انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت کاور برای سلاح یا...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
دوستان یه برسی که کردم دیدم تایپیکی با این عنوان نیاز هست چون به صورت پراکنده نسبت بهش بحث شده بود اما یه تایپیک مستقل میتونه توی جمع بندی موضوع کمک بهتری باشه. پس سعی داریم در اینجا درباره ی ساخت کاور و روش ها یا ایده های ساخت کاور برای تفنگ یا هر چیزی که مثل دوربین بپردازیم
اره پراکنده بود واقعا،یه تاپیکم بود بنام ساخت کاور برای پی سی پی ولی این کلی تره،اگه بشه پست های اونها به اینجا اضاف بشه بهترهKhansariha (256)
برای شروع،، مدتی بود به فکر ساخت کاور برای مدل 54 بودم یه مشکلی که این تفنگ داره به خاطر سیستم آنتی شوک بودن خود بدنه تفنگ بسبت به قنداق در حرکت هست و اگه کاوری روی اون قرار بگیره میتونه باعث عدم حرکت تفنگ روی ریلش و در نتیجه کار نکردن سیستم آنتی شوک بشه و یا مشکل دیگه ای که میتونه ایجاد کنه به علت حرکت تفنگ در صورت وجود کاور روی سطح فلزی میتونه باعث سایش زاج هم بشه، پس در طراحی کاور برای این مدل نمیشه به روش های قبل تکیه کرد و یه ایده جدید لازمه.
ایده ی من اینه:
مواد لازم
1 یک عدد دیانا 54 یا 56
2 پارچه به ابعداد حدود 15*50 سانتی متر (زیاد هم هست)
3 برچس های مخصوص کفش (چیک) 2 عدد نوار دولایه به طول حدود 40 سانتی متر

همینطور که ملاخظه میفرمایید

[تصویر: 0_1_.jpg]

پس از فراهم آوردن مواد و وسایل لازم
ابتدا چیک (یا هرچی که اسمش هست! از فروشگا های لوازم خیاطی یا کفاشی گیر میاد)
و بیشتر توی کفش ها دیدم

[تصویر: 0_3_.jpg]

[تصویر: 0_2_.jpg]

رو که به صورت نواری هست باید به یه طریقی به اینجای قنداق نصب کنیم که هنوز ه نتیجه خاصی نرسیدم یه چسبی نیاز هست که هرموقه لازم بشه بدونآسیب گزاشتن یا کثیف کردن قنداق بشه دوباره جداش کرد که هنوز نظری ندارم کسی نظری داره خوشحال میشیم به ما هم بگه

[تصویر: 0_4_.jpg]

[تصویر: 0_5_.jpg]

و طرف دیگه ی چیک رو به پارچه میدوزیم

[تصویر: 0_6_.jpg]

البته باید در نظر داشت که از هردو جای پیچ که در زیر تفنگ قرار دارن هم میشه به خوبی استفاده کرد و به وسیله سوراخ کردنش لون زیر هم به پیچ ها متصل میشه و برای باز کردن تفنگ هم نیازی به خارج کردن کاور نیست

[تصویر: 0_8_.jpg]

و آخرشم یه همچین چیزی مد نظر هستKhansariha (8)

[تصویر: 0_7_.jpg]

هنوز که نساختمش اما ایده جالبیه Khansariha (8)
دوست عزیز بجای چسب از دکمه استفاده کنید و بجای پارچه از چرم چون بهتر حات میگیره من برای تفنگم ساختم یه عکس میزارم اگر مشکلی بود بگین تا بیشتر توضیح بدم البته بند تفنگم درست کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (399)
اینم جای بند تفنگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (226)
اقا مسعود پیشنهاد میکنم جای دیگه ای برای بند پیدا کنید لول اسلحه حساسه و با کوچکترین حرکت شما عدم دقت رو دارین بنظر جای مناسبی برای بند انتخاب نکردید .
(2012-02-27 10:54 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا مسعود پیشنهاد میکنم جای دیگه ای برای بند پیدا کنید لول اسلحه حساسه و با کوچکترین حرکت شما عدم دقت رو دارین بنظر جای مناسبی برای بند انتخاب نکردید .

مسیح جان ممنون از راهنماییت راستش من هرچی فکر کردم به نتیجه نرسیدم ممنون میشم راهنماییم کنید اخه فقط لوله مونده و کپسول جای دیگه ای برای بند نداره راستش نمیخوام قنداقو سوراخ کنم Khansariha (8)
آقا مسعود عزیز چرا از قسمت بالایی کاور برای اتصال بند استفاده نمی کنین؟به نظرتون راهی نیست که یه جای بند رو خود کاور در بیاد؟Khansariha (8)
(2012-02-27 03:27 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مسعود عزیز چرا از قسمت بالایی کاور برای اتصال بند استفاده نمی کنین؟به نظرتون راهی نیست که یه جای بند رو خود کاور در بیاد؟Khansariha (8)

دوست عزیز یکبار این کارو کردم ولی چون جنس کاور چرم هست وتحت فشار کاورو گشاد میکنه مجبور شدم یه کاور دیگه درست کنم

Khansariha (226)
مسعود جان راهی جز سوراخ کردن نیست . خوب چون منهم با شما هم نظر بودم از این کار منصرف شدم و رین رو برای جای بند سوراخ نکردم .Khansariha (8)
من که به شخصه قبول ندارم واسه اسلحه کاور بکشم!
به نظرم همینطوری قشنگتره...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع