انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت جای بند برای سلاح بادی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(2014-07-03 04:45 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایrezamslmدر عکس آخری که گذاشتی که با یک بند سفید بستی بنظرم ضعیف کار شده و اگر تفنگ روی دوش باشه و چند بار از جایی بپری پاره میشه و تفنگت میخوره زمین.Khansariha (8)
اون بندای سفید برا ساخت آویز استفاده میشه و فوق العاده محکمه و در عین حال نرم.یه لایشو خودم با دست نتونستم پاره کنم. اینجا سه تا بند دولایه استفاده کردم از همه لحاظ بسیار مقاومه خیلتون راحت همه جوره تستش کردم
بعدشم وقتی تفنگ روی دوش هست نباید از جایی پرید ممکنه به پیچ هم آسیب برسهKhansariha (8)

(2014-07-03 04:15 AM)muzik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اینم از ایده من که خیلی خوب جواب داده واسم .مواد لازمم یک نوار پلاستیکی مشکی و یک کمربند برزنتی که از فروشنده لوازم نظامی تهیه کردم که شد روی هم 6تومان . روش کارم خیلی راحته . فقط نمی دونم چه طور باید عکساشو اینجا بگذارم
سلام دوست عزیز به انجمن خوش اومدی
اینجا توضیح داده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همونطور که قبلا گفتم از همه لحاظ محکمه
Khansariha (8)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکر از دوست خوبم که برای قرار دادن عکس منو راهنمایی کردن

با سلامKhansariha (8)
دوستان آیا روش دیگه ای برای بستن بند برای 52 به جز استفاده از پیچ بزرگتر و گیره در قسمت جلو وجود داره؟در قسمت قنداق میشه با کفش قنداق و دوختن حلقه به اون مشکل رو حل کرد ولی برای قسمت جلو مشکل دارم!Khansariha (226)
حقیقتش چون میترسم واسه پیچ مشکلی پیش بیاد و باعث صدمه دیدن سلاح بشه یه ایده ای به ذهنم رسید میخوام نظر شما عزیزان رو هم بدونم ممنون میشم راهنمائیم بفرمائیدKhansariha (48)
میخوام واسه قسمتی که تو عکس زیر مشخص کردم یه تیکه چرام بدم تا به اون اندازه ببرن و دو سرش رو با پانچ سوراخ کنن همانند کفش قنداق و اون رو به دور قسمتی که مشخص کردم محکم ببندم بطوری که قسمتی که پانچ شده روی سلاح باشه و قسمت سالم چرم قسمت زیر سلاح باشه.میخوام روی قسمت سالم چرم همانند حلقه ای که کفش قنداق میدوزم یه حلقه بدوزم و بند رو بهش وصل کنم. حالا منتظر نظرت و راهنمائی های شما عزیزان هستم Khansariha (215)Khansariha (256)[تصویر: 14052351321.jpg]
سلام یحیی جان Khansariha (8)
منم قبلا به فکر این راه افتاده بودم ولی چرم فک کنم بر اثر تحمل وزن سلاحت کش بیاد و گشاد بشه در ثانی هر چقدرم بنداشو محکم ببندی سر جاش ثابت نخواهد موند و به سمت لوله سر میخوره(وقتی تفنگ رو دوشته)
من با آقا مسیح راجع به پیچ جلویی صحبت کردم گفت خیالت راحت چیزیش نمیشه
خودتم اگه رعایت کنی دیگه مشکلی نیست
با سلامKhansariha (8)
رضا جان ممنون از راهنمائیت.اتفاقا روشی که شما استفاده کردی بنظرم از اینکه بجای پیچ اصلی خودش از پیچ بلندتری استفاده کنی بهتر باشه.درسته؟ واسه بستن پیچ مشکلی نداشتی؟بندی که گذاشتی موقع بستن پیچ اذیت نمیکنه و میذاره پیچ تا آخر سر جاش بره؟ بنظرت به جای بندی که واسه پیچ استفاده کردی چه چیز دیگه ای میشه استفاده کرد؟Khansariha (8)
بندی که من زیر پیچ بستم ضخامت و پهناش از بندی که روی دوش قرار میگیره کمتره و زیر پیچ رو خیلی کم اشغال میکنه و احتیاجی به پیچ بلندتر نبود و خیلی هم راحت بسته شد
شما میتونی از یه پیچی که جای اتصال بند داره بجای پیچ اصلی استفاده کنی Khansariha (8)
(2014-07-14 03:58 AM)rezamslm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بندی که من زیر پیچ بستم ضخامت و پهناش از بندی که روی دوش قرار میگیره کمتره و زیر پیچ رو خیلی کم اشغال میکنه و احتیاجی به پیچ بلندتر نبود و خیلی هم راحت بسته شد
شما میتونی از یه پیچی که جای اتصال بند داره بجای پیچ اصلی استفاده کنی Khansariha (8)

با سلامKhansariha (8)
رضا جان منم واسه 52 جای بند درست کردمKhansariha (219) برای پیچ جلویی کاری تقریبا همانند کاری که شما انجام دادی انجام دادم ولی برای قسمت قنداق با مته شماره4 یه سوراخ ریز توش زدم و یه پیچ مخصوص جای بند بهش زدم برای این کار از یه پیچ کوچیک استفاده کردم.اوایل میخواستم یه حلقه به کفش قنداق بدوزم ولی متوجه شدم که تو دراز مدت هم چرو کش میاره و همینکه یکی دو مورد سراغ داشتم که کلا کنده شدن(البته اونا 52 بودن) برا همین من یه گیره به قنداق پیچ کردم.انشالله در اولین فرصت عکسشو میذارمKhansariha (48)
با سلامKhansariha (8)
دوستان همونطور که قول داده بودم عکسای بندی که برا 52 انداخته بودم رو میذارم امیدوارم که دوستان بنده رو از نظراتشون بی بهره نذارن(کل هزینه 35000 تومن). در مورد سوراخ کردن قنداق یه توضیح کوچیک بدم و اون اینکه از 3-4 تعمیرکار سلاح واسه سوراخ کردنش پرسیدم و گفتن که مطمئنا مشکلی نخواهد داشت منم یه حلقه کوچیک پیدا کردم و سوراخ کردن قنداق با مته شماره4 تونستم بند رو نصب کنم در مورد بند سیاه هم این توضیح رو بدم که دولایه از بند رو اول کامل بهم دوختم بعد جای پیچ رو با هویه درآوردم و بعد از گذاشتن و بستن پیچ دو طرف بند رو با نخ کفش دوزی دوختم که محکم محکم شد.ایده ای که آقا رضا تو پست 59 همین تایپیک گذاشتن خیلی کار ساز شد.جا داره همینجا از ایشون هم تشکر کنمKhansariha (8).
[تصویر: 14059504401.jpg]
[تصویر: 14059504402.jpg]
[تصویر: 14059504404.jpg]
[تصویر: 14059504405.jpg]
دوستانی که تجربه ساخت جای بند برای تفنگ بادی کرال ایر ریفل رو دارن یا اگه ایده یا پیشنهادی دارن در اختیار بنده بزارن تا از تجربیاتشون استفاده کنم و یه جای بند واسه تفنگم بسازم ...ممنون
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع