انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت کاور برای سلاح یا...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام خدمت دوستان عزیز
اینم از چرم دوزی وایرخ ۱۰۰ که باکلی صبرو حوصله و دقت انجامش دادم و بعد از اتمام کار خودم هم کلی حال کردم
امیدوارم که شما هم لذت ببرین
[تصویر: 13908226211.jpg]
[تصویر: 13908226212.jpg]
[تصویر: 13908226213.jpg]
[تصویر: 13908226214.jpg]
[تصویر: 13908224195.jpg]
[تصویر: 13908226215.jpg]
[تصویر: 13908227941.jpg]
[تصویر: 13908227942.jpg]
[تصویر: 13908227943.jpg]
[تصویر: 13908227944.jpg]
[تصویر: 13908227945.jpg]
[تصویر: 00012.jpg]
[تصویر: 00013.jpg]
یکی از دوستان در مورد طریقه ساخت این کاور قنداق پرسیده بود
برای قالب گرفتن من از کاغذ استفاده کردم که البته مقداری هم برای کشیدن و چسبیدن اون به بدنه کم کردم که زمان دوخت بچسبه به قنداق
برای دوخت هم جاهای دوختو علامت گذاری کردم و با سمبه مخصوص چرم سوراخ کردم که نخ راحت رد شه
از لحاظ قیمت خوب دو تا چرم کامل بز خریدم که اضافه هم اومد هر کدومو ۶۰ تومن خریدم
البته یکسری ابزار هم خردم که احتیاج بود
دوست من واقعا زیبا کار شده و البته چون کار خودتون بوده ارزش اون بیشتر خواهد بود. Khansariha (8) من که کلی با نگاه کردن به عکساش حال کردم و گفتم باید تو دستم بگیرم
کارتون واقعا عالی بود Khansariha (8)
(2014-01-27 10:36 PM)hamedeftekhari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز
اینم از چرم دوزی وایرخ ۱۰۰ که باکلی صبرو حوصله و دقت انجامش دادم و بعد از اتمام کار خودم هم کلی حال کردم

[تصویر: 13908912291.jpg]

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)
بسيار زيبا شده . در تاپيك وايروخ 100 كه عكس گذاشتيد چون تخصصي وايروخ هست نميشد اعلام نظر كرد ولي اينجا عنوان مي كنم . در تصوير فوق از حلقه هاي فلزي استفاده كرديد كه احتمال رد و يا خش افتادن بعيد نيست اگر حلقه هاي فلزي رو حذف مي كرديد ، بهتر نبود . البته اين يه نظر هست .Khansariha (8)

ولي در كل خيلي زيبا شده . Khansariha (8)]
دوست عزیز کار شما خیلی عالی و زیبا شده .آرش جان اتفاقا دیشب که عکسها را دیدم اولین نکته ای که به ذهنم رسید همین جا بندیهای فلزی بود .
بهتره که زودتر عوض بشود چون در اثر کوچکترین فشار قنداق زیبای وایرخ رنجور خواهد گشتKhansariha (226)
(2014-01-28 10:07 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-27 10:36 PM)hamedeftekhari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز

[تصویر: 13908912291.jpg]

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)
بسيار زيبا شده . در تاپيك وايروخ 100 كه عكس گذاشتيد چون تخصصي وايروخ هست نميشد اعلام نظر كرد ولي اينجا عنوان مي كنم . در تصوير فوق از حلقه هاي فلزي استفاده كرديد كه احتمال رد و يا خش افتادن بعيد نيست اگر حلقه هاي فلزي رو حذف مي كرديد ، بهتر نبود . البته اين يه نظر هست .Khansariha (8)

ولي در كل خيلي زيبا شده . Khansariha (8)]

سلام دوست عزیز
ممنون از دقت شما من بعد از پانچ این حلقه ها از پشت روی اونها رو با یک نوار چرم سرتاسر پوشاندم یعنی پشت این تیکه لب سرتاسر یک لایه چرم چسبونده شده و جای حلقه ها یک سوراخ کوچیک برای رد شدن بند هست.
حمید اقا احسنت . خیلی تمیز و حرفه ای کار کردین . من از نمونه های ساخت سمسارزاده دارم با اینکه احتمالا کار افرادی است که اینکاره هستند ولی نمونه کار شما کاملا برتره . اگه وقتشو دارید از دوستان هم سفارش قبول کنید . اولینش هم خودم هستم . البته چرم طبیعی
(2014-01-28 03:04 PM)hamedeftekhari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
ممنون از دقت شما من بعد از پانچ این حلقه ها از پشت روی اونها رو با یک نوار چرم سرتاسر پوشاندم یعنی پشت این تیکه لب سرتاسر یک لایه چرم چسبونده شده و جای حلقه ها یک سوراخ کوچیک برای رد شدن بند هست.

سلام و درود Khansariha (8)

بسيار عالي .

خيلي زيبا كار شده . اقا حامد اگر امكانش هست طريقه و روش دوخت . اندازه گيري براي دوستان قرار بدهيد . بالاخص اون روش دوخت كه زيبا شده . حتي نخ هايي كه بكار رفته واسه دوستان نام ببريد . تشكر
یه سوال جناب افتخاری
قسمت کفش قنداق سلاح چجوری باز میشه؟ باید دوخت ها رو باز کرد؟
یعنی کاو رو روی خود سلاح دوختید؟
(2014-01-29 12:19 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید اقا احسنت . خیلی تمیز و حرفه ای کار کردین . من از نمونه های ساخت سمسارزاده دارم با اینکه احتمالا کار افرادی است که اینکاره هستند ولی نمونه کار شما کاملا برتره . اگه وقتشو دارید از دوستان هم سفارش قبول کنید . اولینش هم خودم هستم . البته چرم طبیعی

درود
ممنون دوست عزیز از تعریف شما
در مورد چرم باید خدمت شما عرض کنم با سختی و دقت و زمانی که این کار میبره اصلاً ارزش اینو نداره که با چرم مصنوعی کار کرد من خودم بیشتر از چرم بز و فقط در قسمت ته قنداق برای مقاومت بیشتر و کیف خشاب برای محکم بودن و آهار داشتنش از چرم گاو استفاده کردم
در مورد سفارش هم بهش فکر نکرده بودم اما اگه خاسته باشین من در خدمتم.
(2014-01-30 11:36 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-28 03:04 PM)hamedeftekhari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز

سلام و درود Khansariha (8)

بسيار عالي .

خيلي زيبا كار شده . اقا حامد اگر امكانش هست طريقه و روش دوخت . اندازه گيري براي دوستان قرار بدهيد . بالاخص اون روش دوخت كه زيبا شده . حتي نخ هايي كه بكار رفته واسه دوستان نام ببريد . تشكر

درود
ممنون دوست عزیز
در مورد اندازه گیری من بوسیله کاغذ قالب میگرفتم و روی چرم پیاده و برش میدادم
قبل از دوخت هم جای تک تک سوراخ ها مشخص و توسط سمبه سوراخ شده
نخ هم که نخهای مخصوص چرم دوزی هستش که آهار خاصی داره و بسیار مقاوم هستن
روش دوخت هم که یک ضربدر زیر و یکی رو میباشد که با دقت توی عکس ها کاملا مشخص هست.
(2014-01-30 06:40 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال جناب افتخاری
قسمت کفش قنداق سلاح چجوری باز میشه؟ باید دوخت ها رو باز کرد؟
یعنی کاو رو روی خود سلاح دوختید؟

درود داداش
این کاور به جز خط زیر قنداق و یک خط قسمت سوراخ قنداق بقیه جاهاش دوخته شده بعد روی قنداق سوار و بقیه جاهاش روی قنداق دوخته شده
و برای باز کردن خوب باید همین دوخت های آخر که روی قنداق انجام شده و باز کرد که کار چندان مشکلی هم نیست.
در ضمن این نکته رو هم در مورد کیف خشاب بگم که بعد از دوخته شدن کیف روی قسمت کاور از زیر روی نخ ها چرم چسبونده شده که از ضربه احتمالی نخ به قنداق جلوگیری شود همانند اون حلقه های فلزی.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع