آسونی در چوب نفوذ کنه و بدرد اینکار نمیخوره
سلام۰دوست عزیز برای جای بند ته قنداق میتونید از یکچرم دولای اسفاده کنید۰که اون رو بعداز برش زدن بین پد و ته قنداق قرار بدید۰و پیچش رو ببندید۰و ۰لقه قلاب رو ب اون تای وسط چرم بیندازید۰البته باید از یک چرم بیست وهفت در سه سانت شکل دوتا پد ته قنداق بصورت قرینه هم ب فاصله ۴ سانت برش بدید۰
...
کاربر عزیز sarafazli پست شما رو من به دلیل بی ربط بودن ویرایش کردم.البته این بار به دلیل این که تازه وارد هستید صرفا به ویرایش بسنده شد در صورت تکرار ارسال پستهای بی ربط ناچار از برخورد خواهیم بود.
ضمنا از سایر دوستان که پستهاشون رو حذف کردم عذرخواهی می کنم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع