انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت کاور برای سلاح یا...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
اینم من درست کردم اولش خجالت میکشیدم بذارم!! خوب نیست ولی از خش افتادن جلوگیری میکنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو که خیلی خوب درستش کردی.
خجالت کجا بود؟؟؟!!! به این تر و تمیزی. باور کن بدی من نمیتونم نصف اینم تمیز درش بیارم.
عالیه دستت درست مردددددددددددد
(2014-04-07 04:13 PM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم من درست کردم اولش خجالت میکشیدم بذارم!! خوب نیست ولی از خش افتادن جلوگیری میکنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز بابت ساخت کاور بهتون تبریک میگم ولی به نظر میرسه قسمت ته قنداق کمی پارچه به قنداق چفت نشده و به قولی شارچه اون قسمت کمی گشاده ( شاید تو عکس اینجور باشه )
اگر پارچه کمی چسبون تر شه به نظرم بهتره
Khansariha (8)
(2014-04-07 10:05 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-07 04:13 PM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز بابت ساخت کاور بهتون تبریک میگم ولی به نظر میرسه قسمت ته قنداق کمی پارچه به قنداق چفت نشده و به قولی شارچه اون قسمت کمی گشاده ( شاید تو عکس اینجور باشه )
اگر پارچه کمی چسبون تر شه به نظرم بهتره
Khansariha (8)

ممنون دوست عزیز خیلی پارچه خراب کردم تا اینو درست کردم .با چرخ خیاطی مادرم دوختمش .اره زیرش گشاده دارم درستش میکنم Khansariha (8)
با سلام
اگر کسی وایرخ 80 را چرم دوزی کرده لطفا عکساشو بذاره
سلام بر دوستان عزیز
خواستم ببینم اگر دور سلاح ر و با نوار تایپ دو چرخه بپوشونیم رنگ سلاح آسیب نمیبینه ؟ در ضمن منظورم قنداق چوبیه
(2014-05-06 07:59 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز
خواستم ببینم اگر دور سلاح ر و با نوار تایپ دو چرخه بپوشونیم رنگ سلاح آسیب نمیبینه ؟ در ضمن منظورم قنداق چوبیه

بله دوست عزیز
کاملا رنگ رو خراب میکنه
در کوتاه مدت (حدود 6 ماه) من روی سی اف ایکس بسته بودم که نهایتا منجر به 2 رنگ شدن قنداقش شد (که اگه نور رو زاویه دار به اون میتابوندم رد لاستیک ها مشخص بود و اصلا پاک نمیشد تا خودش به مرور در طی چند هفته پاک شد و اخرین اثارش رو با پولیش پاک کردم)
در بلند مدت هم که کاملا مخربه.یه دیانا 27 دارم که از 40 سال پیش نوار پیچ شده بود.بعد از باز کردن نوار دیدم که نوار طی این مدت فاسد شده و به رنگ قنداق چسبیده و رنگ اون رو از بین برده که مجددا مجبور به رنگ کردن اون شدم
Khansariha (8)
به هیچ عنوان از این نوار ها استفاده نکنید چون اگه قنداق خط بیفته قشنگ تره تا این که به این روز بیفته !
سلام. به همگی
دوستان من یه کاور میخوام واسه 52 درست کنم. با چرم. اگه کسی اندازه های دقیق (کاور به تفنگ بچسبه و تکون نخوره ) رو داره اینجا قرار بده تا استفاده کنیم .
راستی چرم خوبه ؟ یا چیز دیگه ای استفاده کنم؟Khansariha (8)
دوستان تو تهران چرم از کجا سراغ بگیرم؟ بورس خاصی دارن؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع