انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت جای بند برای سلاح بادی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سید جون..این بهتره اما یه چیزی رو دوباره در نظر نگرفتی......اگه گفتی؟؟؟؟

جلو قنداق محل عبور اهرم در زمان مسلح کردن اسلحه هست......تقریبا تا زیر دهنه دوربین شکاف وجود داره و نمیتونی جلوش رو ببندی.......هر چقدر هم قسمت ته بند رو ببری عقبتر باز هم به دلیلتقریبه وسط بودن سر بند اسلحه تعادل نداره....این طرح های شما به در لول ثابت هایی میاد که از کنار کوک میشن مثل 52 و 54 و 56.....

البته خودم یه طرحی دارم که با بند و ادواتش کلا 10000 تومان میشه...یه کفش قنداق کوتاه به قیمت 5000 و یک بند چرم هم به قیمت 5000...2 تا پیچ آلن که باید از پیچ های آلنی که جلو قنداق رو به بدنه بستن بلندتر باشند و جای اونها بزاریمشون..اینطوری ته پیچ از قنداق میزنه بیرون..پس میشه یه گیره برای قسمت جلو ساخت که من خودم تهیه کردم و باید به پیچ آلن جلو بسته بشه...برای عقب هم که کفش قنداق هست و بند رو نگه میداره

ایشا الله چند روز دیگه بند و کفش قنداق میخرم و بند رو نصب میکنم و گزارشش رو اینجا میزارم

یا علی
(2012-05-31 09:26 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید جون..این بهتره اما یه چیزی رو دوباره در نظر نگرفتی......اگه گفتی؟؟؟؟

جلو قنداق محل عبور اهرم در زمان مسلح کردن اسلحه هست......تقریبا تا زیر دهنه دوربین شکاف وجود داره و نمیتونی جلوش رو ببندی.......هر چقدر هم قسمت ته بند رو ببری عقبتر باز هم به دلیلتقریبه وسط بودن سر بند اسلحه تعادل نداره....این طرح های شما به در لول ثابت هایی میاد که از کنار کوک میشن مثل 52 و 54 و 56.....

البته خودم یه طرحی دارم که با بند و ادواتش کلا 10000 تومان میشه...یه کفش قنداق کوتاه به قیمت 5000 و یک بند چرم هم به قیمت 5000...2 تا پیچ آلن که باید از پیچ های آلنی که جلو قنداق رو به بدنه بستن بلندتر باشند و جای اونها بزاریمشون..اینطوری ته پیچ از قنداق میزنه بیرون..پس میشه یه گیره برای قسمت جلو ساخت که من خودم تهیه کردم و باید به پیچ آلن جلو بسته بشه...برای عقب هم که کفش قنداق هست و بند رو نگه میداره

ایشا الله چند روز دیگه بند و کفش قنداق میخرم و بند رو نصب میکنم و گزارشش رو اینجا میزارم

یا علی
دوست عزیز منتظرهستیم
من خودم یه کفش قنداق ساچمه زنی رو بستم به قنداق 350 مگنوم ولی سمت لوله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برایسمت قنداق راحت می تونی به یکی ازحلقه های فشنگ جازنی ولی سمت لوله حداق باید بیای وسطای تفنگ
صلائدین جان بستن بند به لوله چندتا مشکل داره...
یکی اینکه لوله اسلحه بادی مثل گلوله زنی خیلی مقاوم نیست و ممکنه آسیب ببینه....در سلاح های کمر شکن با حرکت ناگهانی اسلحه اگر رو دوشتون باشه ممکنه کمر اسلحه باز بشه و اتفاق بدی برای اسلحه یا پشت لباستون بی افته...روی لوله هم خش میندازه که خوشایند نیست......

من پیچ جلو اسلحه که جلو قنداق رو به بدنه متصل میکنه ( همون که پایین تر از شکاف درجه نصب میشه ) عوض کردم و یه بلندتر انداختم روش....تقریبا نیم سانت بلندتره...یه واشر هم انداختم زیرش..البته باید یه تیکه پلاستیک یا چرم نازک هم بندازی زیر واشر تا بدنه قنداق رو خراب نکنه...میتونی یه گیره برای جلو بند ببندی به همون پیچی که عوض کردی و ته بند هم که به کفش قنداق وصل میشه....خلاص

البته در سلاح های کمر شکن اگه اون پیچ رو بلندتر کنیم چندتا مزیت دیگه هم داره....یکیش نصب بنده و دیگری نصب دوپایه دست ساز به اون پیچ ها هست که دیگه جلو خم شدن لوله جهت مسلح شدن رو نمیگیره و نمی خواد دو پایه و بند رو به لوله ببندی تا صدمه ببینه
راستی بچه ها ارسال های من به 222 رسید..خدا رحم کنه.....خیلی زیاد پای کامپیوتر میشینما

یا علی
سلام دوستان .
اگه كسي درخصوص نصب بندروي AT44pa ايده اي داره لطفا راهنمايي كنه ممنون ميشم .
(2012-06-01 11:18 PM)karami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان .
کرمی جان برای اتصال قسمت عقب که مشکلی ندارید مثل bt65 میتوانید حلقه را تعبیه کنید قسمت جلو هم قبلا دوستان برای pa پیشنهاد دادند البته امکان اتصال حلقه کمربند به تانک تفنگ (مخزن)‌ هم وجود دارد ولی قسمت نشان داده شده در بچگی قنداق هم مناسب میباشد.
محلها را در عکس نشان دادم Khansariha (256)
[تصویر: 13386244001.jpg]
(2012-06-02 11:42 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-01 11:18 PM)karami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان .
کرمی جان برای اتصال قسمت عقب که مشکلی ندارید مثل bt65 میتوانید حلقه را تعبیه کنید قسمت جلو هم قبلا دوستان برای pa پیشنهاد دادند البته امکان اتصال حلقه کمربند به تانک تفنگ (مخزن)‌ هم وجود دارد ولی قسمت نشان داده شده در بچگی قنداق هم مناسب میباشد.
محلها را در عکس نشان دادم Khansariha (256)
[تصویر: 13386244001.jpg]
ازراهنمايي جنابعالي خيلي متشكرم .
سلام بر دوستان عزیز و گل خودم.....چه خبرا..چطورید؟

دوستان به لطف خدا امروز تونستم با خرید 11000 تومان لوازم و صرف 1 ساعت وقت به افسانه جونم بند ببندم...

مواد لازم :

یک عدد کفش قنداق چرمی محکم که من به قیمت 5000 تومان تهیه کردم...بچه پولدارا میتونن از مدل 50000 تومانیش استفاده کنندKhansariha (214)Khansariha (214)
[تصویر: 13390722782.jpg]

یک عدد بند چرمی اسلحه به مبلغغ 5000 تومان...مطلب بالا شامل این مورد هم میشه...منظورم همون جریان پولدارن عزیز هست
[تصویر: 13390722783.jpg]

چند قطعه فلزی که بستگی به شانستون داره که چه مدلیش گیرتون میاد..البته حتما گیرتون میاد..ولی خوب مدلاش فرق فوکوله..( البته لازم به ذکر هست این قطعات شامل بند بالا در مورد پولداران عزیز نمیشه...آخه کلا ارزونه...مگه اینکه بدین از طلا بسازن
[تصویر: 13390722781.jpg]

دوستان عزیز اون قطعه ای که بند چرمی بهش وصله رو باید به کفش قنداق بدوزید......با نخ کفشدوزی بدوزید تا محکم بشه...البته میتونید بدید خود چرم کارا یا کفشدوزا با چرخشون براتون ظریف و خوشکل بدوزن...ما که شانس نداشتیم...طرف چرخش خراب بود...ما هم با دست دوختیم
[تصویر: 13390724881.jpg]

خوب بعد از اون میرسیم سر جای بند جلو که قبلا گفته بودم ( منظورم در چند پست قبل تره) که میتونید پیچ جلو اسلحه رو با یک مدل بلندتر تعویض کنید تا بشه بهش حلقه برای جای بند بست....البته دوستان جهت جلوگیری از خش افتادن و تراشیده شدن رنگ قنداقتون باید از واشر پهن استفاده کنید...زیر واشر هم یه لایه چسب یا پارچه نازک بزارید تا رنگ قنداق خراب نشه
[تصویر: 13390724882.jpg]
[تصویر: 13390724883.jpg]

سپس به دوسر بند خریداری شده اون گیره های برنجی رو میبندید و پس از آن گیره ها رو به اسلحه متصل میکنید....

سپس نمک و فلفل رو اضافه کرده به مدت 20 دقیقه میزارید بجوشه...........اوخ اوخ...ببخشید..رفتم تو فاز آشپزی......چرا منو تو این موقعیت قرار میدید؟...کیهههههه....کیههههههه...کی منو صدا کرد؟؟؟!؟؟!؟!!؟Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

[تصویر: 13390724884.jpg]

افسانه جون در حالت آویزونKhansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)
تاب تاب عباسی...خدا منو نندازیKhansariha (215)Khansariha (215)
[تصویر: 13390724885.jpg]

دوستان اگه کسی انتقادی داره لطفا نگه چون من اصلا جنبه انتقاد پذیری ندارم....ولی اگه پیشنهادی دارید پس از شنیدن صدای بوق پیشنهاد خود را بگذارید....بووووووووووووق ق ق ق

یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)
(2012-06-07 04:17 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز و گل خودم.....چه خبرا..چطورید؟

دوستان به لطف خدا امروز تونستم با خرید 11000 تومان لوازم و صرف 1 ساعت وقت به افسانه جونم بند ببندم...

مواد لازم :

یک عدد کفش قنداق چرمی محکم که من به قیمت 5000 تومان تهیه کردم...بچه پولدارا میتونن از مدل 50000 تومانیش استفاده کنندKhansariha (214)Khansariha (214)
[تصویر: 13390722782.jpg]

یک عدد بند چرمی اسلحه به مبلغغ 5000 تومان...مطلب بالا شامل این مورد هم میشه...منظورم همون جریان پولدارن عزیز هست
[تصویر: 13390722783.jpg]

چند قطعه فلزی که بستگی به شانستون داره که چه مدلیش گیرتون میاد..البته حتما گیرتون میاد..ولی خوب مدلاش فرق فوکوله..( البته لازم به ذکر هست این قطعات شامل بند بالا در مورد پولداران عزیز نمیشه...آخه کلا ارزونه...مگه اینکه بدین از طلا بسازن
[تصویر: 13390722781.jpg]

دوستان عزیز اون قطعه ای که بند چرمی بهش وصله رو باید به کفش قنداق بدوزید......با نخ کفشدوزی بدوزید تا محکم بشه...البته میتونید بدید خود چرم کارا یا کفشدوزا با چرخشون براتون ظریف و خوشکل بدوزن...ما که شانس نداشتیم...طرف چرخش خراب بود...ما هم با دست دوختیم
[تصویر: 13390724881.jpg]

خوب بعد از اون میرسیم سر جای بند جلو که قبلا گفته بودم ( منظورم در چند پست قبل تره) که میتونید پیچ جلو اسلحه رو با یک مدل بلندتر تعویض کنید تا بشه بهش حلقه برای جای بند بست....البته دوستان جهت جلوگیری از خش افتادن و تراشیده شدن رنگ قنداقتون باید از واشر پهن استفاده کنید...زیر واشر هم یه لایه چسب یا پارچه نازک بزارید تا رنگ قنداق خراب نشه
[تصویر: 13390724882.jpg]
[تصویر: 13390724883.jpg]

سپس به دوسر بند خریداری شده اون گیره های برنجی رو میبندید و پس از آن گیره ها رو به اسلحه متصل میکنید....

سپس نمک و فلفل رو اضافه کرده به مدت 20 دقیقه میزارید بجوشه...........اوخ اوخ...ببخشید..رفتم تو فاز آشپزی......چرا منو تو این موقعیت قرار میدید؟...کیهههههه....کیههههههه...کی منو صدا کرد؟؟؟!؟؟!؟!!؟Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

[تصویر: 13390724884.jpg]

افسانه جون در حالت آویزونKhansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)
تاب تاب عباسی...خدا منو نندازیKhansariha (215)Khansariha (215)
[تصویر: 13390724885.jpg]

دوستان اگه کسی انتقادی داره لطفا نگه چون من اصلا جنبه انتقاد پذیری ندارم....ولی اگه پیشنهادی دارید پس از شنیدن صدای بوق پیشنهاد خود را بگذارید....بووووووووووووق ق ق ق

یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)

سلام
بدک نیست.اما اگر میخوای از بندش برای حمل اشتفاده کنی این راهش نیست.جواب نمیده.
اولا"اونی که به چرم بستید از اون مدلی استفاده کنید که داخل قنداق پیچ میشه و اگر هم دلتون نمیاد قنداق سوراخ بشه باید جای بند زیر قنداق قرار بگیره و نه بغل چون نه تعادل داره و باعث چرخیدن یا فشار اومدن به کفش قنداق میشه.
قسمت جلو هم فشار زیادی به قنداق میاره و ممکنه اگر در حالتی که تفنگ روی کولتون هست از یه ارتفاع بپرید قنداق از محل شکافی که برای حرکت اهرم وجود داره بشکنه.
اون نمونه ای که توی پست شماره 45 همیت بحث نشون داده شده بهترین هست و من کازرون خریدم 6 هزار تومن البته جلو و عقب هردو و بسیار عالی و با دوامه و روی وایرخ 80 نصب کردم و به خوبی جوابگوی وزن هست.
.قنداق را هم سوراخ کن.دلت بیاد.
دور لول و قسنت های قنداق هم حتما تایپ های نایلونی بپیچ.
هدف فقط کمک به شماست و نه انتقاد دوست عزیز
یا علی
اینا که فرمودید که انتقاد نبود...اینا از همونایی بود که گفته بودم پس از شنیدن صدای بوق بگذارید...پیشنهاد بود و خیلی سازنده

راستی بند جلو رو به بدنه اسلحه پیچ کردم..فکر نکنم به قنداق فشار بیاره

یه چند وقت با اینا سر میکنم..اگه دیدم اذیت میکنه حتما از لوازم نصب بند سوزنی استفاده میکنم

ممنون از راهنماییتون

یا علی
آقایون سلام. اگه زحمتی نباشه میخواستم یکی از دوستان مدل بهترین مدل بند برای دیانا 52 رو توضیح بدین (با رسم شکل) نمره 25%
دو تا مدل آوردم خخخخخخخخخخخخخخخ
فعل آخرم جمع بستم. کلا نگارش در حد ...!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع