انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کلکسیون ساچمه .
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
بله برند نوریکا اسپانیایی است و تفنگ های خوبی هم داره اما این ساچمه رو در سایت های خارجی هم پیدا کردم و المانی بود.
(2022-02-03 05:53 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله برند نوریکا اسپانیایی است و تفنگ های خوبی هم داره اما این ساچمه رو در سایت های خارجی هم پیدا کردم و المانی بود.

فقط یک نکته میماند و اینکه در عکسی که قرار دادید انتهای آدرس سایت مخفف اسپانیا es درج شده نه مثلا de که دال بر آلمانی بودن آن باشد.
والا دیگه نمی دونم اما از کیفیت شون خوشم اومد ؛ هنوز وقت نکردم تست شون کنم بعد از تست نتیجه رو اعلام میکنم.
اما اسپانیا برای چی باید بنویسه المان خودش که خوبه جل الخالق
یه چیز جالب تر.
توی سایت نوریکا اسپانیا این ساچمه رو دیدم ؛ اونجا هم نوشته بود ساخت المان.
عجیب نیست ؟ اینا یا اسپانیایی هستن یا تحت لیسانس در المان تولید میشن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز.Khansariha (8)
عرض شود امروز رفتم ساچمه خریدم.
ساچمه های جدید ؛ دوتا گامو مگنوم و یه دونه اچ اند ان فیلد تارگت تروفی هستن.
یه دوتا از اون ار تی اس ها هم برای سرگرمی خریدم.
این ساچمه های جدید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکس کل خانواده محقر من :

عرض شود بین ساچمه های قدیم و جدید گامو مگنوم اختلاف وجود داره.
به روایت تصویر :

به عکس بالا دقت کنید ؛ اون سمت چپی مال قبله و اون سمت راستی رو امروز خریدم.
توی عکس هم مشخصه که ساچمه قدیمی رنگ کدر تری داره و ساچمه جدید رنگ ش روشن تره.
فکر میکنم جدیدش بهتر باشه‌.

ساچمه اچ اند ان فیلد تارگت تروفی رو هم بر رسی کردم ؛ خیلی تمیزه و دفرمگی نداره.

قوطی رو خالی کردم :

توی قوطی یه دستمال کاغذی کشیدم ( به ماسک دست رسی نداشتم. ) همینجور که در عکس پایین میبینید اصلا دستمال تغییر رنگ نداد.

اینم یه عکس از نمای نزدیک ساچمه های اچ اند ان فیلد تارگت تروفی :

و طبق عادت ؛ اچ اند ان رو شمردم و همه رو یکی یکی بر رسی کردم.
۵۰۵ عدد ساچمه توی قوطی اچ اند ان بود.
گامو ها رو وقت نشد بشمارم اما یه بار که قوطی رو خالی کردم ؛ براده یه تعداد انگشت شماری مثلا ۵ الی ۶ تا توش بود.

اچ اند ان رو ۳۰۰ ت خریدم و به نظرم قیمتش خوب بود چون گجت همینو میده ۳۵۰.
گامو ها هم بسته ای ۱۳۰ ت بودن.
اون ار تی اس ها هم دونه ای ۲۰ ت بودن.
توی سر تیز های ایرانی فکر میکنم این از همه بهتره ؛ اینو بعد تست انواع مختلف ساچمه های سرتیز ایرانی میگم !
اینم عکس ش :

اینم عکس داخل قوطی ها : ( البته کمی هم افت کیفیت داشتن ولی بازم خوبن )

خب دوستان ؛ اینم یک ارسال پر عکس و با جزئیات کامل برای شما.
انشاالله مفید بوده باشه.
موفق باشید فعلا خداحافظ.Khansariha (8)
سلام د.ستان.Khansariha (8)
صالح جان ماشاالله چقدر ساچمه زیاد داری.همین پولی که واسه ساچمه های دادی رو نگه میداشتی میتونستی یه تفنگ جدید بخری.شوخیKhansariha (49)
اینارو استفاده میکنی یا جهت کلکسیون نگه میداری؟
من که فقط از ساچمه های بیژن استفاده میکنم.چون با این ساچمه تفنگم رو صفر کردم دیگه میترسم از ساچمه دیگه ای استفاده کنم و هم اینکه قیمتشون مناسب هست.به شخصه دلم نمیاد بالای صد هزار تومن واسه یه قوطی ساچمه بدم.اگه هم بدم دلم نمیاد ازش استفاده کنم.Khansariha (266)
خیلی دوس دارم از ساچمه های نوک تیز استفاده کنم.نمیدوم با تفنگ های پی سی پی سازگاری داره یا نه.چون هیچ کدوم از دوستان سایت رو ندیدم که بگه از ساچمه نوک تیز واسه پی سی پی استفاده کرده.
اینم ساچمه های من.

ساچمه گامو و مارشال (داخلش قوطیش ساچمه های ایرانی هست) واسه رنجر استفاده میکنم.
ساچمه بیژن قوطی پلاستیکی رو برای شادو گرفتم.
اون بیژن های قوطی فلزی هم سه تاشون کاملا پر هست و بقیه خالی هست.میخوام تمام قوطی ساچمه هایی که از این به بعد میخرم رو نگه دارم.Khansariha (113)
سلام اقا فریبرز.Khansariha (8)
ناقابله این ساچمه ها
عرض شود ؛ بعضی از این ساچمه ها مثل اون نوریکا ؛ اچ اند ان و اونایی که ازشون یکی دارم رو جهت کلکسیون نگه میدارم.
چون مثلا دیگه از اون نوریکا یا رنجر جایی ندیدم دلم نمیاد تمومشون کنم ؛ فقط قوطی ها رو میشمرم اون مقدار اضافه ای که توشون ریختن رو میزنم.
یه فکرایی هم دارم میخوام از این ساچمه های مزخرف سوپری ها هم جهت کلکسیون بخرم خخخخ.
خوش بختانه گامو مگنوم فعلا گیر میاد و ساچمه مصرفی منه ؛ اون ار تی اس ها هم خوب هستن از اونا هم استفاده میکنم.
دلم میخواد یه چند تا jsb هم جهت کلکسیون بخرم خخخ. اون دوستمم میگفت یه چند تا jsb هم بخری کلکسیونت تکمیل میشه خخخخ ؛ کلا نمیفهمم حکمتش چیه قبلا ۲ تا بسته ساچمه میخریدم میگفتم خیلی دارم اما الان این همه دارم میگم کم دارمKhansariha (172)

برای رنجر ۱۲۵ از ساچمه های پرومگنوم زیاد استفاده نکنید چون وزنش کمه ؛ به جاش از ۱۸ گرینی های بیژن ؛ رنجر یا حالا هر ۱۸ گرینی دیگه ای استفاده کنید.
یه مدل ساچمه هم هست به اسم هد لاین که هالوپوینت هستش ؛ و ایرانیه اونا هم برای ..... (خودتون خوب میدونید جاخالی با چی پر میشه ) کاربردی هستن.
برای تفنگ های pcp از ساچمه های نوک تیز یا تخت استفاده نمیکنن چون ثبات ندارن توی اون سرعت بالا.
اما خب قطعا میشه ازشون استفاده کرد.
اگه هم خواستید تیز بخرید از همین گامو مگنوم ها بخرید.
به جای بیژن هم میشه از ساچمه های بست یا دیسکاوری استفاده کنید ؛ از بیژن کیفیت بهتری دارن انچنان اختلاف قیمتی هم ندارن مثلا دیسکاوری که کیفیتی در حد jsb داره دور و بر ۱۲۰ الی ۱۳۰ تومن یعنی هم قیمت گامو در میاد و بسته ۵۰۰ تایی هم داره.
و ب نظرم شما هم بیژن کم دارید روی این حساب که هر روز داره افت کیفیت پیدا میکنه ، اون بیژنی که لابلای ساچمه های منه از اون قدیمیا شه که هنوز خراب نشده بودن.
ب نظرم تا وضعشون از اینی که هست بد تر نشده یه ۷ - ۸ تایی بخرید.

اینجوری هم نیست که اگه شما از یه ساچمه دیگه استفاده کنید تنظیم ب هم بریزه ؛ شاید مقداری اختلاف بین نقاط برخورد باشه اما دیگه اینجوری نیست که تنظیم دوربین رو ب هم بریزه اصلا منطقی نیست.
من دوربینم رو با جت سر تخت صفر کردم اما با ساچمه های رنجر ؛ بیژن ؛ rts و گامو هم تیر اندازی کردم و راحت میتونم در بطری رو باهاشون بزنم.

برای شادو ۱۰۰۰ هم از ساچمه های rts استفاده کنید به گمونم بهتر باشه ؛ لااقل برای من که اینجوره.
اگه هم از ساچمه های گامو براش بخرید که دیگه عالیه.

متن طولانی هم شد ؛ شرمنده
سلام دوستان.Khansariha (8)
صالح جان این ساچمه هد لاین رو دیدم خیلی خوشم امد.تا حالا خودت استفاده کردی؟ایندفه که برم بازار اگه داشتن حتما میخرم.
این ساچمه های بیژن رو دو بسته اش رو قبلا گرفته بودم و از اون ساچمه هایی بود که خیلی با تفنگم سازگاز بود.بسته جدیدش رو که تازه گرفتم پلمپ بود امدم خونه بازش دیدم کلا فرق کرده و برگشته به شکل قبل.اینارم استفاده نکردم که ببینم وضعیتشون چطوره.
سلام فریبرز جان.
من از هد لاین به علت وزن زیادش استفاده نکردم متاسفانه.
اما برای پی سی پی گزینه خوبی خواهد بود.
سلام دوستان در چند روز اینده یه پست پر بار اینجا میزارم براتون...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع