انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت کاور برای سلاح یا...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام به بچه های گل شکارچی .اینم از جعبه اسلحم که گفته بودم تموم بشه عکسشو میذارم.
airrifle.com/uploadcenter/][تصویر: 13550373841.jpg][/url
این هم از نمایه دیگه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا babakdana بخاطر رعایت نت دیگر دوستان و لود شدن صفحه سایز عکسها را کوچک انتخاب کنید . ممنون Khansariha (8)
ای ول آقا بابک! عالی شده...
روی چشم.
سلام اینم اسلحه ی ما

چند روز پیش چند تا کاور برای سلاح درست کردم و عکساشو براتون قرار میدم
جنس کاور از چرم اشبالت
دارای استحکام و لطافت زیادی میباشد و تنوع رنگی فراوانی دارد
[تصویر: 13591321311.jpg]
[تصویر: 13591321313.jpg]
[تصویر: 13591321312.jpg]
(2013-01-25 08:21 PM)AliBB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روز پیش چند تا کاور برای سلاح درست کردم و عکساشو براتون قرار میدم
جنس کاور از چرم اشبالت
دارای استحکام و لطافت زیادی میباشد و تنوع رنگی فراوانی دارد
[تصویر: 13591321311.jpg]
[تصویر: 13591321313.jpg]
[تصویر: 13591321312.jpg]

با نام خدا و سلام

علی خان (اگه اسمتون رو درست گفته باشم)
کاراتون قشنگ شده ، آفرین داره Khansariha (48)

فقط چرم رو باید از کجا تهیه کرد ؟؟؟ تهران یا اصفهان رو اگه دوستان بگند ممنون میشم

و این که با چه نخی باید دوختشون ؟؟؟

با سپاس
اون طور که من از ایشون پرسیدم گویا این چرم هر قطعه 30 * 30 قیمتش بین 3 تا 5 تومتن هست و در همئان و تبریز گویا ارزان هست .باید برم ببینم در تهران سمت میدان مخبر الدوله چند میدند .
این نوع چرم از پوست گاو تهیه میشه که اگه توی نت تحقیق کنید بیشتر باهاش آشنا میشید .
اسمش اشبالت هست و بیشتر برای لایه های داخلی کیف استفاده میشه و قیمت نسبتا ارزونی داره که واحد فروشش به این صورته که هر 30در30 سانتیمترش از 3000 تا 4000 تومن قیمت داره البته تبریز و همدان باید ارزونتر باشه چون بیشتر کارگاهای تولیدیش اونجاس.
رنگهای متنوعی داره و بسیار محکمو با دوام و لطیف هست . به دلیل انعاط پذیری خوب میشه فرم قنداق رو بعد از روکش کردن نگه داشت .
دوستان شیرازی میتونن به بازار وکیل سر بزنن . اردو بازار معدن چرمه و مغازه چرم سعید انواعشو داره
موفق باشید
سلام
دوستان من اسلحم رو تازه خریدم یه هانتر آی جی تی
قنداق چوبیه و می خوام براش یه کاور بسازم چون حساسم روی تمیزیشKhansariha (290)
کسی می تونه راهنماییم کنه که بسازم؟
بعد این یه کیف هم میخوام بسازم حالا ببینم چی میشه میتونم این کاور رو بسازم یا نه
ممنون
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع