انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت جای بند برای سلاح بادی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
دوست عزیز ممنون از شماKhansariha (8)
فقط لطف کنین بابت رعایت حال همه دوستان یه کم حجم عکسها رو کم کنین.با سرعت بالا هم این صفحه بزور لود شد چه برسه به دایل آپ.
من معذرت میخوام چشم حتما Khansariha (226)
سلام به همگی
[تصویر: 13311177361.png]
دوستان این هم بندیست که دیروز توی کمد پیدا کردم بستمش روی شادو هزارم! البته باید یک راهی پیدا کنم که هی رودار شل نشه و همچنین یک کاور براش بدوزم که به لوله فشار نیاد.
یه نکته گفتم شاید بد نباشه بگم ممکنه بعضی ها فکر کنند که برای نصب بند بر روی 54 52 یا 56 میشه روی لوله حساب کرد اما باید بگم که اینها لوله سه لایه دارند که لوله اصلی یا همون لوله ی مرکزی خیلی نازکتر آخرین لیه خارجی هست و آسیب پذیر مخصوصا با توجه به وزن بالای تفنگ ممکنه تاب برداره پس کلا بی خیال
[تصویر: lole_54.jpg]

Khansariha (8)
سلام برای بند 350 هم میشه مثل460 عمل کرد؟
این یـ طرح سفارشی برای آقا احسان!
مواد لازم:
مقدار کمی پارچه(پلنگی باشه خفن تر میشه!)-یک عدد بند چرمی یا بند برزنتی(میشه از این کمربند های سربازی ها هم استفاده کرد)
ساختنش هم خیلی راحته. فقط باید محل اتصال بند به پارچه رو چند دور با چرخ رد شد تا محکم محکم بشهKhansariha (8)
[تصویر: miwny56wl34lh7v1j9wn.png]
به به...امیر جون خیلی ممنون...طرح جالبیه

ولی یه مسئله که اذیت میکنه طو زیاد اسلحه هست و با اون فاصله کم بین دو محل اتصال بند اسلحه تعادل نداره...بند باید از ته قنداق تا ابتدای لوله باشه تا اسلحه رو کول تعادلش حفظ بشه
اون هم راه داره که هر موقع تونستم میذارم. این هم که گفتی تعادل نداره...والو ما وقتی رو شادو پیدادش کردیم مشکلی نداشت...از کوه هم باها بالو رفتم.
مخلصیمKhansariha (8)
عزیزم شبه هم لولش از افسانه کوتاه تره هم وزنش کمتره
اینا رو هم باید در نظر گرفت
در این صورت دو تا راه وجود داره:
1- براش یـ کاروی کامل بدوزی و بند رو وصل کنی به ته قنداق.
2- این طرح رو پیداه کنی:
[تصویر: 1nqt0ae4trw2cqnr5jmo.png]
البته دیگه هرچی فاصله ها بیشتر باشه بهتره...من عجله ای کشیدمشKhansariha (226)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع