انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت جای بند برای سلاح بادی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام به اساتيد محترم به نظر شما رو اسلحه ديانا 56 با توجه به سنگينيه وزنش ميشه بند نصب كرد؟ اگه اين كار شدني هست لطفا منو راهنمايي فرماييد
[b][size=large]با تشکر از دوستانی که در این تاپیک مشارکت داشتن

تشکر خاص از ALIANA-54-T06
THUNDER
SAEEDARIA

به خاطر کامنت پر بارشون Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

یک سوال درباره اسلحهای زیر واشو مانند 460 آیا بدون سوراخ کردن قنداق در قسمت جلویی تفنگ میشه جای بند گذاشت ؟؟

این نکته هم به یاد داشته باشیم که شکاف اهرم مسلح کننده در زیر قنداق بسیار طولانی بوده و در صورت استفاده

قلاده جلو حرکت اهرم مسلح کننده مسدود میگردد

از دوستانی که در این مورد ایده دارن تقاضا دارم اونو با من و سایرین در میون بذارن
برای بند تفنگ احتیاج به سوراخ کردن ندارین من یه بند تو بازار دیدم خیلی گرون بود همون بندو دادم بیرون با 5000 تومان درست کردن یه گره حلقه ای روی لوله میخوره یه گره حلقه ای هم روی قنداق هر وقت نخواستین هم 20 ثانیه ای باز میشه بدونه اینکه سوراخ بکنین یا قنداق کدر بشه یه کاور هم با چرم درست کردم برای ar6 واقعا عالیه
Khansariha (219)
اینم عکسش اولی بند سلاح دومی کاور و بند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
دوست عزیز این مدل بندی رو که فرمودید بر روی پی سی پی و مدلهای فنری کمر شکن قابل اجراست

اما مشکل اینجاست که بر روی فنری های زیر واشو جواب نمیده

Khansariha (226)
من که واسه 350 با کفش قنداق و گیره لوله برنو (به گفته فروشنده) درست کردم الان یه 3 یا 4 سالی میشه بدون مشکل واسم کار کرده اینم عکسش
[تصویر: P1050819_2.jpg]
(2012-02-27 01:52 AM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این مدل بندی رو که فرمودید بر روی پی سی پی و مدلهای فنری کمر شکن قابل اجراست

اما مشکل اینجاست که بر روی فنری های زیر واشو جواب نمیده

Khansariha (226)
پویا جان برای این مدل تفنگها (لول ثابت زیر کوکین) میتوان از بغل بند را بست اگر با پیچ خواستی ببندی مثل شکل زیر میشه (مثل این مدل 430دیانا )
[تصویر: Diana_430_Luftgewehr.jpg]
این همون مدل 430 هست (Model: 430 Stutzen)که قنداقش تا لوله امتداد پیدا کرده
[تصویر: 13299922861.jpg]
اگر هم خواستی میتونی قسمت عقب را به یک کفش قنداق دوخت کنی درست مثل کاری که دوست خوبمان ATGroup انجام داد و تنها جلو را با پیچ بلندتر (تعویض پیچ بغل قنداق) درست کنی Khansariha (256)
بسیار ایده جالبیه ولی به نظرتون این پیچ میتونه کل وزن 460 رو که از 430 سنگینتره تحمل کنه؟
(2012-02-28 01:49 AM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار ایده جالبیه ولی به نظرتون این پیچ میتونه کل وزن 460 رو که از 430 سنگینتره تحمل کنه؟
پویا جان این پیچ به بدنه فولادی سلاح بسته شده و جای محکمی هست البته بشرطی که پیچ مناسبی برای جایگزینیش باشه ولی باز اگر دل نگرانی یک پیشنهاد برات دارم
میتونی از دو طرف پیچها استفاده کنی و یک کمربند چرمی را مثل دوشاخ به دو طرف ببری و اهرم کوکین هم براحتی درون این کمربند دوشاخه ای حرکت کنه چیزی شبیه Y میشه اینجوری دیگه کمر بند هم در زیر قنداق قرار میگیره Khansariha (256)
در ضمن وزن 460 با 430 تفاوت آنچنانی نداره و قابل اغماض هست
430==> 3.6kg و 460 ==> 3.7kg
ای اول ....................خودشه.. دمت گرم واقعا که استادی

همین کارو میکنم ایجوری وزن بین 2 تا پیچ تقسیم میشهKhansariha (219)

دستتون درد نکنه از راهنمایی ارزندتون

راستی اسمتونو میتونم بدونم Khansariha (8)
(2012-02-28 03:59 PM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای اول ....................خودشه.. دمت گرم واقعا که استادی

همین کارو میکنم ایجوری وزن بین 2 تا پیچ تقسیم میشهKhansariha (219)

دستتون درد نکنه از راهنمایی ارزندتون

راستی اسمتونو میتونم بدونم Khansariha (8)
ممنون و خواهش میکنم Khansariha (8)
شما لطف دارید دوست عزیز خوشحال میشم که بتونم کمکی بکنم Khansariha (256)
بنام علی خطابم کنید کافیه (البته اگر خواستید میتونید خالزن هم اضافه کنید تا معلوم بشه کی به کیه خخخخخ ) . مخلص دوستان
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع