انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت کاور برای سلاح یا...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون محسن جان Khansariha (8)
پارچش همون پارچه موجود تو بازار برای لباس های نظامیه ،خدمت مقدس سربازی...Khansariha (256) فکر میکنم این طرحش برای مرزبانی باشه میتونی متری یا کیلویی بخری .
قیمت متریش اینجا 8000تومن بود.

برای مسلح کردن هم جوری طراحیش کردم که مانع نشه اما یه مقدار کمی سرعت ساچمه گذاریو کم میکنه...
اما راضیم ازش ، هم جلو خط وخش میگیره هم توی مناطق باز تفنگ خیلی کمتر تو چشمه... Khansariha (8)
آفرین نیما جون. چیز خوبی شده.
در ضمن این پارچه ی خدمت سپاه هست.
سلام دوستان
این هم کاوری که از چند لایه چرم مصنوعی ساخته شده است که قابلیت نصب دو پایه را هم دارد.
یک ورقه آلومینیومی بین چند لایه چرم بصورت فیت و کاملا محکم قرار گرفته است که دو پایه توسط یک پیچ و مهره به آن متصل می گردد و کاور خیلی فیت وارد تفنگ می شود.

[تصویر: DSCN0399.jpg]

[تصویر: DSCN0401.jpg]

البته کفش قنداق هم در دست ساخت است که بزودی تصاویرش را قرار می دهم.
یک بند هم از دو پایه به کفش قنداق متصل می گردد.
اینم کاور بنجامین من که از ظهر تا الان کلافم کرد تا درست شد!
البته هنوزم جای تغیرات و کار داره.
از دوستان هم اگه کسی نظری پیشنهادی چیزی داره با کمال میل میپزیرم.
[تصویر: 13635348281.jpg]

(2013-03-17 07:19 PM)theanimal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم کاور بنجامین من که از ظهر تا الان کلافم کرد تا درست شد!
البته هنوزم جای تغیرات و کار داره.
از دوستان هم اگه کسی نظری پیشنهادی چیزی داره با کمال میل میپزیرم.
کاور نسبتا خوبی شده.
از چه پارچه ای استفاده کردی؟
اگه از پارچه مزغوب تر یا نظامی استفاده میکردی خیلی قشنگ تر میشد.
اون قسمت دسته تفنگت هم که میبنی چروک شده به نظر من دسته رو بی خیال شو و فقط خود قنداق رو کاور بکش.
اگر بخوای دسته رو هم کاور بکشی باید بری به فکر چرم باشی که بشه بهش حالت داد.
اون لبه های پارچت رو هم بدی داخل قشنگ تره.
درود
این پارچه نیست یه نوع چرم مصنوعیه(فروشنده میگفت پوست ماریه خخخ)
از طرح نظامیم خوشم نمیاد
واسه چروکاشم دوست داشتم همش بره زیر کار که محافظت بشه
کلا هم قصدم محافظت هستش تا زیبایی
یادش بخیر درست یکی دو هفته قبل از امتحانات دی و شروع نمایشگاه بود که رفتم بازار و چرم برای کاور تهیه کردم.
و بالاخره چند وقت پیش دست به کار شدیم و کاورش را درست کردیم.به جای این که من درست کنم پدرم درست میکرد و من کمکش میکردم(کار برعکس شده بود خخخخخ)
چند شب پیش هم کارش کامل تموم شد و همون موقع توی تاپیک شب زنده دار ها اعلام کردم که اسمش عوض شده و از عقاب به عقاب سیاه تبدیل یافته.
چقدر خوشگل تر میشد اگه یه دوپایه و سایلنسر فابریک 56 سرش بود.Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)
[تصویر: 13644822191.jpg]
[تصویر: 13644853172.jpg]
[تصویر: 13644822192.jpg]
[تصویر: 13644822204.jpg]
[تصویر: 13644853171.jpg]
تنها ایرادی که توی کاور کشیدنش بود این شد که پدرم گفت برای قسمت قبضه فکر خیلی خوبی داره و چرم کفشک قنداق را کم تر بریدیم که بعدا متوجه شدم زیاد اون طرحی که پدرم داشت جالب نیست و اسلحه از خوش دستی میفته،برای همین دوباره چرم بهش اضافه کردیم(با چسب قطره ای که خیلی خوب میگرفت)و برای همین دو تیکه شده و اون هم بند اضافه از بستن پایین کفشک بود که دور قنداق پیچیده شد.
و همچنین در لبه های چرم(برای کفشک قنداق)یه سیخ جگیری گذاشتیم و بعدش دوختیم که اون فلز باعث بشه فشاری که بند روی چرم میاره توی کل چرم پخش بشه و کار زیبا تر در بیاد(البته بعدش متوجه شدم اگه اونا را نمیزاشتیم چرم توی کشیدن ها تیکه و پاره میشد خخخ)و همچنین لبه هایی که درست شد توی زیباییش نقش به سزایی داشت.Khansariha (256)
و هیچ کجا به بدنه قنداق چسب زده نشد،مگر در داخل قنداق که میخواستم لبه های چرم صاف باشه(البته چسب،چرم به چرم زدیم اما چرم به قنداق فقط داخل قنداق بود) و همچنین هیچ مشکلی توی سیستم ریلی سلاح به وجود نیامدKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
در اخر بازم جا داره از پدرم تشکر کنم که ردیفش کرد.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
و همچنین دوباره اسمش را تغییر دادم و اسم جدیدش هست عقاب سیاه پوشKhansariha (256)
چرم هم چرم مصنوعی بود و تازه اون قدر از چرم اضافه مانده که بشه باهاش برای یه سلاح دیگه هم کفشک درست کرد(که برای بی 3 میخواهم درست کنم)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
راستی امیدورام طی چند روز اینده کیف سلاح هم تکمیل بشه و عکسش را بزارم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
البته وقتی نیمه کار بود اقا رضا(zaf) دیدن.و از اون موقع به همون شکل باقی مانده تا الان که توی تعطیلات کاملش کنیم.Khansariha (256)
با سلام خدمت اساتید
من برای تفنگ وایرخ 80 خواستم کاور درست کنم با پارچه نظامی ولی اصلا جالب نشده منم خیاطی بلد نیستم
می خواستم بدونم اگه قسمتهای چوبی و زاج روی لوله تفنگ رو با سلفون بپوشونم مشکل داره ؟
چون من فقط قصدم اینه که سلاحم خش نیوفته
(2013-06-10 11:32 AM)sinasina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید
من برای تفنگ وایرخ 80 خواستم کاور درست کنم با پارچه نظامی ولی اصلا جالب نشده منم خیاطی بلد نیستم
می خواستم بدونم اگه قسمتهای چوبی و زاج روی لوله تفنگ رو با سلفون بپوشونم مشکل داره ؟
لطفا یکی به این سوال من جواب بده
(2013-06-14 10:09 PM)sinasina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-10 11:32 AM)sinasina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید
لطفا یکی به این سوال من جواب بده

دوست عزیز ممکنه زیر سلفون رطوبت بمونه و حتی خود سلفون روی قسمتهای فلزی و چوبی رد بذاره.ترجیحا اگه این کار رو نکنی بهتره.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع